Ev  »  Oyunlar  »  Yarış  »  Asphalt Nitro Mod APK
Asphalt Nitro Mod APK icon

Asphalt Nitro v1.7.5 Mod APK [Sınırsız para]

v1.7.5

2022-10-08

Asphalt Nitro is a Yarış app published by Gameloft

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Asphalt Nitro Mod bilgisi

[Modifikasyon Talimatları] Altın paraları ve parayı sınırsız olarak değiştirin!
Ağ oluşturma geri dönüşleri sorununu çözün!
Kesinlikle küçük ve mükemmel bir oyun!
Sadece Çince eksikliği var!

Hakkında Daha Fazla Bilgi Asphalt Nitro Mod

İsim

Asphalt Nitro

Paket Adı

com.gameloft.android.ANMP.GloftAGHM

Kategori

Yarış >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

1.7.5

Boyut

45.01 MB

Android gerektirir

4.1 and up

Son Güncelleme

2022-10-08

Oran

4.3

Bu makaleyi inceleyin

Yarış kazanmak niyetiyle koş.

Asfalt nitro oynarken, her şeyin ne kadar hızlı olduğu konusunda hızlı bir şekilde anlaşmalısınız. Oyunun hızı, ortaya çıkan ilk şeydir. Bu oyun yüksek risklere ve yüksek adrenaline sahip olacak; Kontrolü kaybetmenin yüksek sonuçları da vardır. Bu oyunun bu kadar tehlikeli olmasının nedeni, oynanacağı hızdan kaynaklanıyor. Reklam Uygulamanın 3D grafikleri en güçlü konsollar ve bilgisayarlarla bile eşleşebilir. Uygulama, 3D olarak görüntüleyebileceğiniz kırsal Asya, Güney Amerika ve Avrupa'dan muhteşem sahneler içeriyor. Gameloft SE'nin yarış oyunları tertemiz fizik gerektirir. Oyuncuların mümkün olan en iyi oyun deneyimine sahip olabilmeleri için mümkün olduğunca gerçekçi görünmek için her sürüklenmeyi, frene ve dönüşü gerektirirler. Gameloft SE, oyunlarını oluştururken bunu gerçeğe dönüştürmek için büyük miktarda iş yaptı. Oyunda polis Chase de dahil olmak üzere sekiz farklı mod bulunuyor. Bu en çok keyif aldığımız mod; Bize keşfetmek için tonlarca oyun sağlar. Bu nedenle, yakın zamanda oyundan sıkılmayacağımızdan emin olabiliriz. İnternete bağlanarak ve gerçek insanlara karşı oynayarak arkadaşlarınıza en keyifli bir şekilde yarışacaksınız. Online yarış oyunlarını deneyimlemenin en iyi yollarından biri olarak oynamayı düşünün. Dünyanın her yerinden insanlarla bile bağlantı kurabilir ve arkadaş edinebilirsiniz. Reklamcılık

Yüksek hızlanma derecelendirmeleri olan arabalara gidin.

Oyunu çalarken en yüksek hızdan daha iyi hızdan daha iyi bir araba seçmek önemlidir. Bu, yarış sırasında diğer yarışçıların önüne geçmenize ve köşeleri daha kolay görmenize yardımcı olacaktır. Tanım gereği, bir yarışçının dolambaçlı bir parkurda en iyi bahsi yüksek bir hız ve azot oksit kullanımıdır. Çoğu yarış pisti birkaç tur aldığından, bir yarışçının istedikleri hıza ulaşması pek olası değildir. Arabanızda yarış kazanmak istiyorsanız, iyi ivme ve sağlam kullanım kombinasyonunu seçmeniz gerekir. Tüm otomobiller hızlı olduğu için çoğu insan yüksek hıza odaklanmayı seçer.

Asfalt nitro, asfalt serisinin lite bir versiyonudur.

Yarış oyunlarını seven oyuncular Asphalt 8'i bilir. Bu oyun bulmak zor bir gerçekçilik hissi sunuyor; Yapılabilecek tek eleştiri bu. Asfalt 8, birçok cihazın işleyemediği 1.5GB depolama kapasitesi gerektirir. Gameloft, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için asfalt 8'in bir klonu olarak asfalt nitro yaratmaya karar verdi. Yaklaşık 35 MB depolama alanına sahip birçok düşük uçlu telefonda bulunabilir.

Bilgiyi genişletmek ve geçmiş deneyimlerden öğrenmek büyümek için hayati önem taşır.

Bu yarış oyununu oynamak için, sürüklenme, çarpma, hız ve nitro için gerekli becerilere sahip olmalıdır. Bununla birlikte, farklı bir konfigürasyona sahip olduğu için Nitro sürümündeki görüntü kalitesi daha az keskindir. Bununla birlikte, bu versiyonun daha gerçekçi yol koşulları, orijinalinden daha heyecan verici bir deneyim sunar. Bunun nedeni, fırlatma aşaması veya sürüklenme aşaması sırasında ekstra gerçekçilik duygusuna ek olarak artan toz ve kaya etkileridir. Dünyanın en ünlü yollarının çoğunda Çin ve Brezilya'da seyahat edeceksiniz. Bunlar arasında Lamborghinis ve Ferraris ve diğer süper otomobiller tarafından popüler olarak seyahat edilen yollar yer alıyor. Bu araçları hayalinize dahil etmek, profesyonel bir sürücü gibi hissetmenize neden olacaktır. Namlu ruloları, Flats döndürme, tek bir atlamada yer alan zorluklar sistemi ve hiçbir enkaz prosedürü hala yeni fırsatlar sunmuyor. Yeni zorluklar arasında, daha önce önceki oyunlarda bir seçenek olarak var olan Asfalt serisinden bir polis kovalamaca modu yer alıyor. Oyun, 21'den fazla farklı mevsimsel yarışmaya sahip altı sezonluk bir format içeriyor. Ayrıca, oyundaki bir mod internete bağlı oyuncular için çevrimiçi oyun sağlar. Bu mod, oyuncuların birlikte oturmasına ve ateşte yarışlarda rekabet etmelerini sağlar.

Oyunun grafikleri daha etkili hale getirildi.

Gameloft, oyuncularının zihinlerini anlıyor ve asfalt 8'den hoşlananlar için asfalt nitro serbest bırakırken onlara ihtiyaç duydukları zihinsel memnuniyeti sağlıyor. Ayrıca Asfalt 9'un insanların bekleyebilmesi için çıkacağını umuyorlar. Oyunu uzun vadeli oyunculara tanıdık tutmak için asfalt 8'e benzer bir arayüze sahiptir. Çevrimdışı modlar, çok oyunculu ve etkinlikler ön ve merkez ile oyunun arayüzü kolaylaştırılmıştır. Grafik dağınıklığı azaltmak için efektler ve simgeler en aza indirilir. Asfalt Nitro'da yarıştığınızda inanılmaz yoğun yarış güçlü müzikle tanışır. Oyunun yapılandırması en yüksek ayara ayarlanmıştır, ancak bunun asfalt nitro tarafından üretilen ısı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Aslında, oyunun sürüklenme ve çarpışma aşamaları artık inanılmaz derecede pürüzsüz hissediyor. Bu oyunda oynarken, hızlı ve öfkeli yarışların bir parçası gibi hissedebilirsiniz.

Gamelofts kataloğundaki 1 numaralı nokta asfalt nitro tarafından tutulur.

Gameloft'un küçük bir dosya boyutuna sahip yarış oyunlarının mobil endüstrideki en popüler olduğunu duyurması, Nitro Asphalcon oyunlarının en iyi hız odaklı başlık olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Bu bilgileri Nitro Asphalt'ın yayınlanmasından hemen önce yayınlamaları, hayranlarının ve izleyicilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya ne kadar adanmış olduklarını gösteriyor.

En iyi yarış deneyimlerinden biri çarpıcı.

Asfalt Nitro oynarken, oyuncular tüm oyunu oyunun heyecan verici dünyasına daldırırlar. Bu, gerçekçi ivme ve performans istatistikleri ile eşleştirilmiş yüksek kaliteli grafikler ve efektlerle gerçekleştirilir. Birden fazla yeri ve heyecan verici maçları birleştirmek, oyuncuların etkinliklerinin cazibesini artırır. Bu, onları seyahat etmeye ve yeni yerleri keşfetmeye teşvik eder - bu olayların cazibesini daha da artırır. Yarış oyunlarını deneyimlemek, oyunculara çok çeşitli ilginç faktörler yaşama fırsatı verir.

Değerlendirme ve Yorum

4.3
1221545 Toplam
5 894207
4 160874
3 70144
2 26919
1 69401

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)