Ev  »  Oyunlar  »  Bulmaca  »  Zen Match Mod APK
Zen Match Mod APK icon

Zen Match v220000.1.05 Mod APK [Sınırsız para]

v220000.1.05

2023-03-19

Zen Match is a Bulmaca app published by Good Job Games

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Zen Match Mod bilgisi

sınırsız para

Hakkında Daha Fazla Bilgi Zen Match Mod

İsim

Zen Match

Paket Adı

com.exoticmatch.game

Kategori

Bulmaca >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

220000.1.05

Boyut

156.73 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Zen maçını kart kullanarak bir oyun olarak tanıtın.

Günlük yaşam boyunca Zen'i ilhamla gerçekleştirin.

Zihninizi rahatlatmak veya bunu başka bir etkinlikle birleştirmek için oyunlar oynayın.

Oyun oynamak aklımı temizlememe yardımcı oluyor. Bazı insanlar müzik dinler, kitap okur veya zihinlerini temizlemek için meditasyon yapar. Zen Match uygulaması da oyun içeren bir meditasyon uygulamasıdır. "Hem meditasyonu hem de oyunları birleştiren bir uygulama olup olmadığını hiç merak ettiniz mi?" Kendini konsantre etmek ve merkezlemek için, insanlar yalnızlık ve huzur sağlayan bir alana ihtiyaç duyarlar. Bu, duygularını iç içe geçirebilir ve dengeleyebilirler. Ayrıca, yarını dört gözle bekleyebilmeleri için enerjiyi yeniden kazanmalarına izin verir. İnsanlar bunu yapmazsa, onları hemen meditasyon hakkında düşünür. Uygulama Zen maçında müziği oynarken, üzerinizden akan hafifliğe ve pozitif enerjiye odaklanabilirsiniz. Uygulamanın meditasyonları negatif enerjinizi rahatsız edecektir, böylece hissetmek zorunda kalmazsınız. Ancak, tek bir yerde meditasyon yapmak size sıkıcı görünüyorsa, aynı zamanda oyun oynayabilirsiniz. Zen Match, oyuna kural tabanlı bir yaklaşımla klasik bir Match-3 oyunudur. Oyuncular, sütun ve sıralardaki aynı renkleri ve sembolleri eşleştirerek domino efektlerini çekerler. Her seviyenin kaç renk oyuncusunun kaldırılması gerektiğine dair belirli kriterler vardır. Bu gerçekleştirildiğinde, bir sonraki seviye kilidi açılır.

Zen maçındaki Match-3'ün normalden farklı bir his var.

Meditatif arka plan tasarımı ile Zen Matchs, hafif sonbahar yaprakları ile açık mavi bir gökyüzüne sahiptir. Nazik rüzgar, su, pirinç tarlaları ve diğer doğal seslere sahiptir. Ayrıca, alanda yumuşak müzik ve biber bulunur. Bu, yorgunluk hissine, kullanıcının gövdesinden herhangi bir zamanda çıkarıldığına katkıda bulunur. Her sahnedeki renk blokları, arka plan görüntüsünün stiline bağlı olarak değişir. Örneğin, arka plan görüntüsü bir sonbahar sahnesi olduğunda, sarı yaprak blokları ve kabak şeklindeki bloklar renk bloklarında görünür. Bir bahar sahnesinde, bunun yerine renkli çiçekler ortaya çıkar. Blokları aynı konuyla eşleştiren görüntülerle eşleştirdiğinizde, rahat, nazik bir zihin durumuna girersiniz. Bunun nedeni, küçük, sevimli ve keyifli görüntüleri görüntülemek, sakinlik ve mutluluk duygularını deneyimlemenize neden olur. Meditasyonu üç oyuna dahil ederek, aynı zamanda hem kolay hem de zorlayıcı hale gelir. Bu, uykuyu indüklemeden zihninizi uyanık ve odaklanmış tutar. Yavaşça gezinirken sahilde tembellik ediyormuş gibi karıştırıyor. Bu zihin için mükemmel bir egzersizdir ve yıpranmış kasları gençleştirir. Aynı zamanda uzun bir emek gününden sonra çılgın sinirlerinizi yatıştırmanın harika bir yoludur. Match-3 oyununun başlangıç ​​noktası ilk Match 3 Challenge'dır. Oyun ilerledikçe ve ek seviyeler kilidi açıldıkça, oyuncular ahşap duvarlar, pencereler ve kapılar, resim çerçeveleri ve fayanslar gibi daha dekoratif ürünler kazanırlar. Bu temel yapı malzemelerine ek olarak, oyuncular ayrıca gelecekteki zorluklar için kullanmak için ahşap renkleri ve meditasyon temalı sanat toplarlar. Minimalizm bu alanda temel bir estetiktir. Pozitif enerjiye odaklanmak için tüm duyularınız uyandırılmalıdır. İç tasarımın en keyifli kısmı, renk sınırlarının manuel renk değişiklikleriyle değiştirilmesini içerir. Sırada güzel odaya küçük kapılar yaratma sürecidir. Son olarak, projenizi tamamlamak için eterik yeni bir şiir gömleği ekleyin. Ayrıca, duygularınız kalbi ve zihnine nazikçe enerji verirken ruhun yenilenmesini yaşayacaksınız.

Oyun hem Match-3 hem de pürüzsüz renk arka planlarına sahiptir.

Zen Match'un yüzlerce özel bulmacası her gün değişiyor. Bazıları iç mekanlarda bitki yetiştirmenizi gerektirirken, diğerleri doğal olanı kentsel olarak bağlamanızı gerektirir. Bu mini oyunlar sizi her gün yeni alanlara çekecek ve sonsuz yeni fikirlerle sizi şaşırtmaya devam edecek. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.5
0 Toplam
5 0
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)

Geliştiriciden daha fazla uygulama