Ev  »  Oyunlar  »  Role_playing  »  Gas Station Junkyard Simulator Mod APK
Gas Station Junkyard Simulator Mod APK icon

Gas Station Junkyard Simulator v8.0.41 Mod APK

v8.0.41

2023-03-19

Gas Station Junkyard Simulator is a Role_playing app published by Mighty Game Studio

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Gas Station Junkyard Simulator Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Gas Station Junkyard Simulator Mod

İsim

Gas Station Junkyard Simulator

Paket Adı

com.gas.station.building.junkyard.simulator

Kategori

Role_playing >

Sürüm

8.0.41

Boyut

183.35 MB

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

3.2

Bu makaleyi inceleyin

Gaz Tycoon aracılığıyla benzin istasyonu hurdalık simülatörü apk dosyasını indirin.

Bugün yapabileceğiniz sınıf olmayan çok eğlenceli şeyler var. Şu anda birçok farklı türde indirip oynayabileceğiniz oyunlar var. Dünyada birçok tür var: RPG, dövüş, yarış, simülasyon, aksiyon ve daha fazlası. Ancak, benzin istasyonu hurdalık simülatörü ile bir benzin istasyonu işinin sahibi olarak eğlenebilirsiniz. Bu oyun doğruluğunuzu test eder ve müşterilerin gaz tanklarını doldurduktan sonra birkaç görev gerçekleştirmenizi gerektirir. Gaz tanklarını kendiniz doldururken meydan okumanın tadını çıkarabilirsiniz. İstasyonu korumanız, daha fazla yakıt satın almanız, diğer görevleri yerine getirmeniz ve daha fazlasını yapmanız gerekir. Ayrıca pazarı ziyaret edebilir, kredileri kabul edebilir ve işinizi yürütebilirsiniz. Benzin işinizle başarılı olmak için yapacak çok şey var; Her şey sana bağlı.

İşiniz olarak bir benzin istasyonu konumu açın.

Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz birçok farklı oyun var. Bu oyunlardan bazıları yarış, aksiyon ve diğer eğlenceli oyunları içerir. Simülasyon türünde birçok popüler oyun var. Bunlardan biri, bu türde oynamak için bir oyun arıyorsanız keyif alabileceğiniz benzin istasyonu hurdalık simülatörüdür. Hurdalıkta çalışan bir tamirci olarak, bu oyun benzin istasyonunuzu yönetmenizi sağlar. Benzine ihtiyaç duyan birçok müşteri var, bu yüzden yakıt tanklarını kişisel olarak doldurarak onlara sağlayacaksınız. Ayrıca başka görevler de gerçekleştireceksiniz. Satın alınan reklam ekran ürünleri ve sepetinize eklenen yakıt, buradan sipariş edebileceğiniz birçok şeyden ikisidir. Bu, seveceğiniz harika bir oyunla eğlenceli bir oyun. Bir iş çalıştırmayı seviyorsanız, bu sizin için oyundur. Bu oyunu oynamak çok para kazanmanızı sağlar; Bundan sonra birçok şeyi yükseltebilirsiniz.

Benzin istasyonu hurdalık simülatörü, bir benzin istasyonu hurdalıkının yaratılmasını ve genişlemesini detaylandırıyor.

Şimdi benzin istasyonu önemsiz simülatörünü indirerek bir işe başlayabilirsiniz. Şu anda oynamanız için birçok türden mobil oyunlar mevcuttur. Bu, yarış, aksiyon dövüşü, strateji ve daha fazlası gibi oyunlardan yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Bu oyunlardan herhangi birini seçebilir ve bugün telefonunuza indirebilirsiniz. Şu anda eğlenceli bir simülasyon oyunu olan benzin istasyonu Junkyard Simulator'ı indirebilirsiniz. Bu oyun benzersizdir çünkü bir benzin istasyonunu yönetmenizi sağlar. Bu oyun, dolaşarak keşfedilebilen 3D bir ortama sahiptir. Bir iş simülasyonu içerir ve birçoğu zaten yayınlanmıştır. Solo benzin istasyonu, bir işi kendi başınıza yürütmenin nasıl bir şey olduğunu anlamanın harika bir yoludur. Yapılacak çok şeyle, boşta olmak için zamanınız yok. Müşterilerin otomobillerinin gaz tanklarını kişisel olarak doldurabilir ve mağazanızdaki mevcut ürünleri gösterebilirsiniz. Bir simülasyon oyununda, genellikle yönetici olarak hareket edersiniz. Ancak, bir başlık bunun yerine CEO olarak hareket etmenizi sağlar. Bu oyunu oynamak size diğerlerinden farklı bir deneyim sunar çünkü tankların içeriğini kendiniz kontrol etmenize izin verir. Reklam Müşterilerinizin gaz tanklarını doğru bir şekilde ölçmeniz gerekir, böylece itibarınızı güçlendirebilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Gaz tanklarını doldurmak, daha fazla tüketici kuruluşunuza akın ettiği için önemli bir hassasiyet gerektirecektir. İşletmeniz için düzenli olarak daha fazla benzin satın alın. Birçok müşteri kuruluşunuzu sık sık ek yakıt siparişleri gerektirir. İhtiyacınız olan ek yakıtı ödemek için cebinizden fon tahsis edebilirsiniz. Kendi başınıza çok ilgilenmeniz gerekiyor çünkü yapacak çok iş var. Ayrıca, alanı temizlemeniz ve daha fazla yardım etmeniz gerektiğinden, hizmet verdiğiniz müşterilere de eğilim göstermeniz gerekir. Daha fazla görevi tamamlayarak seviyenizi artırabilirsiniz. Benzin istasyonu hurdalık simülatöründe, cips, soda ve diğer ürünler gibi ürünleri satın alıp gösterebilirsiniz. Ayrıca kredi ve satın alma bölümünden ürün satın alabilirsiniz. Bu kursu seçmek için çok fazla gelir kazanmanız gerekir. Ayrıca, işletmenize yatırım yapmak için kullanabileceğiniz para ödünç verebilirsiniz. Bir işletme sahibinin bugün ilgilenmesi gereken birçok şey var.

Sonuç olarak ihtiyaçlarımız için en ucuz kullanılmış ürünleri alarak, her zaman çöpü en düşük fiyatlarla satın almaya inanıyoruz.

Önemsiz satın alma yarışmaları hayati önem taşıyor çünkü oyuncuların para biriktirmelerine yardımcı olabilirler. Ayrıca, şanslı oyuncular önemsiz alımlarında ucuz hazineler bulabilirler. Daha sonra hazineleri geri dönüştürebilir ve orijinal fiyatın daha fazla veya on katına satabilirler. Daha iyi geri dönüşüm becerileri ile oyuncular, diğer birçok eşyayı makul bir fiyata satarak para kazanabilirler. Bu, iş dünyasında ilk adımlar atmanın harika bir yoludur.

Göz alıcı görsellerle otantik grafikler.

Oyunun yüksek kaliteli ve olağanüstü grafikleri, her kullanıcının benzin istasyonu işletim deneyiminin tamamlanmasını sağlar. Ek olarak, su veya 3 boyutlu efektler gibi görsel efektler her etkileşime daha fazla gerçekçilik ve derinlik katar. Benzer şekilde, bu görsel efektler oyuna birçok ilginç rol ekler ve oyunculara kariyerlerinde sınırsız sürprizler sağlar.

Yaratıcı ifade yoluyla çöpleri hazinelere dönüştürün.

Yeni sanat eserleri oluşturmak, yedek parçaların bululmasını veya satın alınmasını gerektirir. Ardından, yeni yaratımı bozulmamış durumda tutmak için küçük ayrıntıları yıkamaları veya onarmaları gerekir. Bundan sonra, yüksek isteğe bağlı yedek parçalar bulmalı ve onları yeni bir şaheser haline getirmelidirler. Oyuncular, bitmiş sanat eserlerini kalitelerine bağlı olarak farklı fiyatlarla - bazıları diğerlerinden daha değerli - satabilirler.

Operasyonları aracılığıyla benzin istasyonuna yeni mağazalar ekler.

Oyuncular benzin istasyonuna ihtiyaçlarına en uygun yeni mağazalar ekleyebilirler. Ayrıca hangi eşyaları elinizde bulundurmak istediklerini seçebilir ve bonus maaşı için arabaları aktif olarak yakıt ikmali yapabilirler. Oyuncunun ne kadar çok etkinlik yapmasını seçerse, daha fazla mağaza açarlar.

Değerlendirme ve Yorum

3.2
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)