Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Five Nights at Freddy's 3 Mod APK
Five Nights at Freddy's 3 Mod APK icon

Five Nights at Freddy's 3 v2.0.2 Mod APK

v2.0.2

2023-11-15

Five Nights at Freddy's 3 is a Eylem app published by Scott Cawthon

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Five Nights at Freddy's 3 Mod bilgisi

Her şey açık

Hakkında Daha Fazla Bilgi Five Nights at Freddy's 3 Mod

İsim

Five Nights at Freddy's 3

Paket Adı

com.scottgames.fnaf3

Kategori

Eylem >

Sürüm

2.0.2

Boyut

60.41 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-11-15

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Oyunun APK tam sürümünde FNAF 3 hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Freddy's'deki Five Nights'ın üçüncü versiyonu, akıllı animatroniklere dayanan bir aksiyon oyunudur. Bu oyunun, inatçı antagonistleri savuramazsanız kaderinizi belirleyen benzersiz engellere sahiptir. Bu uygulama en az 2GB RAM ve 5.0'dan daha yüksek bir sürüm ile Android cihazlarda en iyi şekilde çalışır. HD grafikleri bunu sadece daha yeni cihazlarda mümkün kılar. FNAF 3'ün Android sürümü, pratik kontrol sistemleri ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde kullanılması çok uygundur. Bu bir korku oyunu fanatiğinin rüyası; Küçük çocukları korkutsa da, şiddetli görüntüler, sesler ve rastgele korkular vardır.

FNAF 3: Sürükleyici hikaye, oyuncuyu deneyimden çıkarmadan oyunun olaylarını takip ediyor.

Freddy Fazbear'ın pizzası 1980'de kapandı. Birkaç on yıl sonra ikonik mobilyaları paslı ve nerede olduğu belirsiz. İnsanlar hala restoranda garip olaylar bildiriyorlar ve bazı korkutucu olaylarla bağlantılı. Söylentiler, restoranda garip olayların meydana geldiğini belirtiyor. Restorana girip araştırarak bu söylentileri araştırmalısınız. Keşfedilirken ne keşfedeceksiniz? Oyunu FNAF 3 indirin ve gizemini kendi başınıza keşfedin! Pizzeri'nin sahibi sayesinde, yepyeni bir şekilde bulunabilir: Fazbear Korku: Korku cazibe. Artık yakalanmadan cazibe içine gizlice girebilirsiniz! Bu cazibe sitesinde güvenlik görevlisi olarak çalışarak, kalan soruların cevaplarını keşfetme fırsatınız var. Ayrıca, site ve operasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmenin mükemmel bir yoludur.

FNF3'ün mekaniğini anlamak kapsamlı bir rehber gerektirir. Bu, ilk telefondan en yenisine kadar her şeyi kapsar.

Bu oyun birçok zorluk ve sürekli değişen bir robot rakibi içeriyor. İyi haber şu ki, rakip çoğu zaman düşmanca değil. Bir güvenlik görevlisi olarak, işiniz tüm ziyaretçileri siteden güvenli bir şekilde çoban yapmaktır. Suçlamalarınıza saldırabilecek tehditkar robotik düşmanları ortadan kaldırmalısınız. Reklam Ziyaretçilerin güvende kalmasını sağlamak için, gözetim kameralarınız aracılığıyla yakındaki robotlarda sekmeler tutmanız gerekir. Bu şekilde, hareketli rakamların insanlara saldırmasını engelleyebilirsiniz. Animatronunun girmesini önlemek için ofisinizin alanlarını sürekli olarak izlemelisiniz. Ayrıca, robotun kapalı kapılardan ve havalandırma açıklıklarından geçmesi mümkündür. Bu nedenle, herhangi bir yeni görev üstlenmeden önce her zaman en iyi stratejiyi ve yaklaşımı benimsemelisiniz. Her gece, kameraları kontrol etmeniz, kapıları kapatmanız ve güvende kalmak için diğer programları etkinleştirmeniz gerekir. Agresif animatronik göründükçe yüksek stresli durumlar her saat ortaya çıkar. Müzik ve ses ipuçlarına ne zaman dikkat edeceğinizi bileceksiniz. Oynarken, oyununuzdaki yeni özelliklerin kilidini açmak için kullanılabilecek paralar alacaksınız.

Zamandan beri Toparafrase: Zamana kadar, yakındaki bir Pizzeria'nın sahibi gizemli bir şekilde sizi arar.

Freddy Fazbear's Pizza'nın sahibi sizinle iletişime geçecek ve sorular soracak. Ayrıca size ipuçları verebilirler. Talimatlarını takip ederken Pizzeria'dan gelen sesleri dinleyin. Ayrıca size söylediklerine dikkat edin; Aksi takdirde, yakınlarda herhangi bir animatronik olup olmadığını bilemezsiniz!

Çevreyi izlemek için kapsamlı gözetim sistemleri sağlayın.

Bu oyun FNAF 3 ile aynı evrende gerçekleşir. Her zaman çalışmaya devam etmeniz gereken kameralar içerir. Bu kameraları hem ziyaretçileri hem de oyuncuları güvenliğe yönlendirmek için kullanıyorsunuz. Ayrıca Pizzeria'nın kamera turuna katılıyorsunuz. Pizzacısının havalandırma ve tavanlar gibi bazı alanları güvenlik kameralarına erişilemez. Bu, alışılmadık yollar veya yöntemler aracılığıyla davetsiz misafirleri izlemeniz gerektiği anlamına gelir. Davetsiz misafir bulduktan sonra, ek kurbanları takip etmesini engellemek için kapılar. Animatronik'i kaçıran kameralarda güncel kalmanız gerekir. Kamera girişiminden dolayı kör bir noktaya girdiğinde şeklin yaptığı herhangi bir hareketi göz ardı edemezsiniz! Reklamcılık

Kaliteli bir deneyim için yüksek kaliteli grafikler ve ses sistemleri gereklidir.

FNAF 3'ün hem görsel hem de ses tasarımı en iyi özelliklerinden biri olarak kabul edilir. Oyunu nerede oynamayı seçerseniz seçin, kalitesi tutarlı kalacaktır. Çevre ve manzara inanılmaz gerçekçi görünüyor! Ayrıca, animatronikler, herkesi kolayca korkutan gerçek yaratıklara benziyor. Animatronikler çeşitli faktörlere göre dinamik olarak değişir.

FNAF 3 MOD APK ücretsiz olarak indirilebilir.

FNAF 3 MOD APK uygulamasındaki her şeyin kilidini açmak size daha korku dolu bir deneyim sunar. FNAF 3 MOD APK Android güncellemesinin birçok ek özellik ve seçenek içerdiğini belirtmek ilginçtir! Karakterinizin görünümünü seçebilir, Animatronik'in zorluk seviyesini özelleştirebilir, gizli sonun kilidini açabilir ve sınırsız miktarda hayata erişebilirsiniz. FNAF 3 Mod Menü APK, ana işlevinin ötesinde birçok bonus özellik sağlar. Bunlar arasında kullanım kolaylığı var. Oyunun 3.0 sürümü, oyuncuların APK'yı indirdiklerinde tüm güçlendirmelerin kilidini açmasına olanak tanır. Bu nedenle, oyunun APK'sını yüklediğinizde hayatın bitmesinden endişelenmenize gerek yok! FNAF 3 Simulator Mod APK'da kullanıcılar oyunun zorluğunu kabus moduna değiştirebilir. Bu modda, tüm animatroniklerin programlanması değiştirilir, böylece varsayılan olarak agresif hale gelirler. FNAF 3 APK Kilidi açılmış sürümünde reklam yok. Ayrıca, oyunu reklam olmadan oynanabilir hale getiren ekstra bir bonus özelliği ile birlikte gelir.

Birçok insanın bilmediği bir hikaye.

Terk edilmiş bir Freddy Fazbear'ın pizza restoranının tehditkar bir çocuk avcısına ev sahipliği yaptığı söylentileri onlarca yıldır dolaştı. Çocukluk hayal gücünün birçok unsurunu içermelerine rağmen, söylentiler birisini hakikatlerini doğrulamak için terk edilmiş yeri keşfetmeye yönlendirdi. Yıllarca, "Fazbear'ın Korkusu: Korku Cazibe" nin sahibi kapalı mağazasında cevaplar aradı. Düzenli kullanıcılar, konumu sorgularken sık sık girdisini aradılar. Endüstri hissetti, ama aynı zamanda şüphecilik vardı.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
27468 Toplam
5 23035
4 2272
3 953
2 370
1 838

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)