Ev  »  Uygulamalar  »  Verimlilik  »  AppBlock - Block Apps & Sites Mod APK
AppBlock - Block Apps & Sites Mod APK icon

AppBlock - Block Apps & Sites v6.1.5 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v6.1.5

2023-03-18

AppBlock - Block Apps & Sites is a Verimlilik app published by Mobilesoft S R O

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

AppBlock - Block Apps & Sites Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi AppBlock - Block Apps & Sites Mod

İsim

AppBlock - Block Apps & Sites

Paket Adı

cz.mobilesoft.appblock

Kategori

Verimlilik >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

6.1.5

Boyut

14.69 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

AppBlock oyununu bu konuda tanıtın.

Uygulama zamanlayıcısı, web sitesi engelleyici ve üretkenlik hatırlatıcıları yazılımla standart olarak gelir.

Sosyal medya kanallarından bildirimler nasıl göz ardı edilir

Modern yaşam size seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek sunar. Bunun birkaç örneği arasında müzik dinleme, film izleme, video düzenleme ve çevrimiçi haberleri okuma yer alıyor. Facebook'a girerek ve sitelerinde sörf yaparak bunların her birinin ne kadar sürdüğünü kolayca test edebilirsiniz. Her seferinde sörf yapmak sadece yarım saat sürer, bu yüzden tüm alternatifleri düşünmek oldukça bir başarıdır. Çalıştığınızda, ne kadar çok denerseniz deneyin, her zaman kesintilerle uğraşmanız gerekir. Her zaman en kısa sürede ele alınması gereken birçok şey var. Çalışmamıza odaklanmamız gerektiğini biliyorum, ancak bildirimler ortaya çıkarak telefonlarımız tarafından sürekli dikkatimizi dağıtıyoruz. Onları görmezden gelmeye çalışsanız bile, aynı anda gerçekleşen binlerce olay nedeniyle neredeyse imkansız. Bu çile boyunca bana yardımcı olabilecek belirli bir uygulama bulmam gerekiyor. AppBlock nihayet uzun bir süre sonra radarımda görünür.

AppBlock, bir akıllı telefondaki belirli uygulamalara erişimi engelleyen bir mobil uygulamadır.

Basitçe söylemek gerekirse, AppBlock, cihazınızdaki dikkat dağıtıcı programları geçici olarak engelleyerek odağı sürdürmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır. Bu uygulamayı, çok fazla odaklanmanız gerektiğinde belirli uygulamaları günün belirli saatlerinde kilitleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Alternatif olarak, günün belirli bir saatinde cihazınızdaki tüm uygulamaları kilitleyebilirsiniz.

Bu ek ek özellikler ve avantajlar sağlar.

Kolay işlevsellik sağlayan uygulamalara minimum ilgim var. Onları kullanmaktan korkuyorum çünkü nadiren yüklüyorum ve onları nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Ancak, AppBlock farklıdır. Bir anlayış ve kullanımı kolay hizmet için başvurmak, kullanıcının uygulamayı ilk kez başlattığı zaman gelir. Sadece arka plan renklerinde metin bulunan tek renkli bir arka plana sahiptir. Bu cihaz, çoğu insanın sadece küçük bir teknik bilgi birikimiyle çalışabileceği ayarlanabilir ayarlara sahiptir. Techies olmayanların bu cihazı kullanmasını tavsiye ederim. Düğmeler ve işlevlerine odaklanarak, kullanıcılar 1 ila 2 hızlı dokunuşta herhangi bir görevi tamamlayabilir. Belirli uygulamaları bloklamak için ayarlamak istediğiniz zaman yapılabilir. Gelecekte benzer bir ihtiyaç ortaya çıktığında, ayarlar deposunu tekrar ziyaret edin ve daha önce oluşturulan başka bir kurulum seçin.

Engelleme için başka hangi uygulamalara sahip olacağız?

Sadece deneyimi olanlar bunun faydalarını anlar. Evdeyken, bir ebeveyn, bir arkadaşınıza mesaj gönderebilmeleri, Facebook'u kurabilmeleri veya İnternet hakkında bilgi edinebilmeleri için çocuğuna cep telefonu veya tabletlerini ödünç vermelidir. Ve cihazlarında çocuğun ihtiyaç duymadığı uygulamaları engellemek için AppBlock'u kullanmalıdırlar. Ya bir müşterinin Facebook Messenger, çocuğunuz kullanırken ping yaparsa? Çocuğunuz, bildirime düşünmeden yanıt vermek veya yanlış düğmeye basmak için tıklayabilir ve tanımadıkları birini arayabilir. Çocukların her gün karşılaştığı teknolojik ilerlemelerle, karşılaştıkları herhangi bir sorun hayal gücünün ötesinde. Kart bilgileriyle birlikte öğeleri otomatik olarak sipariş etmekten, kartlarındaki ücretleri izleyen uygulamalara erişmeye kadar, çocuklar tehlikeli durumlara maruz kalır. Uygulama Kilit modundan yararlanmak, bebeğinizin programını daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Bu mod, makineleri kullanmanın olumsuz etkilerini sınırlarken öğrenme oyunları oynamalarına ve arkadaşlarla etkileşime girmelerine olanak tanır. Ayrıca, bu modu kullanmak, kitap okumak veya çevrimiçi oyunlar oynamak gibi dikkat dağıtıcı unsurları sınırlayarak işe daha iyi odaklanmalarını sağlar. Gereksiz şeyleri AppBlock yoluyla bebeğinizden uzak tutmak, başarılı olmalarına yardımcı olmak için yararlı bir yoldur. Teknolojik cihazların çok uzun süre kullanıldıkları takdirde bir bebeğin gözleri ve beyni üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Bu cihazların kullanımını sınırlamak, bebeğin uzun vadeli sağlığını korumanın iyi bir yoludur.

AppBlock'un uygulama kilitleme prensibi değişime karşı direnci ile uygulanır.

Karakterler, rakamlar veya parmak izi kombinasyonu ile şifreler oluşturarak mobil ve tablet cihazlarınızdaki uygulamaları güvence altına alabilirsiniz. Bu şekilde oluşturulan şifrelere erişmek için bir Gmail hesabı kullanılabilir. Şifreleri bu şekilde ayarlamak, evinizin ön kapısını kilitlemeye benzer. Uygulamayı kilitlemek için bir şifre ayarlarken, AppBlock rastgele tuş vuruşlarını taklit eden sahte bir klavye görüntüler. Bu, kullanıcıların parolalarını manuel olarak yeniden yazarak hızlı bir şekilde yeniden oluşturmalarını sağlar. Birisi şifreyi görüntülemek için siyah yazılım yüklemeyi başarsa bile, bu bilgileri kullanamaz. Belirli bir zaman dilimi seçerek, telefonunuzun uygulamaları, resimleri ve araçları içeren yönlerini kilitleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda davetsiz misafirlerin telefonunuzdaki fonksiyonel araçlara erişmesini önler. Telefondaki diğer tüm uygulamalar, AppBlock etkinleştirildiğinde görülebilir. Bir programın şifrelemeye ihtiyacı olduğunda, etkinleştirmek için düğmeye basın. Her uygulamayı güvence altına almak veya engellemek için ekran talimatlarını izleyin. Ardından, özelliği kapatarak korumayı çıkarın. Başka bir özellik, uygulama engelleme seçeneğidir. Ayrıca, kamu Wi-Fi kullanırken takip etme olasılığını kaldırmanıza yardımcı olmak için e-posta bildirim engelleme de ayarlayabilirsiniz. Birlikte, bu özellikler kamu Wi-Fi kullanırken takip etme korkunuzu kaldırmanıza yardımcı olur.

Blokla uyumlu olmayan uygulamalar kullanılamaz.

AppBlock, kullanıcılara belirli özellikler üzerinde bir blok yapılandırma olanağı sunar. Bu yapıldıktan sonra, kullanıcıların seçtiği süre için uygulamanın işlevlerine erişmek imkansızdır. Bu şekilde, kullanıcılar diğer sorunlarla uğraşmak zorunda kalmadan her seferinde yalnızca bir göreve odaklanabilirler. Verimliliğini artırmak isteyen herkes bu özellikten yararlanacaktır.

Odaklandığında artan performans, konuya daha fazla odaklanmanın bir sonucudur.

Applock, uygulamaları kilitlemek için çeşitli yollar sağlar. Erişimi geçici olarak engellemek için belirli uygulamaları seçerek herkesin bunlara erişmesini imkansız hale getirebilirsiniz. Bu aynı zamanda herkesin uygulamaların verilerini almasını da önler. Kilit özelliğini kapatmak, ancak çoğu zaman başka bir şey yapmaya odaklanacaksınız.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
9603 Toplam
5 5802
4 1984
3 633
2 357
1 827

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)