Ev  »  Oyunlar  »  Strateji  »  Five Nights at Freddy's 2 Mod APK
Five Nights at Freddy's 2 Mod APK icon

Five Nights at Freddy's 2 v2.0.5 Mod APK

v2.0.5

2023-11-15

Five Nights at Freddy's 2 is a Strateji app published by Scott Cawthon

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Five Nights at Freddy's 2 Mod bilgisi

Her şey açık

Hakkında Daha Fazla Bilgi Five Nights at Freddy's 2 Mod

İsim

Five Nights at Freddy's 2

Paket Adı

com.scottgames.fnaf2

Kategori

Strateji >

Sürüm

2.0.5

Boyut

108.71 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-11-15

Oran

4.7

Bu makaleyi inceleyin

Hikaye

Görevdeki en yeni güvenlik görevlisi olarak, eski muhafızların neden bıraktığını merak edebilirsiniz. Bunun nedeni, gece görevlerinden çok korkmuş olması. Geceleri, eski ve çürümüş animatronik yaratıklar hedeflerini avlar. Sınırlı başarı ile güvenlik ofisine girmeye çalıştılar. Gündüzden geceye bir değişim almak, bu muhafızların da yaşam masraflarını sağlamaya devam etmesini sağlar. Deli olmayan çoğu insan bunu eve gitmenin zamanının bir işareti olarak görür. Masallar doğru mu? Onlara inanmalısın. Sonuçta, buraya geldiğiniz yer. Her gece şimdi komuta etmek için senin. Cansız nesneler gerçekten canlanabilir mi? Ve eğer yaparlarsa, kana susamıyorlar ve birini mi arıyorlar? Reklam sadece hayatta kalan FNAF 2 oyunu tamamladığını kanıtlayabilir.

Oynama Kuralları

Oyunun amacı hayatta kalmak ve pizzacı hakkında yeni bilgiler keşfetmektir. Oyunu oynarken, tehlikeli animatronik makinelerden kaçınmalısınız. Ayrıca, yalnızca güç ve enerji gibi sınırlı kaynaklarınız vardır. Sabahı görmek için her gün kaynakları korumalısınız.

Bu dosya güncellemesini kullanarak Freddy'nin 2 modunda beş gece ücretsiz indirin.

Play Store sürümünü indirmek yerine oyunun değiştirilmiş bir sürümünü kullanmak faydalıdır. Bunun nedeni, APK'yı ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oyunla uğraşmak zorunda kalmamanızdır. Freddy'nin Mod APK Kilitli Sürümündeki Beş Gece, normal oyuna göre birçok avantaja sahiptir. Oyunun en büyük dezavantajlarından biri, cihazınızdan ne kadar alan ve veriyi alabileceğidir. Tam olarak, etkili bir şekilde zevk almak ve oynamak için 1 GB RAM gereklidir. Böylece, MOD APK bu sorunu faydalar ve alan tasarrufu yapan hileler gibi çözümlerle çözer. Reklamcılık

Orijinal bir APK dosyası içerir.

Değiştirilmiş APK indirilirken ek özelliklere erişilebilir. Dosyanın başlangıç ​​boyutuna kıyasla, bu şeyleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde paketler. Sadece bu sürümde ekstra alana değil, aynı zamanda mobil veriler de var! Freddy'nin tam oyunun kilidini açan Mod APK'da beş gece alın. Oyunu indirmek için herhangi bir ücret yoktur. Oyunu indirmek ve ekstra özelliklere erişmek bu eklemelerin sadece birkaç faydasıdır. Oyun boyunca koşmak ve her sırrın kilidini açmak sadece ihtiyacınız olduğu sürece alır. Bu size sınırsız güç verir ve bırakmayı seçene kadar oyun boyunca oynamanıza izin verir. Sınırlı güç ve dayanıklılıkla karşılaştığınızda zaten bir başınız var. Bunu göz önünde bulundurarak, bir dahaki sefere bir avantaj elde etmek için fikirlerinizi kullanın.

Freddy'nin 2 modunda beş gece indirin ve restoranda güvenlik görevlisi olun.

Freddys'deki beş gecenin devamı, oyuncuların karşılaştığı değişken robotlar etrafında dönüyor. Gizem, korku ve diğer türlerin hayranları için bir oyun. Bu temaları seviyorsanız, Freddys 2'deki beş gece sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Olan her şeyi gözlemlemek için mağazada çalışın. Bu basit bir görevdir - Freddy's 2'de en cesur güvenlik görevlileri olarak beş gece üstlenin.

Son zamanlarda mağazada bir görev başladı.

Oyuncular, işi mağaza dışındaki tehlikeli anonlardan korumak olan Jeremy Fitzgerald'ın kimliğini alırlar. Oyunun ikinci bir versiyonu kilidi açılacak ve bazı sınırlamaları kaldıracak. Zor zorlukların üstesinden gelmek için sahte bir yüz giymeniz gerekir. Bu yüz robotları insan olmadığını düşünmeye kandırır, böylece kaybolurlar. Ayrıca bir el feneri alırsınız; Sadece gerektiğinde kullanmalı ve şarjınız düşük olduğunda kullanmaktan kaçınmalısınız. Bir elektrik kesintisi sırasında ve karanlıkta, size şaşırtıcı bir şey olduğunda nöbetçi yakalanacaksınız.

Mağazanın gizli konusu entrika için bir nedendir.

Oyunu oynamak, odanın geçmişi hakkında gizli sırlar ortaya çıkar. Cep telefonu hoparlöründen gelen bir adamın sesi titreşimli sinapslarla ses çıkarır. Bu, oyuncunun mağazada ortaya çıkan gizemli olayları algılamasını sağlar. Bir grup robot restorana geldiğinde adamla oynamaya karar verir. Bu durum gecelikten önce dikkatli bir gözlem gerektirir. Adam sabaha kadar hayatta kalırsa, zarar görmeden kazanabilir. Video oyunları oynamak, sesler ve sesler duyduklarında birinin rahatsız olmasına neden olabilir. Bunun nedeni, oyuncuyu odaklarından çıkarmalarıdır.

Silahlar

Oyun, kullanıcıların araştırmalarını tamamlamalarına ve robotlarla yüzleşmelerine yardımcı olan ayı maskeleri oluşturmak için malzemeler içeriyor. Bu maskeler, oyuncu robotları kendi yanlarında olduklarına inanmalarını kandırmalarını sağlayan bir suç ortağı ile çalışıyormuş gibi görünmesini sağlıyor. Sizi fark ettiklerinde, bu onları şüpheli hale getirecek ve araştırmaya teşvik edecektir. Her robot ilk göründüklerinde farklı bir eylem gerçekleştirecektir. Bunun ne zaman olduğunu fark etmeniz ve herhangi bir gürültü yapma konusunda dikkatli olmanız gerekir. Silah değerleri ne zaman kullanılması gerektiğini ve ne kadar etkili olduğunu belirler. Bunu yapmak kaynakları boşa harcamıyor. Her silahın tehlike kapandığında bir uyarı tüketen bir müzik kutusu vardır. Müzik kutusu çalmayı bıraktığında çevrenizdeki çevreye yakından bakın. Her sabah çevrenizi kontrol ederek bu gelişmeye uyar.

Karakter

Freddy's 2'deki beş gecenin başarısı hem oyun mekaniği hem de karakter tasarımından kaynaklanıyor. Oyun, karakterlerin nasıl tasvir edildiği, beyaz dişleri ve vücut yaralanmaları olan robotik hayvanlarla iyi görünüyor. Robotlar üzgün olduğunda çalan müzik bile daha az cesur bir kişiye güvene ilham verebilir. Robotların neden olduğu yüksek sesler veya sesler de ürkütücü bir yanıt verecektir. Freddy's 2'deki Sequel Five Nights daha iyi çünkü genel oyun deneyimine daha eğlenceli ve korkuyor. Çevrede korkunç şeyler olan oynamak kolaydır. Robot iş arkadaşlarıyla bir pizza restoran işçisi olarak oynamak için Freddy's 2 Mods'ta beş gece indirin. Bu oyun korkulara neden olur ve kullanıcıları aynı anda çeker. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.7
74064 Toplam
5 60348
4 6634
3 2677
2 1334
1 3071

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)