Ev  »  Oyunlar  »  Spor  »  Be the Manager 2023 - Soccer Mod APK
Be the Manager 2023 - Soccer Mod APK icon

Be the Manager 2023 - Soccer v2.0.1 Mod APK [Sınırsız para]

v2.0.1

2023-03-18

Be the Manager 2023 - Soccer is a Spor app published by Mobisoca

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Be the Manager 2023 - Soccer Mod bilgisi

Sınırsız para

Hakkında Daha Fazla Bilgi Be the Manager 2023 - Soccer Mod

İsim

Be the Manager 2023 - Soccer

Paket Adı

com.mobisoca.btmfootball.bethemanager2023

Kategori

Spor >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

2.0.1

Boyut

10.01 MB

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.7

Bu makaleyi inceleyin

Oyunun temel özellikleri aşağıda açıklanmıştır.

Bu veritabanı, 2022 ve 2023 yılları arasında mevcut kulüpler, oyuncular ve yöneticiler içeriyor. Barcelona Camp Noous Stadyumu, Oversee'nin bakım görevleriyle eşleşmesi için genişletilmesi veya büyüklüğünün artması gerekiyor. Kulübünüzün duruşuna göre uygun kulüp sponsorluklarını ve TV hakları anlaşmalarını belirleyin. Satın almak ve satmak istediğiniz bir dizi futbolcu oluşturun. Satarken daha yüksek bir fiyat almaya çalışın. Nasıl savaşmayı planladığınıza karar verin. Savunmak mı yoksa saldırı mı? Zafere doğru ileriye doğru itin! En iyi sanatçıları geliştirin. Takımınızın kazanmasına yardımcı olacak doğru öğeleri değiştirin. Ardından bir maç stratejisi seçin ve oyunu bitirin. Tanınmış ve popüler spor takımlarına tavsiyelerde bulunarak veya daha az popüler bir takımı zafere götürün.

Grubunuzu genişletin.

Yönetim 2024 oyunu zorlu ve bağımlılık yapan bir yönetim simülasyonudur; Ayrıca almak ve oynamak kolaydır. Oyunda kendi kulübünüzü yönetiyorsunuz ve dünyanın dört bir yanından gerçek üst kulüplere karşı yarışıyorsunuz. Yönetici olarak başarılı olmak için iyi bir tane olduğunuzu kanıtlamanız gerekir. Kanıt! Moder Be Manager 2023, diğer yönetim oyunlarından ayırır. Bu modda, oyuncular yeteneklerini saflara geçmek için test edebilirler. Bu oyun modu, deneyime ekstra bir zorluk ve çok eğlenceli katman katıyor. Harika bir futbol yöneticisi olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, yönetici olun 2023 sizin için oyundur. Bugün yönetici olarak işinize başlayın!

Yönetimin anlaşılması gereken temel yönleri.

BTM 23, sizi bir mega kulüp yöneticisinin yerine koyan ücretsiz bir futbol yönetimi oyunudur. Hayalinizdeki ekibinizi oluşturmak, oyuncularınızı geliştirmek ve kulübünüzü zirveye çıkaracak tüm büyük kararları vermekle görevlendirileceksiniz. Oyunda gerçek takımlar, yöneticiler ve oyuncularla 2022 /2023 veritabanı bulunuyor. Bu, ekibinizin bir parçası olarak oynarken sert rekabete karşı çıkacağınız anlamına gelir. İndirin Yönetici 2023, gerekirse sahip olduklarını düşünen herkes için mükemmel bir oyun. Şimdiye kadarki en iyi yönetici olmak için yolculuğunuza başlamak bugün bu oyunu indirmek kadar kolaydır. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.7
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)