Ev  »  Uygulamalar  »  Verimlilik  »  DroidEdit Pro (code editor) Mod APK
DroidEdit Pro (code editor) Mod APK icon

DroidEdit Pro (code editor) v1.23.7 Mod APK [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

v1.23.7

2023-02-04

DroidEdit Pro (code editor) is a Verimlilik app published by Andr Restivo

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

DroidEdit Pro (code editor) Mod bilgisi

ücretsiz ödedi

Hakkında Daha Fazla Bilgi DroidEdit Pro (code editor) Mod

İsim

DroidEdit Pro (code editor)

Paket Adı

com.aor.droidedit.pro

Kategori

Verimlilik >

MOD Özellikleri

[Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma]

Sürüm

1.23.7

Boyut

5.83 MB

Android gerektirir

2.1 and up

Son Güncelleme

2023-02-04

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Ne başarıyor?

Dizüstü bilgisayarınızın etrafında taşımanız gerekiyorsa, telefonlar ve tabletlerdeki programlama projeleri üzerinde çalışmak zor olabilir. Droidedit Pro, Android cihazlar için bir metin düzenleyicisi ve kaynak kodu düzenleyicisi olarak hareket ederek bunu kolaylaştırır. Uygulamaya erişilebilir ve özellik açısından zengindir, bu da hareket halindeyken yaratıcı projeler üzerinde çalışmak için çok kullanışlıdır. Droidedit Pro, tipik olarak diğer mobil uygulamalarda bulunmayan birçok kullanışlı ve uygun özellik sağlar. Bu uygulamanın akıllı ve otomatik seçenekleri, kodlama performanslarını geliştirmeye ve uygulama içi deneyimleri daha iyi hale getirmeye yardımcı olur. Uygulamanızın hacimli dizüstü bilgisayarlarınızı değiştirmesi, fiziksel bir cihaz yerine bir uygulama ile çalışmanızı sağlar. Bu, kodlama kolaylıklarınızı ve iş deneyimlerinizi geliştirir.

Gereksinimler

Mobil uygulama tarafından ilgilenenler için, Google Play Store'da elde etmek paraya mal olur. Ayrıca, Droidedit Pro, ilk başladığında tam işlevselliği sağlayan belirli erişim izinleri gerektirir. Bu izinler, uygulama ilk yüklendiğinde verilmelidir. Uygulamanın düzgün çalışması için belirli özelliklere ihtiyaç duyduğundan, cihazlarınız için mümkün olan en son ürün yazılımı sürümleriyle çalıştırdığınızdan emin olmanız gerekir. Bunun nedeni, uygulamanın destek sayfasında listelenmeyen belirli bir sürüm gereksinimidir: 2.1 veya daha yüksek. Ayrıca, uygulamada ek özellikler ve kilidi açılmış cihazınızda kök izni istiyorsanız, Droidedit Pro'yu kullanmalısınız.

Şaşırtıcı özellikler bu ürünü harika kılar.

Uygulama, kullanıcılara birçok ek özellik sağlar.

Kodlama için kolayca okunabilir ve karmaşık olmayan bir kullanıcı arayüzü.

Droidedit Pro Kodlama Programı, Android uygulama kullanıcılarının kullanıcıları tarafından erişilebilir kodlar oluşturmasını kolaylaştırır. Bu programda öğrenilecek ilk şeylerden biri braket eşleştirme seçeneğidir. Bu özellik, kodlarınızı oluşturmayı daha kolay ve daha erişilebilir hale getirir. Belirli bir düzenleme yapmanız gerekiyorsa, kodlarınızın değiştirmeniz gereken belirli bölümlerini bulmak için GO -Line seçeneğini deneyin. Droidedit Pro, birden fazla programlama dili için yerleşik sözdizimi vurgulama sağlar. Bu, kodlama hatalarını yazarken tanımlamayı kolaylaştırır. Android kullanıcıları, kod düzenleyicisini kullanarak kodlama yaparken hataları kolayca bulmak için bu seçeneği kullanabilir. Droidedit Pro'yu kullanarak kodlama tutarlılığı ve deneyimini koruyabilirsiniz. Uygulamadan çıkarken dosyalarınız ve değişiklikleriniz açık kalır. Bu şekilde, açılan kullanıcı arayüzüne hızla dönerek kodlamaya kolaylıkla devam edebilirsiniz. Yeni bir proje oluşturmak ek yazılım gerektirmez; Dropbox veya diğer dosya yöneticilerinden dosyaları açmak yeterlidir. Koleksiyonunuza eklerken zaten var olan dosyalarınızla çalışmayı deneyin.

Uygun düzenleme yoluyla kodlamayı kolaylaştırmak esastır.

Droidedit Pro'daki editörü kullanmak, programlanabilir dosyalarınızda hızlı ve rahat değişiklikler yapmanızı sağlar. Kodlama sırasında herhangi bir hata yapmadığınızı kontrol etmek için Sınırsız Geri Al ve Yeniden Düzenleme Özelliklerini kullanabilirsiniz. Belirli bir kodu veya birçok kodu aynı anda düzenlemeniz gerekiyorsa, Arama ve Değiştir seçeneğini kullanın. Bu, programlamanızda hızlı ve etkili değişiklikler yapmanızı sağlayacaktır. Uygulama, ekstra güvenlik için standart kodlar otomatik endentasyon özelliği içerir. Yaptığınız özelleştirmelerde ayarlamalar yapmak istiyorsanız bu özelliği devre dışı bırakmayı da seçebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcının parçayı kaç kez derecelendirdiğini hesaplayan bir otomatik oran özelliğine sahiptir. Kısayollar kullanarak istediğiniz özellikleri hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Kendi özelleştirilmiş uygulama içi deneyimlerinizi istediğiniz zaman oluşturmak için farklı kodlama kısayollarını deneyin.

Uygulama GUI'sini değiştirerek daha iyi bir deneyim yaratabilirsiniz.

Droidedit Pro uygulaması içerik oluşturuculara profesyonel ve işlevsel araçlar sağlar. Ayrıca ilginç düzenleme özellikleri aracılığıyla onlara yaratıcı seçenekler sunar. Kullanıcılar, uygulamanın yerleşik temaları yaratıcısı sayesinde benzersiz renk paletleri ve tasarım kodlama arayüzleri oluşturabilir. Kullanımı kullanmak için uygulamayı kişiselleştirebilirler.

Paylaşım seçenekleri ve kısa bir önizleme mevcuttur.

Belgelerinizi Dropbox, Google Drive, e -posta veya başka bir platform aracılığıyla kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca programlarınızı tarayıcıda önizleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Droidedit Pro, HTML kodunuzun canlı önizlemesi ve SFTP/FTP bağlantısı gibi birçok yararlı özellik ile birlikte gelir. Bu uygulama ayrıca programlama çalışmalarınızı FTP veya SFTP üzerinden paylaşmanızı sağlar.

Artan işlevsellik için ek kodlama seçenekleri.

Droidedit Pro, Android kullanıcılarına ek kodlama seçenekleri sayesinde cihazlarının donanımını kontrol etmesini sağlar. Doğrudan SL4A'da komut dosyalarını açın, bu sadece birkaç program aracılığıyla mümkündür. Ayrıca, karakter kodlama seçeneği, mobil uygulamanızı daha da kullanmanıza izin verecek şekilde kullanılabilir. Droidedit Pro kullanırken harici komutlarla ek programlama uygulamalarını da keşfedebilirsiniz. Bu, en benzer uygulamalarda bulunmayan SSH Access ile gerçekleştirilir.

Kök modunun gücünü kendi yararınıza kullanın.

Ek programlama ve düzenleme seçenekleri Droidedit Pro'nun kök modunda bulunabilir. Bu, yeni ve güçlü özellikleri test etmenin mükemmel bir yoludur. Kodlama ve programlama becerilerinizi geliştirmek için gelişmiş seçenekleri kullanın. Ve daha da eğlenceli hale getirmek için eklenen tüm yeni seçeneklerle eğlenmeyi unutmayın! E uygulaması daha yetenekli. Ama önce, uygulamaya kök izinleri vermeniz gerekir.

Değerlendirme ve Yorum

4.5
4155 Toplam
5 3044
4 718
3 192
2 87
1 114

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.9 MB)