Ev  »  Oyunlar  »  Simülasyon  »  Devil Royale Mod APK
Devil Royale Mod APK icon

Devil Royale v2.0 Mod APK [Sınırsız para][Mod Menu][Unlimited]

v2.0

2023-03-19

Devil Royale is a Simülasyon app published by Townsoftjp

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Devil Royale Mod bilgisi

1. Menü
2. Sınırsız Çağırma
3. Sınırsız Dua
4. Sınırsız Altın
5. Sınırsız Ahşap
Azaltma yerine Artış

Hakkında Daha Fazla Bilgi Devil Royale Mod

İsim

Devil Royale

Paket Adı

com.townsoft.devilwar

Kategori

Simülasyon >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Mod Menu][Unlimited]

Sürüm

2.0

Boyut

80.04 MB

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.0

Bu makaleyi inceleyin

Bir Devil Royale Mod APK dosyası ücretsiz olarak indirilebilir.

Devil Royale Mod Apk, orijinal şeytan Royale Apk'in profesyonel versiyonudur. Devil Royale Mod APK'yı kullanarak, içindeki tüm görevleri ve gereksinimleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Genellikle kolayca ödül almak için çok zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Devil Royale Mod APK'yı kullanarak, genellikle çok kısa sürede hedeflerinize ulaşırsınız. Bu siteden Şeytan Royale Mod APK'yı ücretsiz ve ücretsiz olarak indirin. Kullanımı ve indirilmesi tamamen ücretsiz olduğu için bu yazılıma güvenebilirsiniz. Ve size rekabetinizden daha fazla önem kazandırabilir.

Bu metin satırıyla Apkmody'den şeytan royale apk'i indirin.

APKMody'de Devil Royale Apk'i indirmeyi seçerek şeytan royale Mod APK sürümünü kolayca indirebilirsiniz. Bu web sitesi, en hızlı zamanda şeytan royale mod sürümünü günceller; Kullanıcıların Google Play'i indirmelerini gerektirmez.

Devil Royale APK 1.5 2022 aşağıdaki avantajları sağlar: • Yeni özellikler eklendi • Daha uygun ve etkili oyun Devil Royale APK 1.5 2022, 06 Haz 2015 tarihinde yayınlandı.

Şeytan Royale tasarlandığından beri, Demon Kralları bu yarışmayı kazanmak için yarıştı. Şeytan Royale, oyuncuların canavarları çağırmasını ve birbirlerine karşı savaşmasını gerektiren bir oyundur. Şeytan kralları bu yarışmaya katılmaya karar verdi. Rakiplerin Kaleleri. Her iki yarışmacı da sekiz canavar çağırabildiği sürece, Şeytan Kralı kazanır. Bu oyun zeka ve zekaya meydan okuyor - kimin üstün olduğunu belirleyen iki faktör - onu iblis kralları arasında en popüler oyunlardan biri haline getiriyor. Bu yarışmayı kazanan şeytan kralı daha sonra insan dünyasını istila edebilecek.

Demon Lord War adlı şeytan royale modunu indirin.

Oyuncu, savaşta canavarları toplamak ve manipüle etmek için çeşitli yöntemler kullanabilir. Bu oyun aynı zamanda oyuncunun seçtikleri tarzda güçlü dövüş karakterlerini çağırmasına izin verir. Bu sadece iblisleri savaşmak için taklit etmeyen bir simülasyon oyunudur; Bunun yerine, savaşlarda savaşmak ve onları manipüle etmek için şeytanları çağırma yöntemlerini simüle eder. Bu oyunun ana gereksinimi, oyuncuların oyunu sonuna kadar oynamak için kendi yüksek düşünce ve karar verme seviyelerini sağlamalarıdır. Bu şekilde, oyuncular Şeytan Royale oyunları boyunca akıllı kararlar ve savaşlar alabilirler. Ayrıca, oyuncular canavar koleksiyonlarını ve becerilerini artırmalıdır, böylece oyunu oynarken daha fazla seçeneğe sahip olurlar.

Canavarların çağrılması.

Gerçek canavarları mantıksal akıl yürütme güçleriyle karıştırarak güçlü savaş oluşumları yaratın. Bu akıllı oyun, bir dövüş simülatörünün yönlerini bir istihbarat bulmacasıyla birleştirir. Gerçek canavarları seçin, ardından bir çizgi veya daire içine bağlayarak savaş oluşumları oluşturun. Devil Royale'in düşmanlarının birbirleriyle savaşmalarına neden olmak için kullandıkları birçok benzersiz çağırma tekniği var. Bu teknikler, oyuncuların her zaman, her yerde ve her düşman farklı şeytanları çağırmasına izin verir. Bu oyunun Devil Royale modu, oyuncuların savaşması gereken yeni şeytanların sürekli ekliyor. Bunun nedeni, bu oyunun birçok zorluğunun üstesinden gelmek hayal gücünün herhangi bir gerginliğinden kolay değildir.

Birçok canavar varyasyonu var.

Şeytan Royale'de oyuncular bir hazine trowe trofu keşfederler. Oyundaki diğer savaşlardan ayrı benzersiz becerilere sahip canavarları içerir. Bu savaşlar oyunculara güç veriyor çünkü çok eğlenceli. Oyuncular en güçlü şeytanları gruplarına toplamalı ve iade etmelidir. Oyun savaş istatistiklerini yükselterek, bir oyuncu daha güçlü hale gelir. Savaş canavarları yeni düşmanlarla savaşmaya hazır olduğunda, bir oyuncu ordularına güveniyor. Yeni, güçlü ve olağanüstü canavarları keşfedin ve deneyin. Yeni düşmanları düşürmek ve onları yenmek canlandırıcıdır - kahramanca ve güçlü yeni canavarları keşfetmenin en iyi yolu budur!

Kazanılan ek puanlar *************************

Oyuncular, şiddetli savaş senaryolarına etkili bir şekilde dahil olmak için son derece yüksek düzeyde oyun içi akıl yürütme göstermelidir. Kupa ve puan toplarken, Devil Royale onlara kilometre taşları ve çatışmaya dayalı bonus puanları verir. Oyuncunun sevdiği veya ihtiyaç duyduğu her şeyi satın alarak, bu karanlık dünyada bir imparatorluk yaratmak için sonsuz bir tedarik oluşturun. Ayrıca, oyuncunun ihtiyaç duyduğu veya istediği her şeyi satın almak için kullanın. Devil Royale'in fantezi dünyası karanlık ve güzel. Nihai stratejiyi oluşturmak için oyundaki her savaş çağrısını deneyimlemek önemlidir. Yeni kilometre taşları elde etmek için oyundaki her şeyi keşfedin, keşfedin ve yükseltin. Devil Royale'nin modunu kullanarak karanlığın macerasını ve savaşını çağırın. Bu oyunda, sürükleyici bir simülasyonda üst düzey şeytani canavarlarla mücadele eden Demon Kings yer alıyor. Bu oyunu basit bir operasyonla indirin ve oynayın. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.0
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)