Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Archer Hero 3D Mod APK
Archer Hero 3D Mod APK icon

Archer Hero 3D v1.9.6 Mod APK [Reklamları kaldırmak]

v1.9.6

2023-03-19

Archer Hero 3D is a Eylem app published by Voodoo

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Archer Hero 3D Mod bilgisi

No Ads

Hakkında Daha Fazla Bilgi Archer Hero 3D Mod

İsim

Archer Hero 3D

Paket Adı

com.Deven.Arrow3D

Kategori

Eylem >

MOD Özellikleri

[Reklamları kaldırmak]

Sürüm

1.9.6

Boyut

76.44 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Nasıl oynanır:

Archer Hero 3D oyununun amacını anlamak kolaydır. Oyunu tamamlamak için oyuncu, önündeki engelleri ortadan kaldırmalıdır. Bu düşmanlar, oyuncunun tepki verme şansı olmadan bunu yapmaya çalışacaktır. Güvenilir bir yay ve okun yanı sıra, birçok savaş seçeneğine erişiminiz var. Ok kontrolleriyle sola ve sağa kaydırarak hedef ve ateş; Bir sonuç için bastırın, tutun ve kaydırın. Mükemmel fotoğrafı elde etmek için hedefinizi doğru bir şekilde çekmelisiniz. Bir şansı kaçırmayın veya hedefinize ulaşamamak; Tüm rakiplerinizi ortadan kaldırdıktan sonra görevinizi tamamlayın. Reklam Yeni beceriler kazanmak ve ilerlemek için her seviyeyi kullanın.

Grafikler

Archer Hero 3D'nin grafikleri etkileyici değil. Grafikleri hakkında konuşurken oyunun düşük poli bir stil kullandığını kastediyoruz. Bu oyun bazı okçular tarafından iyi karşılanabilir, ancak birçok insan kötü bir okçuluk oyunu oynamaktan hoşlanmayacaktır. Oyunun kötü grafiklerine rağmen, oyunu hala eğlenceli. Oyunun vasat grafiklerini göz ardı edebiliyorsanız, arkasında iyi bir oyun var. Oyunda her şeyi görmek ve tanımlamak hala kolaydır. Düşmanlar bir kez yenildikten sonra renk değiştirir - tıpkı ortalama bir kişi gibi görünür. Bu aynı zamanda bedenleri ölüme yakın olduğunda da ortaya çıkar. Bazı video oyunlarında subpar grafikleri vardır. Çoğu insan grafikleri umursamadığı sürece, neredeyse her insan hala Archer Hero'yu takdir edebilir. Reklam Oyunu sevip sevmediğinizi anlamak için oyunu kendiniz oynamanız gerekecek. Kendiniz oynamadıysanız oyunu sevip sevmediğinizi bilmek zor.

Archer Hero 3D'nin 3D sunumu ile Archer franchise'da nasıl yeni bir sürüm olduğunu gösterin.

Voodoo Games, insanların zevk aldığı eğlenceli, yaratıcı ve basit oyunları yayınlar. Son sürümlerinden biri, en yeni oyunları olan Archer Hero 3D. Bu yayıncıdan bir başka harika oyun Bullet Rush ve Crowd City ve Tower Run gibi başka harika oyunları var. Apkmody ayrıca önerilen oyunlar listesine bazı harika Voodoo oyunları sürümlerini de dahil etti. Hepsini denemeye hazır mısınız? Archer Hero 3D, okçulara benzer bir mobil oyundur; Ancak, yeni bir bakış açısını araştırıyor. Bu oyun hakkında ek bilgi için lütfen aşağıdaki makaleye bakın.

Oynanış

Archer Hero 3D'deki haydutları yenmek ülkeye barışı geri kazandırıyor. Orijinal misyon, agresif suçlulara karşı yüzleşmektir. Bu oyunun şiddet seviyesi birçok insanı olumsuz etkiliyor. Bu hedefe ulaşmak için sistem size benzersiz bir silah verir: yaylar ve oklar. Bu yayları ve okları, haydutları ateşlemek ve ortadan kaldırmak için kullanırsınız, işgal ettikleri bölgeyi geri alırsınız. Tüm haydutları yok ettikten sonra, karakter belirlenen kapıya doğru ilerleyerek bir sonraki tabana ilerler. Archer Hero 3D'de, oyunun kontrol mekanizmasını oynamak için sadece bir parmak kullanmanız gerekir. Karakter, komuta hareket ederek ve çekim yaparak düşmandaki oku otomatik olarak gösterir. Ayrıca, ekrana dokunarak karaktere çekim yapmasını da sağlayabilirsiniz.

Ek haritalarla oynanabilir alanı genişletin.

Archer Hero 3D'de, oyun aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harita sunuyor. Her biri özelliklerinde benzersizdir ve savaş sırasında bir fayda sağlar. Bir deniz haritasının kenarlarını çekmek, düşmanların suya düşmesine ve ölmesine neden olabilir. Bazı haritalar, tankı doğrudan vurursa hasar görebilecek gaz tanklarına sahiptir. Bir tank çekmek, yakındaki düşmanlara patlamasına ve zarar vermesine neden olur. Daha zor zorluklarla karşılaştığında, düşmanlarınız sayılarda artar. Genellikle, doğruluğa ve hızlı ateşlemeye odaklananlar da dahil olmak üzere, aynı anda en fazla beş düşmanla karşılaşırsınız. Amacınız yeterince hızlı ve doğru değilse, savaşı kaybedersiniz. Mücadeleye tekrar başlarken haritada bulunan öğelerin sağladığı avantajları düşünün. Kimse bu zorluğa katlanmak istemiyor, bu yüzden kazanmak için bu avantajlardan yararlanın.

Düşman

Başlangıçta sadece bir düşman bir bastona sahipti. Sayıları ve güçleri arttıkça cephaneliği de arttı. Sonunda, keskin bıçaklar ve koruyucu bir kalkan ile bir ninja görünür. Ninjaya zarar vermeden önce kalkanı kırmalısınız. Okçular avlarını avlarken tam olarak hedeflemelidir. Bu, bir düşmanın kafasına odaklanmadan önce sahip olduğu savunma kalkanlarını ortadan kaldırmalarını sağlayacaktır. Bunu yapmak düşmanı savunmasız hale getirir ve savaşı önemli ölçüde kısaltır. Archer Hero 3D yavaş yavaş her seviyeye daha zor zorluklar ve daha hızlı hızlar ekler. Kontrollerinizi geliştirmezseniz, oyunu her zor seviyeden önce birçok kez uygulamanız gerekir.

Grafikler

Voodoo Games, basit ve yüz özelliklerinden yoksun grafiklere sahiptir. Modeller yerine, belirli ayrıntı veya ifadeleri olmayan insanları kullanırlar. Grafikler, oyunların pürüzsüz oyununu ve gerçekçi fiziksel efektlerini tamamlıyor. Archer Hero 3D'nin birçok insana hitap eden bir oyun geliştirme yönüne sahip olmasına rağmen, oyunun genel cazibesinden uzaklaşmıyor. Archer Hero 3D'nin grafikleri ve oyunları çok eğlenceli; Seveceksin!

Önünüzdeki rakiplerinizi ortadan kaldırmaya öncelik verin.

Archer Hero 3D'de oyuncular, sahip oldukları yay ve ok temelli çeşitli zorluklarla karşılaşırlar. Bu zorluklar arasında önlerinde görünen farklı hedefler çekilmesi yer alıyor. Oyuncular, yenmek istedikleri düşmanları düşürmek için doğru atışlar yapmalıdır. Bu nedenle kimse karakterlerinin zarar görmesini istemiyor. Ayrıca oyunun oynamasının kolay olmasını istiyorlar. Bir düşmanı yendikten sonra, karakter otomatik olarak bir sonraki yere taşınır. Bu, sadece mevcut seviyeyi en iyi şekilde tamamlamak için düşmanlara saldırmaya ve öldürmeye odaklanmanız gerektiğini kanıtlıyor. Düşmanlara zayıflıkları hakkında bilgi vererek, her seviyeyi yenmenin en iyi yolu elde edilir. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.5
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)