Ev  »  Uygulamalar  »  Fotoğrafçılık  »  Google Photos Mod APK
Google Photos Mod APK icon

Google Photos v6.73.0.611185232 Mod APK [Sınırsız para]

v6.73.0.611185232

2024-03-01

Google Photos is a Fotoğrafçılık app published by Google Llc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Google Photos Mod bilgisi

Sınırsız Depolama

Hakkında Daha Fazla Bilgi Google Photos Mod

İsim

Google Photos

Paket Adı

com.google.android.apps.photos

Kategori

Fotoğrafçılık >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

6.73.0.611185232

Boyut

60.82 MB

Android gerektirir

Android Varies with device

Son Güncelleme

2024-03-01

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Google fotoğraflarının tanıtılması gerekiyor.

Tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı birlikte barındırmak için uygun, güvenli bir alan!

İnsanların paylaşılmasını sağlamak için görüntüleri güvenli ve güvenli bir yere koymaları gerekir.

İnsanlar birkaç yerden fotoğraf çekebilir. Bunlar akıllı telefonlardan ve tabletlerden profesyonel kameralara kadar değişebilir. Görüntüler çekildikten sonra, insanlar onları düzenleyebilir ve sosyal medyada paylaşabilir. Bir cihazın aşırı yüklenmesi uzun sürmez; Bir sabit sürücü daha fazla veri veya video saklayamaz. Telefonunuzdan herhangi bir video veya fotoğraf indirmek için, telefonunuzda kaybetmek istemediğiniz her şeyi saklamak için bir yere ihtiyacınız olacak. Benim yerim telefonumun kendisi: Fotoğraflarımı ve videolarımı telefonuma yedeklediğimde, çalışabilmem, oynayabilmem ve daha fazla fotoğraf çekebilmem için cihazımda ekstra alan boşaltıyorum. Bu uygulamayı, tüm eski fotoğraflarınızı tek bir yerde hızlı ve kolay bir şekilde organize etmek için kullanabilirsiniz - nerede saklanırlarsa olsun. Bir “depolama evi” seçerken önemli faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Bol miktarda oda olan cihaz çok fazla veri depolar. İrmablat garantisi ile kalıcı bir hayat arkadaşı. Kolaylık dışında, birçok kişi çeşitli destekleyici yardımcı programlar kullanır. Google Fotoğraflar, tüm alanlardaki olağanüstü performansı nedeniyle vazgeçilmez bir programdır.

Son derece büyük depolama alanı.

Varsayılan olarak, her Google fotoğraf hesabı 15 gigabayt ücretsiz depolama ile birlikte gelir. Buna, aynı hesaba giriş yaparak Google Fotoğrafları uygulaması aracılığıyla erişilebilir. Google fotoğraflarını şu adımları izleyerek de indirebilirsiniz: Google Play Store'a gidebilir, “Google Fotoğrafları” arayabilir ve ardından indirebilirsiniz.

Uygun özellikler kullanımı kolaylaştırır.

Video ve görüntü ile ilgili ihtiyaçlar hem temel hem de gelişmiş içerir. Fotoğraf ve videoları paylaşın görüntü editörleri hem temel hem de gelişmiş düzenleme görevlerini yerine getirebilir. Google fotoğrafları seçilen resimlerden canlı slayt gösterileri oluşturabilir. Resimleri her bireyin istenen sırasına göre sıralayın. Verileri cihazlar arasında bağlayın - örneğin, bir bilgisayardan bir akıllı telefona - sanki tek bir cihazmış gibi. Tek bir muslukla birden fazla fotoğrafı hızlı bir şekilde silin. Google fotoğrafları, fotoğrafları veya videoları otomatik olarak yüksek veya orijinal kalitede yedekler. Google fotoğrafları Google hesabınıza erişimi olan tüm cihazlara yüklendiğinden, hizmete otomatik olarak yeni resimler eklenir. Bu, Google fotoğraflarının mevcut fotoğraf stilinizle her zaman güncel olduğu anlamına gelir. İnternete bağlı herhangi bir cihazdan Google Fotoğrafları'na görevlere erişebilir, görüntüleyebilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülerinizi hizmette sakladıktan sonra google fotoğraflarını gösterge tablosundan, fotoğrafları düzenleyebilir ve daha fazlasını da açabilirsiniz.

Kusur veya güvenlik açıkları olmadan tam güvenlik ve emniyet sağlamak.

Google Fotoğrafları, Google'ın kendisi tarafından işletilir ve işletilir. Gelişmiş kullanıcı korumaları ve güvenlik dahil en son güvenlik önlemlerini taşır. Herkes güvenlik konusunda endişelenmeden Google fotoğraflarını kullanabilir; Bunu saldırı korkusu olmadan yapmak güvenlidir.

Entegre arama işlevi sayesinde veriler hızlı ve kolay erişilebilir.

Google Fotoğrafları, fotoğraflarınızı bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda düzenleme dosyalarını düzenleyeceğiniz şekilde düzenleme yeteneği sunar. Bu, anahtar kelimelere dayalı klasörler oluşturmak gibi farklı nedenlerle hızlı bir şekilde bölünmeler oluşturmanıza olanak tanır. Google Fotoğraflar'ın akıllı yönetimi, arama sürecini çok daha az zorlaştırmaya yardımcı olur. Fotoğraflarda insanları bulmak, Google+ hesaplarını birbirine bağlayarak, zamana ve yere göre arama yaparak, etkinliğe göre arama yaparak veya anahtar kelime ile arama yaparak yapılabilir. Bu büyük bir zaman tasarrufudur, çünkü sonuçlar çok hızlı ve doğru bir şekilde aranabilir. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.5
9599036 Toplam
5 6819771
4 1677433
3 558983
2 182976
1 359873

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(16.1 MB)