Ev  »  Oyunlar  »  Simülasyon  »  3D Driving Class Mod APK
3D Driving Class Mod APK icon

3D Driving Class v30.0 Mod APK [Reklamları kaldırmak]

v30.0

2023-12-09

3D Driving Class is a Simülasyon app published by John 316

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

3D Driving Class Mod bilgisi

Reklamsız

Hakkında Daha Fazla Bilgi 3D Driving Class Mod

İsim

3D Driving Class

Paket Adı

com0.Company.ProductName1

Kategori

Simülasyon >

MOD Özellikleri

[Reklamları kaldırmak]

Sürüm

30.0

Boyut

553.03 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-12-09

Oran

4.3

Bu makaleyi inceleyin

Profesyonel bir sürüş sınıfı indirme modu, öğrencilere 3D kursa erişim sağlar.

3D sürüş sınıfına yeni öğrenciler en titiz rehberliği alırlar. Oyuncuların kontrol ettiği tüm eylemler ekranda görünür. Dikkatinizi güçlü yönlerinize vermek, gerekli bilgileri aramanızı gereksiz kılar. Bu gerçeğe göndermek, yetkin bir sürücü olmanıza yardımcı olan 3D sürüş sınıfı dersleriyle sizi takip eder.

Herhangi bir görevi iyi gerçekleştirebilir

Oyun, 3D sürüş sınıfını bir araba ile başlatmanızı önerir; Başlamadan önce bir tane sağlar. Oyun, her biri farklı talimatlara sahip birden fazla araç seçeneği sunar. İlk oyun seviyeleri temelden gelişmiş arasında değişir. Bu, öğrencinin hem kolay hem de zor kavramları hızlı bir şekilde anlamasını sağlar. Ekranda, oyunda düzgün bir şekilde gezinmek için direksiyon simidi, sol ve sağ el freni ve gaz kelebeği gösterir. Oyuncular, her sınıf için benzersiz deneyimler oluşturmak için ekranlarını ayarlarken istenen bir açı seçebilirler. İlk işlemlerin anlaşılması kolay olduğundan, başlangıçta bir oyuncu bile onları hızlı bir şekilde bitirebilir. Bu görevleri üstlenerek, hayatın komplikasyonlarıyla uğraşırken yararlı olan deneyim. Şiddetli yağış veya kar yağışı sırasında geceleri seyahat ederken, ne olursa olsun hareket edilmelidir. Yine de, her durumu ele almak için uygun yöntemler görevi hafifletebilir.

Trafik düzenlemelerine uyun.

3D sürüş dersini geçmek için öğrenciler trafik düzenlemelerine uygun olarak nasıl süreceklerini ve park edeceklerini bilmelidir. Sokaklarda gezinirken, öğrencilerin sinyallerini açmamaları zorunludur - ya da bir çökmeye neden olabilirler. Benzer şekilde, sürüş sınıfını oynamak, öğrencilerin trafik yasalarını takip etmesini gerektirir. Katılımcılar yol boyunca her engelle yüzleşmelidir. Bu hafif bir rahatsızlığa yol açar. 3D sürüş sınıfındaki yollar sık ​​sık bulundukları şehirlerin büyüklüğünü aşar. Sonuç olarak, katılımcılar sürüş sırasında gerçek dünya trafik yasalarını takip etmelidir.

Yeni yerleri keşfetmek, her yolculuğun hayati bir parçasıdır.

3D araba dersi alırken, seyahatleriniz yolcuları büyüleyici görüntüler sunar. Küçük bir kasabadan başlayarak, oyuncu büyük Avrupa yollarında ilerler. Londra, Berlin, Amsterdam, Frankfurt ve Paris gibi tipik Avrupa şehirlerinin güzelliğini takdir edebilirsiniz. Bu şehirlerde macera sizi en rahat hissettiriyor; Ne kadar çok yer ziyaret ederseniz, o kadar çok arabaya sahip olabilirsiniz. Tüm gerçek hayattaki otomobiller, 3D sürüş sınıfında net bir doğrulukla çoğaltılır. Bu, sürekli çaba sarf ederek koleksiyonunuza eklemenizi sağlar. Öğrenciler arasında çevrimiçi bağlantılar eklendi 3D sürüş sınıfı deneyimini geliştirir. Bu sınıf sırasında, öğrencilerin bir araç sürerken sürüş becerilerini kanıtlamaları gerekir. Bu, öğrencilerin bir video feed ile rakibin eylemlerini öğrenmelerini sağlar. Aynı uygulamanın yardımıyla, oyun ekranınız etkileyici görünüyor. Bu yazılımı kullanırken gerçek bir arabada oturuyormuş gibi hissediyorsunuz. Hedefinize ulaşmak için 3D sürüş sınıfını kullanarak pratik yapın.

Bilgi genel bir formatta verildi.

Oyun, harika bir sürücü olmanıza yardımcı olan 3D sürüş sınıfına sahiptir. Ülkede, Paris, Londra veya Berlin'de ve hatta alan boşluğunda sürüş hakkında bilgi edinebilirsiniz. Grafikler oyunda güzel; yüksek kalitelidirler. Honda, BMW, Jeep, Scooter ve Truck gibi araçlardan seçim yapabileceğiniz bir oyunda, değişen derecelerde zorlukla 21 testten geçmelisiniz. Bu testler arasında cipler ve kamyonlar için kolay üç seviyeli ayarı; Honda için iki seviye; Jeep ve scooterlar için bir seviye; ve BMW için zor üç seviyeli ayar. Yol boyunca, döndüğünüzde sinyal verme gibi trafik yasalarını takip etmelisiniz. Herhangi bir yasadışı faaliyet, öğretmeninizin yüzünde çirkin bir ifade getirecektir. Oyunun garip yönleri var. Örneğin, bir araba sürücüsü bir motosiklet çöktüğünde, motosiklet sürücüsü arabadan atılır. Kısa bir gecikmeden sonra, araba sürücüsünün tersine dönen ve yolda devam eden standart bir hız videosunu görüntüleyebilirsiniz. Oyun içi ses, otomobilin motorunun sesleri, siren ve yanıp sönen ışıklar da dahil olmak üzere kabul edilebilir. Oyunun yaratıcıları hem bir eğlence hem de eğitim biçimi olarak yarattı. Bu nedenle, bu tuhaf elemanları görmezden gelin. Oyunda istediğiniz yerde otomatik olarak sürmenizi sağlayan ücretsiz bir çalışma modu var. Bu, ziyaret etmek istediğiniz şehirleri ve sürmeyi sevdiğiniz yolları keşfetmeyi içerir.

Oyunda 3D sürüş dersi nasıl oynanır?

3D sürüş sınıfının yardımıyla, bir ritmi kaçırmadan bir profesyonel gibi nasıl süreceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu yazılım, muhteşem grafikler ve kullanıcı dostu kontrollerle gerçekçi sürüş simülasyonları sağlar. Özellikle para veya zaman harcamadan nasıl sürüleceğini öğrenmek isteyenler için kullanışlıdır. Üçüncü şahıs perspektifinde sürüş sınıfı, 3D sürüş simülasyonlarını görüntülemek için birinci şahıs perspektifini kullanır. Bunlar, aynaları kontrol etme, ışıkların altına park etme ve diğer trafiğe nasıl yol verileceği gibi kavramları öğrenmenize yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza en uygun olan üçüncü şahıs ve birinci şahıs perspektifleri arasında da seçim yapabilirsiniz. 3D sürüş sınıfında pratik yaparken, işaretler, binalar, arabalar ve yayalarla şehirlerde seyahat ediyoruz. Ayrıca bir kokpitlerde araba kontrolleri olan simüle edilmiş ortamlardan geçiyoruz. Bu sınıfta pratik yaparken, tüm trafik yasalarını takip etmeliyiz. Başlangıç ​​sürücülerinin karşılaştığı sorunlar arasında yol işaretlerine saygı gösterilmesi, hız sınırlarını gözlemleme ve frenlerin doğru kullanılması yer alır. Ayrıca sinyalleri, işaretleri, aynaları, hızını ve trafik ışıklarının görünümünü anlamaları gerekir. Ek olarak, aynaların nasıl kullanılacağını, frenleri düzgün kullanacaklarını ve bir ışık yeşile döndüğünde algılamaları gerekir. 3D sürüş sınıfının simülasyonlarını herhangi bir durumu yansıtacak şekilde özelleştirin. Bu, yoğun veya sessiz yollarda sürüş yapmak için trafik hacmini değiştirmeyi içerir. 3D sürüş sınıfı, hiçbir iki yol gezisinin aynı olmayacağını ve simülasyonlarını buna göre ayarladığını anlıyor. Videolarınıza kar ve gece ekleyebilirsiniz, bu da görünürlük ve artan temel kayganlığın azalmasına yol açar. Ayrıca yağmur koşulları da ekleyebilirsiniz.

Değerlendirme ve Yorum

4.3
43067 Toplam
5 34088
4 3297
3 1783
2 663
1 3236

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)