Ev  »  Oyunlar  »  Gündelik  »  Dream House Design: Tile Match Mod APK
Dream House Design: Tile Match Mod APK icon

Dream House Design: Tile Match v2.8.2 Mod APK [Sınırsız para][Kilitli]

v2.8.2

2023-05-31

Dream House Design: Tile Match is a Gündelik app published by Game In Life

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Dream House Design: Tile Match Mod bilgisi

Sınırsız Para, Kilidi Açılmış
Dream House Tasarım: Tile Match, oyuncuların rüya evlerini tasarlamasına ve süslemelerine izin veren Android cihazlar için heyecan verici bir bulmaca oyunudur. Ve oyun deneyimlerini geliştirmek için kilidi açılmış özellikler.
Oyun, mobilya, süslemeler ve tasarımlar için çok çeşitli seçenekler sunuyor, onu yaratıcı bireyler için mükemmel bir platform haline getiriyor. Çarpıcı grafikler ve ses efektleri, sürükleyici bir deneyim sunar.

Hakkında Daha Fazla Bilgi Dream House Design: Tile Match Mod

İsim

Dream House Design: Tile Match

Paket Adı

com.dream.house.design.makeover.match

Kategori

Gündelik >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Kilitli]

Sürüm

2.8.2

Boyut

116.27 MB

Son Güncelleme

2023-05-31

Oran

4.8

Bu makaleyi inceleyin

Dream House Tasarım: Kendi evinizi inşa etmek için fayans eşleştirme mod ve eşleşen parçaları indirin.

Oyun Dream House Tasarım Kuralları: Kiremit Match basittir. Oyun, oyuncuların arka arkaya veya sütunda eşleşen üç karo düzenlemesini gerektirir. Bu diğer elmas ve mücevher türlerine benzer; Oyuncular aynı taşları yatay veya dikey bir çizgide eşleştirmelidir. Oyun, her bir öğe türünün belirli bir sayısı yok edildikten sonra sona erer. Sadece birçoğunun belirli bir sınırı olduğu için yüksek değerle hareketler seçmek önemlidir. Puan artışı sayesinde arka arkaya birçok şey yok edildiğinde kombinasyonlar oluşturulabilir. Üç yıldızın tepesine tırmanarak ekstra eşyalar açılabilir. Oraya ulaşmak normalden çok daha kolay.

Çok sayıda mobilya mağazayı dolduruyor.

Bir odadaki mobilyalar, bir şeyler koymak için daha fazla alan sağlayarak daha dolgun görünmesine yardımcı olabilir. Tezgahlar, bâtıla, küvetler, kanepeler ve yataklar dahil olmak üzere birkaç farklı mobilya türü vardır. İnsanlar üç oyun tasarım seçeneğini seçerek ev tasarımlarına daha fazla tazelik ekleyebilirler. Evdeki farklı odalar, genel estetiğe katkıda bulunan farklı posterlerle birlikte gelir. Birçok farklı unsur türü şok edici bir sonuç oluşturmak için birleşir. Bu, önemli ölçüde gözlemlediğimiz odanın genel görünümünde bir değişime yol açar.

Oynayarak kazan.

İyi mobilyalar elde etmek için para kazanmanız gerekir. Bu nedenle, ek ev parçalarını bitirmek için gereken fonları kazanmak için maçlar oynamak şarttır. Maçlar çok zor olmamalı, böylece oynarken rahatlayabilir ve eğlenebilirsiniz. Bir bonus kazanmak için üç parlak yıldızı da kazanın ve galibiyetinizi hızlandırmak için ek yardım. Bu bonusu ve yardımı kazanmak için elinizden geleni kazanın; Daha hızlı bir kazanmayı tamamlamak için dış yardımı kullanabilirsiniz. Kusursuz bir performans elde etmek için odak ve çaba kullanın. Bu aynı zamanda fazla çaba sarf etmeden performans gösterme yeteneğinizi de kanıtlar.

Odalara erişin.

Bir villa satın aldığınızda, birbirine bitişik birkaç oda ile birlikte gelir. Başlangıçta, bu odalar neredeyse etkileyici ve rahat. Ancak biraz yeniden işleyerek, herkes gelecekte bir düzenlemeyi değiştirebilir. Sadece nesneyi tıklayarak, bir şablon ödeyerek ve seçerek oda tamamen onarılır. Oradan, Dream House Design: Tile Match Mod'dan odaları keşfetmeye devam edebiliriz. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.8
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.9 MB)