Ev > Simulation > Episode - Choose Your Story Mod APK
3.7

Episode - Choose Your Story Mod APK 23.42 [Ücretsiz satın alma][Ödül]

Geliştirici:Episode Interactive

Kategori:Simulation

13,114 İndirilenler  |  46 oran

Happymod

3.7

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
Ücretsiz premium seçenekler
Açıklama
Bölüm, hikayelerinizi aşk, romantizm, macera ve drama ile YAŞAMANIZA izin verir. En sevdiğiniz hikayede bir karakter olsaydınız harika olmaz mıydı? Bölüm, önemli seçimler yaptığınız 150.000'den fazla sürükleyici hikayeyle tam da bunu yapmanızı sağlar.

Milyarlarca okunan ve 150.000'den fazla hikayeyle Episode, kaderinizi SİZİN seçtiğiniz muazzam bir etkileşimli hikayeler koleksiyonudur. Veya bir yaratıcı olun ve kendinizinkini yazın!

O nasıl çalışır?
Avatarınızı özelleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın
En sevdiğiniz karakterlerle ilişkiler geliştirin - rakipler mi yoksa Romeolar mı olacaklar?
Seçimlerinizle kaderi değiştirin
Tüm farklı sonları keşfedin
Kendinizi binlerce farklı dünyaya bırakın, seçenekler sonsuzdur!

Sadece en sevdiğiniz hikayeleri okumakla kalmaz, kendi hikayelerinizi de yazabilirsiniz! Bölüm platformunda kendi interaktif hikayelerinizi yazın ve yayınlayın, kendiniz milyonlarca okuma yapın.

Favorilerimizden bazıları şunları okur:

Nihai flört yarışması LOVE ON FIRE'a katılmak için seçildiniz. Diğer seksi bekarlarla birlikte lüks bir sahil köşkünde yaşayacak ve gerçek aşkınızı arayacaksınız!

OPERASYON: KORUYUCU: Genç bir FBI ajanı olarak yerel bir futbolcuyu korumakla görevlendirildin. Sorun şu ki, o muhteşem! Aşık olurken gerçek kimliğini bir sır olarak tutabilir misin?

MASKESINİN ARKASINDA: Bir öpücük ne kadar yanlış olabilir? Bir, o senin yeni komşun. İkincisi, o en popüler yayıncı. Üç, tesadüfen binlerce kişinin gözü önünde canlı yayınlandı…

ÖZEL DERSLER: Yeni komşunuz beladan başka bir şey değil! O sevimli, zeki, atletik ve ailenle arandaki bir yanlış anlaşılmadan sonra artık onun özel öğretmenisin! İkiniz, hayalinizdeki üniversitede kalan tek yer için akademik rakipler olduğunuzu fark ettiğinizde işler kızışıyor!

İKİ MİLYONER ARASINDA: Rakibini baştan çıkarmak için bir milyarder tarafından işe alındınız ama onunla ne kadar çok vakit geçirirseniz, geçmişi hakkında o kadar çok açılır ve siz ona aşık olursunuz. Kalbini kilit altında tutmalısın! Görevinizi başarıyla tamamlayabilecek misiniz?

Diğer güzellikler şunları içerir:
Küçük sevimli yalancılar


ARTI… HER HAFTA daha fazla yeni hikaye!

PRETTY LITTLE LIARS ve ilgili tüm karakterler ve öğeler © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc.

Lütfen Bölüm'ü oynamanın ücretsiz olduğunu, ancak oyun öğelerini gerçek parayla satın alabileceğinizi unutmayın. Uygulama içi satın alma özelliğini sınırlamak istiyorsanız, Google Play Store'daki Ayarlar menüsünden bir PIN oluşturabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanımınız, http://pocketgems.com/episode-terms-of-service/ adresinde bulunan Hizmet Koşullarına tabidir. Verilerinizin toplanması ve kullanılması, http://pocketgems.com/episode-privacy-policy/ adresinde bulunan Gizlilik Politikasına tabidir.
Yenilikler
  • Gelecekteki heyecan verici değişiklikler için bazı küçük hatalar ve temizlik düzeltildi. Bizi izlemeye devam edin ve bölüm oynadığınız için teşekkürler! Vampirler tarafından!

    Oyuncudan nefret etmeyin:
    Bekarlarla dolu bir evde aşk arıyorsunuz! Yakalayış? Hepsi doğru nedenlerle burada değil. Hayallerinizdeki kişiye mi düşecek misin yoksa oynanmaya mı uzaklaşacak mısınız?

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

3.7

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)