Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Flash Party Mod APK
Flash Party Mod APK icon

Flash Party v1.1.3.81883 Mod APK

v1.1.3.81883

2023-03-18

Flash Party is a Eylem app published by Xd Entertainment Pte Ltd

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Flash Party Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Flash Party Mod

İsim

Flash Party

Paket Adı

com.xd.fpos.ad

Kategori

Eylem >

Sürüm

1.1.3.81883

Boyut

1520.23 MB

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.3

Flash Party detay

Ön Kayıt Ödüllerini Alın!
Şu anda, tüm bu ödüllerin kilidini açmak için Google Play'de Flash Party'ye ön kayıt yaptırabilirsiniz:
Kilidi açmak için Google Play'de 100.000 Ön Kayda ulaşın: Coin*100, Lumi Chest*1, Exclusive Emote*1

Stardust Savaşçıları, toplanın!
Yepyeni Stardust Warriors versiyonu, bu eğlenceyi seven ve heyecan verici dövüş partisini tamamen yükseltiyor!

Flash Party, bir mobil Platform Savaşçısıdır. Bu heyecan verici dövüş partisinde en ilginç Kahramanları kontrol edebilirsiniz. Saldırın, zıplayın, atlatın ve engelleyin... her türlü hareketle rakiplerinizi sahne dışına atın!

20'den fazla farklı Kahraman arasından seçim yapın ve çok daha fazlası yolda! "Stardust Warriors"ın gelişiyle, savaş tarzı genel bir yükseltme alır: her biri farklı mekanizmalara sahip 4 farklı sınıf. Eşsiz tarzınızı keşfedin ve bir sonraki Parti Yıldızı siz olun!

[Nasıl kazanılır]
Partiyi kazanmak, herkesi sahneden indirmek kadar basit! Diğer oyuncular tarafından kontrol edilen Kahramanlara saldırın ve Nakavt Puanını başlarının üzerinde artırın; KO Skoru ne kadar yüksekse, nakavtlara karşı o kadar hassastırlar.

[Orijinal Karakterler]
Her türlü benzersiz orijinal karakterle tanışın! Tombul bir kardan adam, cennetten inen bir Deneme Tanrısı, elma kafalı bir liseli kız ve herkesin hayran olduğu bir idol şarkıcı, heyecan verici Flash Party savaşlarında herkes seni bekliyor! Şu anda kadromuzda 20'den fazla Kahraman var ve daha fazlası gelecek!

[Yeni Mekanizma]
Savaş mekanizması yeni sürüm “Stardust Warriors” ile elden geçirildi! Kahramanlar dört türe ayrılır: Çok Yönlü, Saldırgan, Güç Evi ve Engelleyici; her birinin özel bir dövüş mekanizması vardır.

Çok yönlü: Enerji biriktirmek ve bir Süper Tarafsız Özel Saldırıyı serbest bırakmak için üç yönde saldırın
Saldırgan: Bitiş Gecikmesini ortadan kaldırmak için belirli saldırıları belirli hareketlerle iptal ederek çok sayıda kombo açılışı ve varyasyon oluşturun
Power House: KO Puanları ne kadar yüksekse, Saldırıları o kadar güçlü olur
Engelleyici: Enerji biriktirmek ve bir Süper Yakala ve Fırlat'ı serbest bırakmak için Kalkanlara Saldırın

Etiket Sistemi ayrıca tam bir yükseltmeden geçer; Kahramanlarımızın Hareketlerini değiştirmek ve benzersiz savaş tarzınızı geliştirmek için yeni Renkli Etiketi kuşanın!

[Oyun modları]
Canlandırıcı bir deneyim için her gün farklı senaryolar, seviyeler, kurallar ve olaylar mevcuttur. 1v1, 2v2, 4 Kişilik Dövüş ve Futbol Modu gibi eğlenceli savaşlara katılacaksınız. Ayrıca, istediğiniz zaman arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz, hafta sonu sınırlı Etkinliklerimiz ve Dostluk Savaşlarımız var.

Savaş tekniklerini geliştirmek isteyen oyuncular Pinnacle Arena'ya davetlidir! Pinnacle 1v1, Pinnacle Relay ve Pinnacle Team gibi Modlarda daha yüksek bir Dereceye ulaşmaya çalışın ve Partinin Usta Oyuncusu olun!

Yepyeni oyunlarımıza erken erişim sağlamak için geliştirilmekte olan Oyun Modları "Lab Moduna" eklenecektir. Yenilik ve yaratıcılık partinin ruhudur!

[Kostümler]
Dedektif Ekibi, Havuz Partisi, Doğu Masalları ve Kozmik Macera gibi temalı setlerden Görünümler, KO Efektleri ve çeşitli Kostümler toplayarak en parlak Parti Yıldızı olun!

[Sezon: Parti Kartı]
Her sezon, benzersiz temalı bir Party Pass ile birlikte gelir. Görünümler, Emoji, KO Etkisi ve daha fazlası dahil olmak üzere parti ödüllerinin kilidini açmak için maçlara katılın veya sezon görevlerini tamamlayın. Daha fazla Görevin kilidini açmak ve geçmiş Sezonların Özel Ödüllerini takas etme şansı için Starcard satın alın.

[Parti Hayvanı Olmak]
Takım oluşturmak veya onlara karşı oynamak için Flash Party'de yeni arkadaşlarla tanışın. Hero Banner'ı düzenleyin ve başarılarınızın görülmesini sağlayın. Hero Point ve Arena Rank bölgesel Lider Tablosunda elinizden gelenin en iyisini yapın ve bölgenizdeki en iyi dövüşçü olun. Burada birçok arkadaşınızla birlikte Savaş Partisinin tadını birçok şekilde çıkarabilirsiniz!

Parti yıldızları, bize neyiniz olduğunu gösterin!

Değerlendirme ve Yorum

4.3
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)