Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  All Backup & Restore Mod APK
All Backup & Restore Mod APK icon

All Backup & Restore v5.7.14 Mod APK [Kilitli][profesyonel]

v5.7.14

2024-01-31

All Backup & Restore is a Araçlar app published by Suridevs

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

All Backup & Restore Mod bilgisi

Kilitsiz Pro

Hakkında Daha Fazla Bilgi All Backup & Restore Mod

İsim

All Backup & Restore

Paket Adı

com.allbackup

Kategori

Araçlar >

MOD Özellikleri

[Kilitli][profesyonel]

Sürüm

5.7.14

Boyut

8.71 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2024-01-31

Oran

4.1

Bu makaleyi inceleyin

Uygulama, ekstra kolaylık için yedeklemeyi ve geri yüklemeyi destekler.

Bu uygulamanın adı, temel özelliklerini mükemmel bir şekilde tanımlar. Yedekleme ve geri yükleme yaparak, insanlar bundan çok fazla fayda sağlar. Bu uygulamayı kullanarak insanlar kolayca yedekleyebilir ve kaybedilen veya unutulan verileri kurtarabilir. Herhangi bir cihazla çalışır ve veri kaydetmeyi sık sık unutan herkes için önemli bir araçtır.

Güvenli dosya depolama alanı mevcuttur.

Birçok kişi bu yedekleme uygulamasını birden fazla cihazda kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle, birçok kişi bir dosya depolama yöntemi seçerken hız ve verimliliğin önemini düşünmektedir. Tüm dosya depolama işlemleri son derece güvenli olduğu için bu uygulamayı seçiyorlar. Uygulama, telefonunuzdaki Zip Arşivlerinde bulunan dosyaları açmanıza olanak tanır. Ayrıca sıkıştırılmış dosyalardaki verileri destekler; Ve bu bir dosya yükleme aracı gibi.

Verileri çeşitli cihazlara yedekleyin.

Tüm yedekleme ve geri yükleme kullanmadan önce herhangi bir varsayılan yedekleme klasörünün bulunması önemlidir. Bunun nedeni, uygulamanın yalnızca yedeklenmiş verileri yedeklemesi ve geri yüklemesidir. Ancak, silinen verileri tanımaz ve yalnızca arasında geçiş yaptığınız cihazlardaki verileri yedekler. Tüm yedekleme ve geri yükleme ayrıca, başarılı bir yedekleme işleminden sonra farklı cihazlar arasında başarılı bir şekilde hareket edebilir veya geçiş yapabilir. Yedek listesi, kullanıcılara geçerli seçimin yanı sıra ikinci bir seçenek sunar. Listeden bir öğe seçmek bir artı işareti görüntüler, ardından öğeyi saklar; Silmek için düğmeyi basılı tutun ve bir başkasını saklayın.

Çok çeşitli verilerle yedekleyin ve geri yükleyin.

Bir kişinin kişisel verilerinin birçok yönü, bu güvenilir dosya yedekleme ve kurtarma yazılımı ile korunur. Bunlar arasında videolar, müzik dosyaları, dosyalar, mesajlar ve diğer kişisel veriler bulunur. Uygulama, bulut, Google Drive veya Dropbox'a yükleyerek birçok yedekleme yönteminde kullanıcıları kolayca destekler. Her şey kullanıcılar için hızlı ve uygun bir şekilde yapılır.

Yedeklemeler otomatik olarak planlanır.

Kullanıcılar, verilerini yedeklemek için belirli zamanları planlayarak otomatik yedekleme seçeneğini kullanmalıdır. Bu işlev, önceden seçtiğiniz zamanlarda verileri otomatik olarak yedekler. Bir program ayarlandıktan sonra, yedekleme otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Kopyala için depolama konumunu seçin ve yedekleme yapıldığında bildirimleri yapılandırın. Alternatif olarak, kullanıcılar yedeklemeyi istediğiniz zaman manuel olarak gerçekleştirebilir. Bu uygulamanın faydaları özellikleri ile belirginleşir. Kullanımı kolay ve kullanışlıdır; Bu program sayesinde tüm kayıp verileri yedeklemek ve geri yüklemek inanılmaz derecede faydalıdır.

Ürünün temel özellikleri aşağıdadır.

Bu uygulama yedekler ve verileri hızlı bir şekilde geri yükler. Tüm cihazlarla çalışır ve her şeyi kaydetmek için uyumludur. Verileri birden çok dosya türüne yedeklemek hızlı ve alan tasarrufu sağlar. Geri yükleme işlemi hızlı ve kolaydır, bu da etkili kullanım için idealdir. Yedekleme dosyaları, zip dosyalarını telefona yükleyerek bulutta güvenli bir şekilde saklanır. Verileri farklı sürümlerin herhangi bir Android aygıt arasında kolayca aktarmak için yedeklemeleri biçimlendirin. Google Drive, Dropbox ve OneDrive gibi çeşitli araçlar, otomatik yükleme modlarını kullanırken yedekleme seçenekleri sunar.

Tüm yedekleme ve geri yükleme yedeklenen verileri geri yükleyebilir.

Dosyalarınızı tüm yedeklemede yedeklemek ve geri yüklemek kolaydır. Yedeklemek istediğiniz klasörleri seçmeniz yeterlidir. Bu, her dosyayı ayrı ayrı seçmekten çok daha uygundur. Silinmiş klasörler bu uygulama tarafından otomatik olarak yedeklenir. Ve yedekleme işlemini başlatmayı unutmayın - tüm dosyalarınız güvenli bir şekilde arşivlenecektir. Gereksiz dosyaları kaldırdıktan sonra, zaten sıkı alanını azaltmak için telefonunuzun tüm belleğini silin. Bir telefonu sıfırlarken veya değiştirirken yedek bir SD kart kullanmak daha güvenlidir. Bu, telefon verilerini silmez, ancak tekrar kullanılmasına izin verir. Tüm yedekleme ve geri yükleme hizmetleri fotoğraf ve videoları yedekleyemez. Akıllı telefon sıfırlandığında, tüm resimler ve videolar silinir. Bu çok hoş değil mi? Anılarınızı kutuda tutmak istiyorsunuz. Birçok kişinin hesaplarında fotoğraf ve video depolamak için cihaz kullanması gerçeğinde rahatlık alabilirsiniz. Uygulamanın kullanılması, tüm verileri hesapta saklar. İnsanlar telefonlarını daha hafif hale getirmek için kullanmalıdır.

Birden çok kategoride yedekleme dosyaları.

Akıllı telefonu sıfırlamadan önce, çağrı günlüklerini, mesajlarını, notlarını ve diğer temel uygulama verilerini tekrar kontrol etme hakkınız vardır. Telefondaki diğer tüm bilgiler - indirilen uygulamalar ve ayarlar gibi - tamamen yedeklenir. Backup & Restore'un arayüzü tüm verileri barındırır; Dosyaları kategoriye ayırır. Arayüzde bir dosya seçmek hemen siler. Bir dosya tutmak istiyorsanız, istediğiniz herhangi bir klasöre yerleştirebilirsiniz. Bir uygulama veya klasörü yedeklemek, yalnızca yedeklemede bir şeyler ters giderse verileri kurtarır. Tüm yedeklemeyi indirmeden ve geri yüklemeden önce bir şey silerseniz, geri yüklenmez.

Haftada bir veya ayda bir kez otomatik olarak yedekleyin.

Telefonun düzenli yedeklemelerinin planlanması, kullanımı boyunca meydana gelen aksaklıkların düzeltilmesine yardımcı olabilir. Bunun nedeni, her yedeklemenin planlanmasının telefondaki en son değişiklikleri otomatik olarak çoğaltmasıdır. Tüm yedekleme ve geri yükleme ile bir yedekleme planlamak kolaydır. Tamamen geçerli bir yedekleme için günlük veya haftalık olarak yedeklemeyi seçebilirsiniz. Zaman sınırı karşılandığında, veriler otomatik olarak yedeklenir ve telefon sıfırlanabilir. Orijinal yerine iade etmeden önce her şeyi orijinal durumuna sıfırlayın. Bu, Google Drive veya Dropbox'a aktarılan verileri içerir. Bu bulut depolama uygulamalarına herhangi bir konumdan erişilebilir ve kendinizi güvende hissettirebilir.

Yedekleme geçmişi önceki yedeklemelerin bir kaydını sağlar.

Herhangi bir yedeklemeyi gerçekleştirmeden önce, sonuncusunda hangi verilerin yedeklendiğinden emin olduğunuzdan emin olmalısınız. Bu, önceki yedeklemelerde yedeklenen verilerin adlarını listeleyen bu araç kullanılarak elde edilir. Önceki yedeklemelerin bir listesinden seçerek hangi öğeleri saklamak istediğinize karar verin. Gerekirse, uzun bir süre kullanılmadıktan sonra gerekli olmayan birkaç öğeyi daha silin. Gerçekten bunu yaptığınızda, daha fazla veri kaybetmeyeceksiniz.

Değerlendirme ve Yorum

4.1
551 Toplam
5 360
4 60
3 52
2 23
1 56

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(16.1 MB)