Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK
Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK icon

Grand Theft Auto: San Andreas v2.11.32 Mod APK [Sınırsız para]

v2.11.32

2023-09-14

Grand Theft Auto: San Andreas is a Eylem app published by Rockstar Games

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Grand Theft Auto: San Andreas Mod bilgisi

Mod Menü / Sağlık Ekle / Sağlık ve Para Ekle / Dayanıklılık Ekle / Bir Heade Al / Bir Yakıt Tankeri Al / Bir Tank Alın / Apache Helikopter Alın / Bir Jetpack Al / Stok Araba 1 / Stok Araba Al 3 / Stok Araba Al / Stok Araba Al 4 / Silah Al / Bir Devrim Alın

Hakkında Daha Fazla Bilgi Grand Theft Auto: San Andreas Mod

İsim

Grand Theft Auto: San Andreas

Paket Adı

com.rockstargames.gtasa

Kategori

Eylem >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

2.11.32

Boyut

1835.69 MB

Android gerektirir

7.0 and up

Son Güncelleme

2023-09-14

Oran

3.7

Grand Theft Auto: San Andreas detay

Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla kendini paramparça eden Los Santos, San Andreas'ta hayatın baskılarından kaçtı. Film yıldızlarının ve milyonerlerin, satıcılardan ve çetecilerden kaçınmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptığı yer.

Şimdi, 90'ların başı. Carl'ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi öldürüldü, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşlarının hepsi felakete doğru gidiyor.

Mahalleye döndüğünde, birkaç yolsuz polis onu cinayetle suçlar. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için San Andreas eyaletinin tamamını baştan sona kateden bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

Rockstar Games, eyaleti kapsayan geniş bir açık dünyayla şimdiye kadarki en büyük sürümünü mobile getiriyor San Andreas ve üç büyük şehri Los Santos, San Fierro ve Las Venturas'ın gelişmiş görsel doğruluğu ve 70 saatin üzerinde oyun deneyimi.

Grand Theft Auto: San Andreas'ın özellikleri: • Yenilenmiş, yüksek çözünürlüklü grafikler aydınlatma geliştirmeleri, zenginleştirilmiş bir renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleri içeren mobil. • Rockstar Social Club Üyeleri için tüm mobil cihazlarınızda oynatmak için buluta kaydetme desteği.• Tam kamera ve hareket kontrolü için çift analog çubuk kontrolü.• Düğmeleri yalnızca ihtiyacınız olduğunda görüntülemek için bağlamsal seçeneklerle birlikte üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontrol.• MoGa Kablosuz Oyun Denetleyicileri ve belirli Bluetooth ve USB oyun kumandalarıyla uyumludur.• Sürükleyici dokunsal efektlerle entegre edilmiştir. • Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla özelleştirin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

En iyi performans için, Grand Theft Auto: San Andreas oynarken diğer uygulamaları indirip kapattıktan sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı öneririz.

Desteklenen cihazlar ve uyumluluk hakkında bilgi için lütfen şu adrese bakın:http://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200251868-San-Andreas-Mobile-Support

War Drum tarafından geliştirilen Mobil Sürüm Studioswww.wardrumstudios.com

Daha fazlasını öğrenin:www.rockstargames.com

Videoları izleyin:www.youtube.com/rockstargames

Bizi takip edin:www.facebook.com/rockstargameswww.twitter.com/rockstargames< /p>

Değerlendirme ve Yorum

3.7
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)