Ev > Family > Crashlands: Story-driven Crafting ARPG Mod APK
3.5

Crashlands: Story-driven Crafting ARPG Mod APK 100.0.119

Geliştirici:Butterscotch Shenanigans

Kategori:Adventure

144 İndirilenler  |  45 oran

Happymod

3.5

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
Menü cesareti
Açıklama
"... Bir tasarım şaheseri." 5/5 - TouchArcade
Yılın 2016 Oyunu - TouchArcade, Gamezebo
Yılın 2016 Aksiyon Oyunu - Cep Taktikler
Yıl Adayı ait DICE 2016 Mobil Oyun
2016 Time'ın en iyi 10 Oyun / En iyi 50 Uygulamalar

Craft, savaş ve macera Crashlands aracılığıyla yol bir tuhaf hikaye sass taşan!

Akı Dabes, kimin son sevkiyat Eğer yabancı bir gezegende mahsur bırakarak Hewgodooko adında bir çene sıkıntısı çeken yabancı tehdidi ile raydan alır galaktik kamyon şoförü ol. Eğer paketleri almak için acele olarak, üstesinden gelmek için glutes sizin fikir tüm ve her iki gerektirecektir dünya hakimiyetinin bir hain arsa, enmeshed olacaksınız. Yerel duygulu hayattan tarifleri bilgi yeni arkadaşlar, antik sırlarını ve ölümcül patronları, uysal şeyi ortaya çıkarmak ve gezegen Woanope gelişmek için öğrenirken kendinize bir ev-away-from-home kurmak.

▼▼ Temel Özellikler ▼▼

● Geniş hazırlama Sistemi ●
Eğer dünyayı keşfetmek ve onun sırlarını öğrenirken üzerinde 500 craftable öğeleri aç!

● Kendini yönetme, Sonsuz Envanter ●
Crashlands olarak, envanter, sonsuzdur kendisini yönetir ve gereksinim duyduğunuzda size maceracı, sorgulayan ve binanın odaklanabilmek için, aletlerinizi alır. Envanter alanını boşaltmak için çantanıza aracılığıyla kazı varsa veya üsse geri dönmek asla!

● RPG-Stil Karakter İlerleme ●
daha daha şaşırtıcı öğeleri oluştururken yoluyla daha güçlü ol! Eğer iktidarda büyüdükçe, sen, dünyanın yeni bölgelerine girişim garip karakterler karşılamak, yeni hikayeler keşfetmek ve yeni ve ilginç düşmanları karşılaşabilirler.

● Yetenek Bazlı Savaş ●
Karşılaştığınız düşman saldırılarını bilgi ve onları yenmek için beceri, hareketliliğini ve fikir kullanın! Hatta zanaat gadget'ların onlarca gücü ile mücadele kahramanlık uzatabilirsiniz. Yangın üzerinde düşmanları Set onları bayıltmak, zaman ve daha yavaşla!

● Sezgisel Bankası Yapı ●
Crashlands bir kitlesi oluşturma o fingerpainting gibi hissediyor, çok basit. Birkaç dakika içinde güzel, yayılan üsler oluşturabilirsiniz!

● tameable Canlılar ●
Crashlands her yaratık bir güvenilir muharebe sidekick haline gelebilir. Bir yumurta bulun onu inkübe ve sevinç çok kendi sevimli veya iğrenç paket yumurtadan. Hatta büyümek ve onları güçlendirmek için özel öğeleri zanaat olabilir!

● Büyük Dünya ... İri Sorunları ile ●
Dört duygulu yarışları, üç kıtada, gezegenin geleceği için bir epik teklif ve - senin kahrolası paketleri teslim çalışırken, ortada sıkışıp. tanıştığınız karakterlerin sidestories dalmak için zaman ayırın ya da sadece o özel teslimat içine yapım Aceleyle. yüzlerce görev üzerine yüzlerce, yapmak ve gezegen Woanope keşfedilecek çok şey var!

● Zahmetsiz Bulut Tasarruf ●
Piliniz öldü ya da yanlışlıkla dipsiz bir uçuruma Cihazınızı düştü diye, sizin tasarruf onunla ölmek zorunda anlamına gelmez. BscotchID ile kolayca depolamak ve buluttan kurtarmak senin almak ve cihazlarınız arasında taşıyabilirsiniz!

● Kontrolör Destek ●
tüm güzel ekrandan kaldırmadan terli ellerini ovuşturarak bıktınız mı? Sorun değil! Çoğu mobil uyumlu denetleyicileri desteği var, bu yüzden yerine bazı joystick üzerinde terli eller ovmak olabilir!

----------------------------------------
Önerilen Donanım & İşletim Sistemi:
● Android 5.0 veya daha yeni
● en az 1 GB RAM
● En azından 960x540px ekran çözünürlüğü

BscotchID fonksiyonları nedeniyle eski TLS protokolüne Android 4.4 veya daha eski cihazlar için çalışmayabilir unutmayın.
Yenilikler
  • Hardcore modunda ölürseniz ve öğelerinizden biri bekleme süresinde olsaydı, bu öğe oyunu yeniden başlatana kadar diğer tasarruflarda bekleme süresine takılı kalacaktı. Bu artık gerçekleşmemelidir.

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

3.5

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)