Ev  »  Uygulamalar  »  Verimlilik  »  Adobe Acrobat Reader: Edit PDF Mod APK
Adobe Acrobat Reader: Edit PDF Mod APK icon

Adobe Acrobat Reader: Edit PDF v23.3.0.26564 Mod APK [Kilitli][profesyonel]

v23.3.0.26564

2023-03-18

Adobe Acrobat Reader: Edit PDF is a Verimlilik app published by Adobe

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Adobe Acrobat Reader: Edit PDF Mod bilgisi

Profesyonel kilidini açmamış

Hakkında Daha Fazla Bilgi Adobe Acrobat Reader: Edit PDF Mod

İsim

Adobe Acrobat Reader: Edit PDF

Paket Adı

com.adobe.reader

Kategori

Verimlilik >

MOD Özellikleri

[Kilitli][profesyonel]

Sürüm

23.3.0.26564

Boyut

473.14 MB

Android gerektirir

6.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

PDF dosyalarını görüntülemenizi sağlayan Adobe Acrobat Reader uygulamasını indirin.

Bugün telefonunuzu kullanarak gerçekleştirebileceğiniz birçok etkinlik var. Bazı popüler örnekler müzik dinlemek, film izlemek, uygulamalarla öğrenmek, oyun oynamak ve daha fazlasını yapmaktır. Adobe Acrobat ile çalışmak, PDF dosyalarını kolaylıkla değiştirmemizi sağlar. Bunu yapmak, insanların her gün telefonlar, dersler, iş arkadaşları ve aile üyeleri aracılığıyla başkalarıyla iletişim kurmak için kullandıkları yaygın bir uygulamadır. İnsanlar ayrıca Adobe Acrobat'ta bunları okuyarak ve değiştirerek PDF dosyalarıyla birlikte çalışırlar. Bu uygulama ile cihazınızda PDF dosyalarını görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Dünyadaki PDF dosyalarının en iyi mobil okuyucusu; Yüksek kaliteli özellikler sunar. Pakette yer alan bol araçlar sayesinde bu uygulama aracılığıyla dosyalara erişmek çok daha kolaydır. Artık herhangi bir PDF dosyasını görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve hatta sadece parmağınızın bir musluğuyla ek özellikleri kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Ayrıca, yorum ekleyebilir ve dosyaları başkalarıyla paylaşabilirsiniz!

PDF okuyucu uygulaması, kullanıcıların PDF dosyalarını görüntülemesine olanak tanır.

Akıllı telefonlar bugün çok fazla kullanım sağlıyor. Uygulamaları indirmemize ve birçok web sitesine erişmemize izin verir. Ayrıca, acil ihtiyaçlarımızla ilgilenmeyi kolaylaştırırlar. Şu anda telefonunuzla yapabileceğiniz çok inanılmaz şeyler var. Sadece film izlemek, müzik dinlemek ve uygulama aracılığıyla aile üyeleriyle iletişim kurmakla kalmaz, aynı zamanda Adobe Acrobat kullanarak telefonunuzdaki belgeleri de okuyabilirsiniz. Yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, telefonunuzu kullanarak belgeleri kaydetmektir - bunun nedeni, telefonunuzda Adobe Acrobat kullanmanın PDF dosyalarını kolayca okumanızı sağlar. Adobe'den kullanışlı bir uygulama sayesinde, hareket halindeyken PDF olarak biçimlendirilmiş bir dosya okumak mümkündür. Bu dosyalar düzenlenebilir, paylaşılabilir ve hatta herkes tarafından izlenebilir - bugün kullanılan en popüler belge türlerinden biridir. Reklam Bu uygulama, herhangi bir dosyayı bir PDF biçimine dönüştürebilir ve ayrıca diğer eklenen özellikleri kullanmanıza olanak tanır. Pilden tasarruf etmek veya karanlıkta okumak için gece modunu kullanabilirsiniz; Bir belgeyi doğrudan uygulamadan yazdırabilirsiniz; ve dahası. Bu uygulama ile tüm belgelerinizi telefonunuzda kolayca yönetebilirsiniz!

Adobe Acrobat'ta bulunan bazı özellikler diğer programlarda bulunabilir.

Adobe Acrobat dosyalarını telefonunuzda kolayca düzenlemek ve görüntülemek için, PDF formatının sık kullanıcısı olmanız gerekir. İnsanlar genellikle dosyaları açmak ve düzenlemek için PDF biçimini kullanır. Akıllı telefon kullanıcıları, dünyadaki herkesle dosyaları İnternet üzerinden paylaşabilir. Birçok uygulama ile akıllı telefonlar belgeleri depolayabilir, paylaşabilir, düzenleyebilir ve görüntüleyebilir. Ayrıca PDF dosyalarını görüntüleme ve düzenleme yeteneği ile çalışmayı ve çalışmayı kolaylaştırırlar. Bu uygulamaların çoğu, düzenleme dosyalarını kolaylaştırmak için Adobe Acrobat kullanır. Bu uygulamayı kullanarak telefonunuzdaki PDF dosyalarını kolayca görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu uygulamaya sahip olduğunuzda bilgisayardaki dosyaları görüntüleyin! Bu uygulama, dosyalarda tek sayfalık veya sürekli kaydırma modunda kaydırmanızı sağlar. Ayrıca, bu uygulama dosyaları düzenlemenize ve yorumlamanıza, her ikisi de daha üretken olmanıza yardımcı olan geceleri başkalarıyla dosyaları görüntüleyip paylaşmanıza olanak tanır. Geceleri rahatça okumak için uygulamanın karanlık modunu da kullanabilirsiniz - bu da pil ömrü de tasarruf sağlar. Reklam Adobe Acrobat, her türlü PDF dosyasını düzenlemek için kullanımı kolay bir uygulamadır. Uygulamayı açtıktan sonra bir dosyadaki metin ve resimleri kolayca ayarlayabilirsiniz. Ve okul, iş veya kişisel nedenler için ihtiyacınız varsa, bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bitirirken belgenize metinler, resimler ve daha fazlası ekleyebilirsiniz! Dosyanızı anında başka herhangi bir uygulama veya mesajlaşma platformunda da paylaşabilirsiniz. Şu anda telefonunuzdan veya tabletinizden belgeleri bile yazdırabilirsiniz! Herhangi bir belgede Adobe Acrobat ile notlar, vurgular ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Bu, telefonunuzda parmağınızla veya bir kalemle belgeleri hızlı bir şekilde imzalamanızı kolaylaştırır. Bu uygulama, iş arkadaşlarınız, sınıf arkadaşlarınız ve diğer insanlarınızla kolayca çalışmanızı sağlar. Telefonunuzu kullanmayı kolaylaştıran birçok yararlı özellik içerir! Adobe Acrobat'ın yardımıyla telefonunuzda kolayca belgeleri imzalayabilir ve saklayabilirsiniz. Dosyaları kolayca paylaşmak ve yedeklemek için Google Drive'a da bağlayabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak taranan belgelerinize kolayca erişebilirsiniz. Bunu kullanarak taranan dosyalarınızı görüntüleme şeklinizi değiştirebilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader'ın konusunu bir veya iki kelimeyle tanıtın.

Adobe, medya düzenleme ve ofis uygulamaları için tanınmış bir markadır. Son zamanlarda dijital teknolojinin artan popülaritesi yoluyla akıllı telefonlar için uygulamalar geliştirdiler. PDF formatında okuma dosyalarını destekleyen uygulamalarından biri Adobe Acrobat Reader'dır. Bu uygulama herhangi bir ofis veya bir bilgisayarla ev dışında bırakılamaz. Bu kategorideki diğer dosyalarla uzun süre etkileşime giren insanlar. Bu, iş raporları, ödevler, profiller veya yazma talimatları oluşturmayı içerir. Ayrıca, Microsoft'un uygulamaları bu dosya türüyle etkileşim kurmayı kolaylaştırmak için profesyonel olarak tasarlanmamıştır. Daha fazla kişi Adobe Acrobat Reader uygulamasını indirdikçe, popülerliği büyür. Uygulamada 990 milyondan fazla Google Play yükleme ve 4.4 milyon incelemeden 4.6 yıldızı var.

Uygun bir PDF formatıyla çalışan bir Android dosya okuyucusu.

Adobe Acrobat Reader, dosyaları “PDF” olarak bilinen formatta okumanıza, oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan güçlü bir yazılım parçasıdır. Her işlev, kullanıcıların gerekli değişiklikleri gerçekleştirmesine izin veren ek yararlı araçlarla birlikte gelir. Adobe Acrobat Reader gibi program dosyaları, aygıt klasör sistemine eriştiğinizde otomatik olarak açılır. Ayrıca bir dosyayı bir belgenin listesinde seçerek yolu üzerinden açabilirsiniz. Alternatif olarak, okuyucu uygulamasını başlatabilir ve dosyayı bu şekilde açabilirsiniz. Ayrıca, bu değişiklik nedeniyle artık dosyaları manuel olarak girmeniz gerekmiyor. Dosya arama ve açılış da bu değişiklik sayesinde daha kolay, daha uygun ve daha hızlı hale gelir. Acrobat Reader, belgeleri PDF biçiminde görüntülemek için zarif ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Basit yazı tipi sayesinde okuyucunun arayüzü göze hoş geliyor. Bir PDF'deki sayfaları kaydırırken, her yeni sayfadaki değişiklikleri kolayca izleyebilirsiniz.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
3039243 Toplam
5 1921767
4 616164
3 241159
2 93708
1 166445

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)