Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Flash Party Mod APK
Flash Party Mod APK icon

Flash Party v2.0.6.122161 Mod APK

v2.0.6.122161

2024-02-10

Flash Party is a Eylem app published by Xd Entertainment Pte Ltd

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Flash Party Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Flash Party Mod

İsim

Flash Party

Paket Adı

com.xd.fpos.ad

Kategori

Eylem >

Sürüm

2.0.6.122161

Boyut

1520.23 MB

Son Güncelleme

2024-02-10

Oran

4

Flash Party detay

Heyecan verici ve adil bir savaş!

Flash Party başka bir büyük güncelleme getiriyor: seviyeleri kaldırmak, crossover Hero'yu tanıtmak: ICEY, yeni araziler ve savaş mekaniği ... Eğlenceli ve heyecan verici dövüş partisi devam ediyor!

Flash Party bir platform savaşçısıdır. Bu heyecan verici dövüş partisinde en ilginç kahramanları kontrol edebilirsiniz. Saldırın, zıplayın, kaçın ve engelleyin... her türlü hareketle rakiplerinizi sahne dışına atın!
Eşsiz tarzınızı keşfedin ve bir sonraki Parti Yıldızı siz olun!

[Nasıl Kazanılır]
Partiyi kazanmak, herkesi sahneden atmak kadar basit! Diğer oyuncular tarafından kontrol edilen Kahramanlara saldırın ve Nakavt Puanını başlarının üzerinde artırın; KO Puanı ne kadar yüksek olursa, nakavtlara o kadar duyarlı olurlar.

[Orijinal Karakterler]
Her türden benzersiz orijinal karakterle tanışın! Tombul bir kardan adam, cennetten inen bir Deneme Tanrısı, elma şeklinde kafalı bir liseli kız ve herkesin hayran olduğu bir idol şarkıcı, heyecan verici Flash Party savaşlarında herkes sizi bekliyor! Tabii ki, bağımsız aksiyon oyunu ICEY'in yepyeni kahramanı ve oyuncular tarafından tasarlanan Kamaitachi Girl de var... Aralarından seçim yapabileceğiniz 20'den fazla benzersiz kahraman ve tanıtılan daha fazla yeni kahraman ile aksiyon asla durmuyor!

[Yeni Ayarlamalar]
Seviye Kaldırma: Bu büyük güncellemede, tarafları daha adil hale getirmek için seviye atlama mekanizması kaldırılacaktır. Mevcut seviyeler (4 ve üstü) yeterli telafiye dönüştürülecektir. Şimdi geri dönüp partiye devam etme zamanı!
Yeni Savaş Mekaniği: Jablock, Edge Fall, Shield Pushback... Starwaves güncellemesiyle birlikte tüm yeni savaş mekaniği geliyor. Daha da yoğun bir savaş alanında yeni savaşın eğlencesini yaşayın!
Yeni Arazi ve Eşleştirme Sistemi Ayarlamaları: Üç yeni arazi eklendi, zamanlanmış harita döndürme sistemi kaldırıldı ve her oyun için rastgele eşleşen haritalarla değiştirildi. Bir maçtan sonra, nihai BO3 hesaplaşması için rakibinizle "tekrar savaşabilirsiniz".
İçindekiler İade: Önceki sezonların lobi sahneleri, lobi fon müziği ve arena görünümleri mağazaya eklenecek ve Stardust ile satın alınabilecek.

[Oyun Modları]
Starwaves güncellemesinden sonra, tüm haritalar rastgele eşleştirilecektir. Burada, istediğiniz zaman arkadaşlarınızla oynamak için 1v1 Challenge, Takım Yarışması, Dövüş ve Futbol Showdown'un yanı sıra hafta sonu sınırlı etkinlik modlarına ve Dostluk Savaşı moduna katılacaksınız.
Becerilerini geliştirmek isteyen oyuncular için Pinnacle Arena'ya katılın! Pinnacle Solo, Pinnacle Relay ve Pinnacle Team gibi modlarda üst sıralara yükselin ve partide usta bir oyuncu olun!

[Kişiselleştirilmiş Kıyafetler]
Partinin parlayan yıldızı olmak için Havuz Partisi, Doğu Efsanesi, Batı Macerası ve Kozmik Macera gibi temalardan çeşitli temalı kahraman görünümleri, KO efektleri ve diğer dekorasyonları toplayın!

[Sezon: Parti Kartı]
Starwaves büyük güncellemesinin başlamasıyla birlikte sezon SS1 olacak. Her sezonun benzersiz bir parti geçiş teması vardır ve yarışmalara katılarak veya sezonluk görevleri tamamlayarak görünümler, emojiler, KO efektleri ve daha fazlası dahil olmak üzere parti ödüllerinin kilidini açabilirsiniz. Daha fazla görevin kilidini açmak ve geçmiş sezona özel ödülleri kullanma şansı elde etmek için bir Yıldız Kartı satın alın.

[Sosyalleşmenin Keyfini Çıkarın]
Partide daha fazla arkadaş bulun, savaş için takım kurun veya birlikte pratik yapın. Bir dojo oluşturun ve arkadaşlarınızla birlikte geliştirin. Birikmiş başarılarınızı sergilemek için kahraman afişinizi düzenleyin. Bölgesel kahraman puanları ve arena sıralamaları için yarışın ve bölgenizde en üst sıralarda yer alan bir savaşçı olun. Akıl hocanızı bulmak için video salonuna gidin. Burada, başkalarıyla eğlenceli dövüş partisinin tadını çıkarmanın birçok yolu var!

Parla, Parti yıldızları! Özel hatırlatma: Parti heyecan verici olsa da lütfen aşırı bağımlı olmayın~

Değerlendirme ve Yorum

4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(16.1 MB)