Ev > HappyMod'u indirin App

HappyMod APP - 100% Çalışma Apk indir Oyunu oyna

HappyMod'u indirmek için indir düğmesine tıklayın. Bu 7,6 MB, indirme işlemini tamamlamak için 10 saniyeye ihtiyacınız olabilir.
Uygulama İndirme Sürümü 2.5.2
Apk boyutu 7.6MB
içerik derecelendirme 3+ için derecelendirildi<
Android Sürümünü Destekleyin 4.0+
Dil af am ar az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-GB en-IN es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu
İzin Metni DİĞER: Uygulamalara ağ soketleri açma izni verir. Uygulamaya, diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencere oluşturma izni verir. Uygulamalara, ağlarla ilgili bilgilere erişme izni verir. DEPOLAMA Uygulamaya, harici depolama birimine yazma izni verir. Uygulamaya harici depolama biriminden okuma izni verir. TELEFON Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel şebeke bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihaza kaydedilmiş tüm PhoneAccount'ların listesi de dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Milyonlarca mod apk sağlayan Happymod uygulamasını indiriyorsunuz. Eech One, ne modifiye ettiklerini göstermek için ayrıntılı mod bilgilerine sahiptir.