Ev  »  Oyunlar  »  Strateji  »  Battlecruisers: Explosive RTS Mod APK
Battlecruisers: Explosive RTS Mod APK icon

Battlecruisers: Explosive RTS v5.0.38 Mod APK

v5.0.38

2023-03-19

Battlecruisers: Explosive RTS is a Strateji app published by Mecha Weka

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Battlecruisers: Explosive RTS Mod bilgisi

reklam ver

Hakkında Daha Fazla Bilgi Battlecruisers: Explosive RTS Mod

İsim

Battlecruisers: Explosive RTS

Paket Adı

com.Bluebottle.Battlecruisers

Kategori

Strateji >

Sürüm

5.0.38

Boyut

219.45 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

3.7

Battlecruisers: Explosive RTS detay

Yalnızca Tabletler

Oyuncuların düşman savaş gemilerine stratejik olarak saldırmak ve onları yok etmek için en iyi savaş kruvazörü inşa ettikleri görsel olarak çarpıcı bir RTS. Minimalist tasarım, patlayıcı oyun ve bağımlılık yaratan bir film müziği için bu bağımsız savaş oyununa adım atın. Ve nükleer silahlar! Nükleer bombaları asla unutma.

• Düşman savaş gemilerine stratejik olarak saldırmak ve onları yok etmek için nihai savaş kruvazörü oluşturun. Temel unsurlarla başlayın ve becerileriniz geliştikçe yeni ve şaşırtıcı teknolojilerin kilidini açın.

• Robot düşmanlarını alt etmek için kendi benzersiz taktiklerinizi geliştirin. En zor zorlukta en yüksek seviyeleri geçmek için sinsi olmanız gerekecek.

• Yükselen okyanusların karayı sular altında bıraktığı kıyamet sonrası bir dünyayı keşfedin. Savaşlar yüzen metal şehirlerin zemininde gerçekleşir; insanlığın önemli noktalarına saygı.

• Çarpıcı elle çizilmiş sanata aşık olun. Patlama takıntılı bir sanatçı tarafından tasarlanan parçacık sistemi üretimi, aynı patlamayı asla iki kez görmeyeceğiniz anlamına gelir.

• Bağımlılık yaratan film müziğine bağlanın. Ruh hali dinamik müzik, yoğun bir oyun deneyimi yaratmak için her savaşın aksiyonu ve sükunetiyle kusursuz bir şekilde eşleşir.

Battlecruisers, Dünya'nın yükselen deniz seviyeleri tarafından sular altında kaldığı ve düşmanların uzaklaşan kara parçacıkları için yarıştığı 22. yüzyılda geçen, elle çizilmiş, 2 boyutlu bir yan kaydırıcıdır. Askeri düşmanlarınızı fethetmek ve savaş gemilerini ve silahlarını toplamak için inşa edin, strateji oluşturun, saldırın ve savunun.

İnsanlar çoktan gitti ve bizim robot torunlarımız umursamaz, pis konuşan ve güce aç. Limanda hızlı bir dönüş için gözetimsiz Trident sınıfı bir savaş gemisini alan fırsatçı bir yardımcı robot olan Charlie'yi oynuyorsunuz. Tek sorun, dünyanın en büyük süper gücüne aittir.

Kruvazörünüzü silahlandırın ve koruyun veya su derinliklerine batırın. Cephaneliğinizi her zaferle büyütün, fırkateynler, topçular, bombardıman uçakları, lazerler, gizli jeneratörler ve daha fazlasını biriktirin. Savunmanızı kalkanlar ve güçlendiricilerle güçlendirin ve bir inşaatçı dron ordusu ile üretim hızınızı artırın.

Ölüm Yıldızı Uydusu, Ultralisk Hızlı Üretim Tesisi ve Kamikaze Sinyali dahil olmak üzere napalm, nükleer bomba fırlatıcılar ve deneysel ultra silahlarla ortalığı kasıp kavur.

Kendinden atanmış bir savaş kruvazörü kaptanı olarak, gerçek zamanlı savaşlarda tasarım, inşa, kaynak sağlama ve stratejik yaklaşımdan siz sorumlusunuz. Şeytani yapay zeka düşmanı ile kurnaz taktiklerle kafa kafaya tanışın veya Huntress, Destruktor ve Karen gibi cani askeri robotların elinde kesin ölümle yüzleşin.

Usta bir savaş gemisi komutanı olurken 30'dan fazla bina ve birimin kilidini açın ve nihai askeri süper gücün lideri Presidentron ile bir hesaplaşmaya varın. Ölümcül cephaneliğinizden en iyi silahları seçin ve savaşı kazanmak için bunları beceriyle konuşlandırın.

Mecha Weka hakkında

Biz Auckland, Yeni Zelanda'dan iki kişilik bir ekibiz. Battlecruiser'ları, boş zamanlarımızda minimalist bir dokunuşla patlayıcı RTS aşkı için yarattık. Bir gün oyunu yeni seviyeler ve DLC ile genişletmeyi çok isteriz, bu yüzden lütfen ilk sürümümüzü destekleyin ve size sahip olduğumuz her şeyi verelim.

Https://www.BattlecruisersGame.com adresinde daha fazlasını keşfedin

Değerlendirme ve Yorum

3.7
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)

Geliştiriciden daha fazla uygulama