Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Graffiti Smash Mod APK
Graffiti Smash Mod APK icon

Graffiti Smash v3.16.7 Mod APK [Mod Menu][High Damage][Yenilmez]

v3.16.7

2023-03-18

Graffiti Smash is a Eylem app published by Boltrend Games

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Graffiti Smash Mod bilgisi

Mod Menüsü
> Hasar çarpanı
> Savunma Çarşamba

Hakkında Daha Fazla Bilgi Graffiti Smash Mod

İsim

Graffiti Smash

Paket Adı

com.boltrend.bno.grasma.en

Kategori

Eylem >

MOD Özellikleri

[Mod Menu][High Damage][Yenilmez]

Sürüm

3.16.7

Boyut

59.23 MB

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

3.8

Bu makaleyi inceleyin

Avcıların entrika ve sürpriziyle güçlü savaşlar.

Graffiti Smash, basit bir savaş sistemine sahiptir. Oyuncular, duruşlarını güçlendirmek ve yaklaşan canavarları yok etmek için tuval üzerine çizgiler çizebilirler. Saldırıları diğer karakterlerle birleştirmek düşmanları hızla ortadan kaldırır. Kolay navigasyon ve doğru stratejileri çizmek bu oyunu yeni oyuncular için ideal bir seçim haline getirir. Buna ek olarak, bu oyunda avcılar ve grafiti sanatçıları, yeteneklerini hızla yenmek için birleştirebilirler. Savaş sırasında, bir ok ortaya çıkarmak için tarlanın etrafındaki karakterlerin Chibi görüntülerini sürüklemeniz gerekir. Daha sonra rakibinize vurmak için okun yönünü ayarlayabilirsiniz. Duvarlardan sıçrayan karakterler hareket etmeye devam edebilir ve aynı anda saldırılarına devam edebilir. Sonuç olarak, bu karakterlerin becerilerini yaratıcı şekillerde kullanmak zorunludur.

rakiplerinizi yenmek için müttefiklerinizi koordine edin

Graffiti Smash 4 karakterlik bir ekip sunuyor. Oyunda birçok farklı zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacak 3 karakter ve destekleyici bir karakter bulacaksınız. Sahada bir karakter her hareket ettiğinde, farklı etkileri olan boya geride kalır. Boya, bir alanınız kapalı olduğunuzda, uğraştığınız hasarı önemli ölçüde artırır. Ayrıca, saldırganların heyecan verici mekanizmaları dikkat etmekten başka seçenek sağlamaz. Bu oyundaki bağlantı becerisini açıklamak faydalıdır. Takımdaki karakterlerden biri başka biriyle çarpıştığında, bunları birbirine bağlamak, ne mevcut dönüş ne de sıraları olmasına rağmen ek bir saldırıya neden olur. Her turdan sonra, her karakter güçlü bir saldırı için ücretlendirilebilecek özel bir yetenek kazanır. Bu, Hunter Paint ile kaplandığında en etkilidir. Grafiti'yi her seferinde benzersiz bir dönüşle çağırarak kullanabilirsiniz. Grafiti, karakterin saldırılarına bir oyun içi takviyedir ve saldırı sırasında daha belirgin hale gelir. Grafiti'ye dokunduğunuzda, düşmanlara önemli hasar verir.

Gacha afişlerinden gelen karakterleri çağrılarla güçlendirmek.

Her karakterin bilgilerinden geçerek, onlar hakkında farklı gerçekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Bunu yapmak önemli bir çaba gerektirir: Gacha bayrağında bir karakteri çağırma süreci. Ayrıca, karakter bulmak kaynak gerektirir. Silahların her saldırıda silah sanatı yapmak ve seviyelendirilirken güçlerini arttırmak için donanımlı olması gerekir. Ayrıca, güçlü bir ekip oluşturmak kaynak gerektirir; Ancak, yeterince çaba ile mümkündür. Farklı avcılar farklı güçlü yönleri vurgular. Avlanma gibi birçok çeşitli deneyimi keşfetmenizi hevesle bekliyorlar. Oyuncular, güçlü saldırıları sayesinde canavarları yüzleşmelerle yenen bir karakteri kontrol ediyorlar. Bu oyunun savaş sistemi duruma bağlı olarak farklı şekillerde kullanılır. Bunları şarj etmek için güçlü becerilerin bir süre boyunca dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Karakterler daha fazla güç kazanırsa, alan saldırılarından boya ile uzun süre kaplanır. Karakterleri etkileyici becerilerle çağırmak, karakter pankartları ile etkileyici bir şekilde kolaydır - oyuncular için tamamen büyüleyicidirler.

Graffiti Smash Mod takılıken, boya çizgileri gerçekliğin kafa karıştırıcı unsuru haline gelir.

Arc'ın gizemli varlığı, dünyanın tüm yüzeyini hızla yutmuştur. Arc katilleri anında herkesin bulduğu herhangi birini öldürdüğü için birçok insan çeşitli yerlerde saklanıyor. Dünyanın kabuğu uzun ve karmaşık bir dönüşüm geçirir. Newspawed canavarlar sayıca artar ve tehlikeli hücreleri emer. Güçleri günlük olarak artar ve insanların hayatta kalması gün geçtikçe zorlaşır. Avcılar zararlı ark hücrelerine meydan okumak için yaratıldı. Bu nedenle, gelişmiş dirençli avcılar ortaya çıktı. Daha sonra insanlar arkı kurdu ve onlara karşı savaş ilan etti. Anavatanlarına dönmeli ve tekrar savaşmalıdırlar.

Cesur Avcılar, belirli bir hayvan türünü avlayan insanları içeren bir anime'dir.

Avcılar seçilen savaşçılardır çünkü onları Dünya yüzeyindeki tehlikeli hücrelerden koruyan antikorlara sahiptirler. Bu, birçok benzersiz savaş tekniği geliştirebilmelerini ve kullanabilmelerini sağlar. Onları bulma zorluğu nedeniyle 250 avcının hepsini tek bir yerde toplamak neredeyse imkansızdı. Avcılar ve boya vuruşları birbirlerini güçlendiren yakın bir bağa sahiptir. Yüzlerce ayrı avcıya sahip olarak, ARC'ye karşı kullanmak için birçok dövüş stratejisi oluşturabilirsiniz. Birçok savaştan sonra cephaneliğiniz için 400'den fazla silah topladığınızdan emin olun. Bu, avcı müttefiklerinizin gücünü artıracak ve düşman güçlerini geri itecektir.

Heyecan verici bir zindan macerası.

Zindandaki canavarların sahip olduğu birçok tehlikeli yetenek var. Maceracılar yeni zindanları fethettikçe bu yaratıklar daha güçlü ve daha tehlikeli hale geliyor. Hangi maceracıların yeni bir zindana gireceğini seçerken, dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerekiyor. Renkli boya damlaları savaş sırasında grafiti canavarları çağırdı. Boya sıçramaları içinde mühürlenen bu yaratıklar, bir resmin tuval üzerindeki çizgilerinin bir parçası olarak mevcuttur. Her renk farklı bir canavar tipine ilham verir. Bu dişli, avcının arkla savaşmasına ve geniş bir alanı başarı ile temizlemesine izin verir. Dungeon fethi, güzel hazinelerin tam bir koleksiyonuna dahil olmak üzere bir bonus ödülle sonuçlanır.

Arkadaşların ilginç argümanları.

Oyunun benzersiz dövüş tarzı, önündeki diğer oyunların aksine bunu yapar. Bu, oyunu oynamanın her oyuncu için unutulmaz bir deneyim olacağı anlamına gelir. Boya çizgilerini ustalaşarak avcılarla güçleri nasıl birleştireceğinizi öğrenebilirsiniz. Özel zindanların ve büyük patron düşmanlarının yardımıyla, kooperatif oyunun temel kısımlarını fethetmelidir. Ayrıca atmosferi, oyuncular arasında savaşan benzersiz PVP modu ile değiştirin. En iyi Paintball Warriors ile küresel skor tablolarında yüksek sırada yer alıyor. Net Victor olmadan sürekli kavga macera ihtiyacınızı karşılar ve sizi sürekli şaşkın bırakır. Ekibinizin sürekli savaşı, birçok inanılmaz sürpriz ve komik andan geçiyor. Benzersiz oyun sunan yaratıcı unsurlara sahiptir.

Değerlendirme ve Yorum

3.8
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)