Ev  »  Oyunlar  »  Arcade  »  Brothers in Arms™ 3 Mod APK
Brothers in Arms™ 3 Mod APK icon

Brothers in Arms™ 3 v1.5.4 Mod APK [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş][Kilitli][VIP]

v1.5.4

2024-03-01

Brothers in Arms™ 3 is a Arcade app published by Gameloft

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Brothers in Arms™ 3 Mod bilgisiSınırsız Para/Çevrimdışı
Kilitli Madalyalar
Ücretsiz Alışveriş
Ücretsiz Silahlar
Ücretsiz VIP
Ücretsiz Paketler
Ücretsiz Sarf Malzemeleri
Ücretsiz kardeş yükseltmeleri

Hakkında Daha Fazla Bilgi Brothers in Arms™ 3 Mod

İsim

Brothers in Arms™ 3

Paket Adı

com.gameloft.android.ANMP.GloftA3HM

Kategori

Arcade >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Ücretsiz alışveriş][Kilitli][VIP]

Sürüm

1.5.4

Boyut

36.84 MB

Android gerektirir

4.1 and up

Son Güncelleme

2024-03-01

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

Brothers in Arms Serisi'nin üçüncü taksiti harika çekim deneyimleri sunuyor.

Fortnite, PUBG, Free Fire ve Ros gibi birçok farklı Battle Royale oyunu var. Ayrıca, şu anda oynayabilecekleri başka birçok atış oyunu var. Bazı klasik atış oyunları da şaşırtıcı. Dikkate alınması gereken bazı harika oyunlar Call of Duty ve diğerleri. Google Play Store, The Brothers in Arms serisinin piyasaya sürülmesiyle başladı. En son taksiti olan Arms 3 Brothers bugün piyasaya sürüldü. Bu nostaljik oyun aynı eski benzersiz oyun stilini sağlar. Fiziksel olarak hareket etmek zorunda kalmadan düşmanlara ateş etmek için farklı kapak noktalarında hareket etmenizi sağlar. Hareket etmeyi seçerseniz düşmanlardan saklanmak için başka kapak noktalarını da kullanabilirsiniz. Reklam şu anda kampanya modunda birçok farklı haritada oynayabilirsiniz. Buna ek olarak, bu modla savaşmanız için birden fazla Nazi düşmanına sahiptir. Bugün bulduğunuz güçlü silahları kullanarak hava saldırıları, roket patlaması ve Molotov'u arayın. Ayrıca harç ve güçlü silahlar bulabilirsiniz.

Arms 3 kardeşler temel kapsamının ötesinde ek özelliklere sahiptir.

Kardeşler In Arms 3 çekim oyunu, bugün yayınlanan en popüler oyunlardan biridir. Pek çok harika özellik ile, herhangi bir atıcı fanı için bir zorunluluktur. Birçok çekim oyununun ikonik oyun stilleri vardır; MOBA, RPG ve Battle Royale dışında en bağımlılık yapan oyunlardan biri. Küresel olarak Battle Royale oynayan ve FPS oyuncuları görüyoruz. Çekim oyunlarını sevecek çok şey var, bir oyun yeterli değil. Silahlar 3 Kardeşler oynamak, II. Dünya Savaşı'na seyahat etmek ve silahların korkutucu ama temel olduğu günleri yeniden yaşamak gibidir. Bu oyunu çok oyunculu veya tek oyunculu bir modda oynayabilirsiniz. Kampanya sırasında, düşmanlarınızı yenmek amacıyla birkaç görevi tamamlamanız gerekir. Hava saldırıları ve diğer ateşli silahlar için oyun içi çağrılarla diğer oyuncularla bir araya gelerek cephaneliğinizi destekleyebilirsiniz. Diğer gerçek oyunculara karşı üçüncü şahıs perspektifinde oynayarak savaş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Kardeşlerdeki Reklamlar 3, oyuncular birçok silahı kullanabilir ve yükseltebilir. Her silah için av tüfeği, keskin nişancı tüfekleri, alt makineli tüfekler, tüfekler ve tanksavar silahlar gibi farklı kategoriler vardır. Ayrıca, oyunda birçok farklı saldırı tüfeği var. Bu oyunun aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silah var; Artan hasar veren deneysel silahlar bile kullanabilirsiniz. Bunlar arasında roketler, harçlar, molotovlar, hava grevleri ve Karabiner 98K bulunmaktadır. Ayrıca M1 Garand Rifle, Sturmgewehr 44 Subachinegun ve M3A1 Subchinegun ile de oynayabilirsiniz. Bir İkinci Dünya Savaşı dönemi kampanyasında Alman Nazilere karşı oynuyorsunuz. Bu modda, her biri önceki olandan daha zor olan birçok görev var. Her seviyede giderek daha zorlu düşmanlarla karşılaşacaksınız. Ayrıca, arkadaşlarınıza karşı çok oyunculu oyunlar oynayabilirsiniz. Yükseltildikçe ve silahlarınızla müttefiklerinizle savaşa katılabilirsiniz. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı orijinal metinde bulunabilir. Ekstra hasar çıkışı, HP havuzu, yetenek bekleme süresi ve daha fazlası dahil olmak üzere, Team Deathmatch veya herkes için ücretsiz seçerek çok oyunculu oynayabilirsiniz. Arms 3 Brothers 3, AAA oyunları için uygun yüksek kaliteli grafikler ve ses efektlerine sahiptir. Oyun, AAA oyunu oynayan herkes için mükemmel hale getiren gerçekçi grafiklere sahiptir. Ek olarak, ses tasarımı ve diğer öğeler daldırmaya katkıda bulunur.

Kardeşleri bir paragrafla silahla tanıtın.

Gameloft, Arms 3 Brothers'ı serbest bırakarak iki başarılı oyunun başarısına devam etmeyi umuyor. Aynı zamanda Silahlar Serisi'ndeki Kardeşler ve Kardeşler Silahları 2. Dünya Savaşı'nda II. 3 Naziler ve Müttefikler arasındaki savaşa odaklanması nedeniyle en iyi İkinci Dünya Savaşı deneyimini sunmayı vaat ediyor. Bu oyun ana içerik etrafında dönüyor ve serinin hayranları için mükemmel.

Komplo

1945'teki II. Dünya Savaşı sırasında, Bölüm 3, Fransa'daki Normandie Savaşı'ndan sonra meydana gelen hikayeye odaklanıyor. Çavuş Wright, tarihi savaş sırasında kanlı katliamlara tanık olduktan sonra görev gücünü hayat değiştiren bir yolculuğa çıkardı. Oyuncular, savaş alanındaki farklı görevleri tamamlarken Komutan, Çavuş Wright ve ekip üyeleri olarak oynayabilirler.

Oynanış

Teamfight savaşı taktik tarzı nedeniyle benzersizdir. Oyuncular savaş kazanma ve silah ve zırh kullanma yeteneklerini kullanabilirler. Ayrıca roketler, benzin bombaları, hava saldırıları ve daha fazlasını savaşta kullanabilirler. Görevleri tamamlamak size yeni müttefikleri işe almak için daha fazla şans veriyor. Bunlar, artan hasar, canlılık, sağlığı geri kazanma hızı veya hatta daha geniş bir etki alanı ile yetenekli askerler olmak için yükseltilebilir. Oyuncuların düzenli görevlerinin yanı sıra oyuncuların katılabileceği çeşitli özel etkinlikler var. Bu etkinlikler arasında ödüller için zamanlı avlar ve daha büyük bir ödülle dünya çapında zorluklar yer alıyor. Bu zorluklar genellikle sadece belirli tarihlerde tutulsa da, hala her zaman sınırlıdır.

Yeni bir öğrenme deneyimi yeni başlıyor.

Kardeşler In Arms Serisi, çığır açan askeri birinci şahıs nişancı franchise. Her oyun aynı oyun biçimini takip eder, ancak dizideki üçüncü taksit - Arms 3 Brothers 3 - birçok yeni atılım içeriyor. Oyunun üçüncü şahıs perspektifi, oyuncuları üçüncü şahıs gözlemi kavramına tanıtır; Bu, karakterlerinin hareketini izlemelerini sağlar. Oyuncular, araçlarını ve silahlarını yükselterek yeni özelliklere kolayca erişebilirler. Bu, cephaneliklerini av tüfeği, keskin nişancılar, roketatarlar, tüfekler ve diğer yakın dövüş silahlarıyla genişletmeyi içerir. Ayrıca, kullanıcılar yeni stil özelliklerinin eklenmesiyle bireyselliklerini sergileyebilir. Arms 3 kardeşler, her biri kendine özgü amacı olan dört harita ile birlikte gelir. Bir örnek, refleks eğitimi veya kendiniz için kullanılabilen klostrofobidir. Oyuncular bu oyunu yüzlerce misyonla becerilerini ve reflekslerini geliştirmek için de kullanabilirler.

Değerlendirme ve Yorum

4.4
1291215 Toplam
5 951460
4 172465
3 65668
2 30913
1 70709

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(16.1 MB)