Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  ElectroCalc - DIY Electronics Mod APK
ElectroCalc - DIY Electronics Mod APK icon

ElectroCalc - DIY Electronics v3.7 Mod APK [Kilitli][profesyonel]

v3.7

2023-02-12

ElectroCalc - DIY Electronics is a Araçlar app published by Solarelectrocalc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

ElectroCalc - DIY Electronics Mod bilgisi

Profesyonel açılmamış

Hakkında Daha Fazla Bilgi ElectroCalc - DIY Electronics Mod

İsim

ElectroCalc - DIY Electronics

Paket Adı

com.solarelectrocalc.electrocalc

Kategori

Araçlar >

MOD Özellikleri

[Kilitli][profesyonel]

Sürüm

3.7

Boyut

23.37 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-02-12

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Çok sayıda hesaplama yeteneği insanları etkilemektedir.

Elektrokalk uygulaması, basitten karmaşıktan hesaplamaları hesaplamanın ana işlevine sahiptir. Hesap makineleri gibi geleneksel hesaplama araçları zor hesaplamaları ele almada çok etkili değildir, böylece kullanıcılar bu tür sorunları bir düğmeyi tıklatarak kolayca cevaplayabilir. Bu hesap makinesi hem işlevsellik hem de doğruluktaki geleneksel modellerden çok daha üstündür. Tasarımı, birçok farklı alanı içeren hesaplamaları kolaylıkla ele almasını sağlar. Bu, birçok karmaşık hesaplama yapması gereken herkes için ideal bir uygulamadır.

Hesaplamalı çeşitlilik, bir programın veya algoritmanın kaç hesaplamanın gerçekleştirilebileceği ölçümüdür.

Uygulamanın işlevi vazgeçilmez olmasına rağmen, geniş bir özellik yelpazesi de sunar. Matematiksel formüllerden dönüşümlere ve dönüşümlere kadar, bu uygulama kullanıcılara hızlı grafik özellikleri sağlar. Ayrıca, tamamen işlevsel ve temel bir uygulamaya sahiptir. Hiçbir uygulama Elektrokal - DIY elektronik gibi çoklu görev yapamaz. Matematik, fizik ve diğer görevleri kolaylıkla birleştirir. DIY elektronik projelerinden karmaşık matematik denklemlerine kadar, bu uygulama sayesinde yaşamın her yönü basitleştirilir.

Adada 85 farklı ülkeden gelen diller konuşuluyor.

Yabancı dilleri anlamakta zorlanıyor musunuz? Yoksa kullanımı daha kolay olması için uygulamayı ana dilinize çevirmeniz mi gerekiyor? Bunu yapmak kolaydır ve özelleştirme için 85'den fazla farklı dile sahiptir. Uygulamanın dilleri dünya çapında en yaygın olanlardır. Bu, çoğu insanın uygulamayı herhangi bir dil engeli olmadan kullanmasını kolaylaştırır.

Oyunun temel özellikleri şunları içerir:

Kullanımı kolay arayüz farklı bölümlere ayrılır ve kullanıcılar için bulmayı kolaylaştırır. Basit hesaplamanın yanı sıra birçok yararlı özellik sayesinde bilgileri hızlı bir şekilde işleyin. Öğrenciler, profesyoneller ve işçi sınıfı için aşırı güvenilirlik ile. Zorluk olmadan, birden fazla göreve yardımcı olmak için grafikler, diyagramlar ve hatta matematik formülleri oluşturabilirsiniz. Fizikten Uygulamalı Matematik'e, diğer herhangi bir konuya. Dil öğrenimi, seçim için mevcut birçok dil sayesinde bir sorun olmak zorunda değildir. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.6
0 Toplam
5 0
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.9 MB)

Geliştiriciden daha fazla uygulama