Ev  »  Uygulamalar  »  Verimlilik  »  Google One Mod APK
Google One Mod APK icon

Google One v1.175.516970471 Mod APK

v1.175.516970471

2023-11-01

Google One is a Verimlilik app published by Google Llc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Google One Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Google One Mod

İsim

Google One

Paket Adı

com.google.android.apps.subscriptions.red

Kategori

Verimlilik >

Sürüm

1.175.516970471

Boyut

18.17 MB

Android gerektirir

Android 5.1+

Son Güncelleme

2023-11-01

Oran

4.3

Bu makaleyi inceleyin

Google hizmetini kullanarak Google One'ı açıklayın.

Google'ın bulut depolama, telefonunuzun yedeklemesine erişerek yönetilebilir.

Google One Google Drive değil.

Google Drive ve Google One tamamen farklı iki hizmettir. Google Drive bir dosya depolama alanıdır; Görüntüler, videolar ve dosyalar içerir. Google'a kaydolarak size 15GB ücretsiz Google Drive alanı verilir. Google One, başlangıçta uygulamanın bir parçası olan Google Drive'ın depolama hizmetinin adıdır; 2018'deki uygulamadan ayrıldı. O yıldan önce Google Drive, Google One'a benzer bir ücretli depolama seçeneği ekledi. Google, Bulut Depolama Hizmeti Google One'ı arar. Bu hizmetin maliyeti ayda 1 dolar, ancak müşteriler diğer hizmetlerden daha fazla veri depolayabilir. Tabii ki, bu bir maliyetle geliyor; İnsanlar ödeme yapmak isteyip istemediklerine karar vermek zorunda kalacaklar. Google One, müşterilerin ödeme yapmak isteyip istemediğini ve ne kadar yer depolamak istediklerini sorması nedeniyle diğer bulut depolama hizmetlerinden farklıdır. Yıllık 20 $ abonelik, 100GB depolama alanına erişim sağlıyor. 200GB'lık bir planın maliyeti ayda 3 $ veya yıllık 30 $. 2 TB sabit sürücünün maliyeti ayda 10 $ veya yılda 100 $. Aylık maliyeti 10 TB başına 100 $. 20 TB alan kiralamak için ayda 200 $ gereklidir. Ayda 300 $ 30 TB veri depolama maliyetidir. Google Drive zaten 15GB'a kadar boş alan sunuyor; Bu nedenle, Google One'ı kullanmak için bir neden yok. Bu özellikler nedenini açıklar.

Önemli verileri telefonunuza yedeklemek mümkündür.

Google One, kullanıcılara ek bir güvenlik önlemi sağlar. Cihazın dosya sistemi hasar görürse, Google One bir yedek oluşturabilir. Bu, kullanıcıların kişilerini, mesajlarını, videolarını, dosyalarını ve hatta PDF'lerini tutmalarını sağlar. Yedekleme Google One'da saklanabilir ve satın aldıkları yeni telefonlarla uyumlu olabilir. Google Drive hizmeti ilk kullanmaya başladığında, 15 gigabayt boş alan sağlar. Bu ilk kullanım döneminden sonra, kullanıcıların ek depolama alanı satın almaları gerekir. Google Workspace, Google Drive ile verileri senkronize edebilir ve depolayabilir ve ayrıca hizmet tarafından sağlanan ek depolama alanından yararlanabilir.

Google One, Google Drive, Google Photo ve Gmail gibi tüm Google hizmet sistemine bağlıdır.

Google One, bellek kullanımını takip etmek ve kullanıcıların Google hizmetlerini temizlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Google Drive ve Gmail gibi bireysel Google hizmetlerinin yanı sıra Google One paketinin tamamını izleyebilir. Ayrıca bellek kullanımını izleyebilir ve silinmesi gereken öğeleri önerebilir. Google One'ın kullanımı tamamen ücretsizdir, ancak bazı ücretli uygulamaların sunduğu özellikler sunar. Kolaylık, bu özelliğin en önemli yönlerinin merkezindedir. Sonuç olarak, kullanıcıların araçlarına herhangi bir kayıp olmadan erişmelerini ve yönetmelerini kolaylaştırır. İhtiyaç duydukları her şey uygun şekilde organize edilir ve tek bir yerde görüntülenir.

Bu hesabı diğer beş arkadaşla paylaşırken premium özelliklere erişin.

Google One, kullanıcılara bir dizi premium özelliğe erişim sağlar. Bunlar arasında Android cihazlarda Google fotoğrafları düzenleme, Google Stadia Pro denemeleri ve otellerde indirimler bulunmaktadır. Buna ek olarak, Google One'ı telefonlarındaki Google fotoğraflarını kontrol etmek, YouTube Premium'u ücretsiz olarak izlemek, Google ayarlarını değiştirmek ve Google Stadia Pro denemelerine erişebilirler. Google One, kullanıcılara en fazla 5 kişiyle paylaşılan belgelere ve dosyalara anında erişim sağlar. Google One Hesabı olan her kişi, orijinal hesap sahibiyle aynı özelliklere sahiptir. Hesap yönetimi özelliği uygun ve kullanımı kolaydır. Her kullanıcının sohbet geçmişini görüntüleyebilir, çevrimiçi veya çevrimdışı durumlarını ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Her zaman gün boyunca uzman yardımı almaktan emin olun.

Google'ın destek hizmetlerine telefon, e -posta, canlı sohbet ve daha fazlası aracılığıyla erişilebilir. Uluslararası kullanıcıların Google One'a kaydolduklarında seçim yapabileceği 23 desteklenen dil vardır. Hangi planı seçerseniz seçin, Google uzmanları tüm sorularınızı cevaplayacak ve tüm sorunlarınızı ele alacaktır. Ayrıca, yanıtınızı bir telefon görüşmesi veya e -posta şeklinde bekleyen bir Google uzmanı var.

Google One Hizmetleri, bu plana özgü ek özelliklerle birlikte gelir.

Google, bir hizmet planının 200 GB'tan fazla veri olduğunda Google Store aracılığıyla yapılan satın alımlar için geri ödeme yapar. Bu, her 200GB veri için% 3'lük bir azalmaya veya her TB için 2 TB'a eşdeğerdir. Sanal Özel Ağ (VPN) özelliği sayesinde 2 TB sabit sürücüye ek güvenlik eklenir. Bu, kullanıcılara 10 TB, 20TB veya 30 TB gibi daha büyük bir sabit sürücüye sahip oldukları sürece, coğrafi konumları tarafından engellenen sitelere erişim sağlar. Bu kılavuzdaki bu diğer sabit sürücüleri kapsamamama rağmen, 2 TB'lık herhangi bir ek alanın nadiren ek özelliğe sahip olduğunu ve en fazla bir kişi tarafından kullanılabileceğini belirtmek önemlidir. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.3
408 Toplam
5 237
4 30
3 16
2 23
1 102

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)