Ev  »  Oyunlar  »  Gündelik  »  Horse Riding Tales - Wild Pony Mod APK
Horse Riding Tales - Wild Pony Mod APK icon

Horse Riding Tales - Wild Pony v1164 Mod APK

v1164

2023-03-19

Horse Riding Tales - Wild Pony is a Gündelik app published by Foxie Ventures

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Horse Riding Tales - Wild Pony Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Horse Riding Tales - Wild Pony Mod

İsim

Horse Riding Tales - Wild Pony

Paket Adı

com.FoxieGames.HorseRidingTales

Kategori

Gündelik >

Sürüm

1164

Boyut

59 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

Size Meadowcroft'u göstereyim.

1700'lerde köklü küçük bir ata binme topluluğu. Çevresinde eğimli büyük çayırlar ve merasallar ile rahat bir cazibesi var. Uykulu, rustik ve hoş. Yeryüzündeki hiçbir yer, hem büyük hem de küçük sevimli yaratıklarla dolu pastoral bir cennete benzemeye yaklaşmaz. Başka bir yerde bulmak imkansız olan bir barış ve huzur cennetidir. Kasaba bir at çiftliği olarak başladı ve at mirasını yıllarca korudu. Sakinlerinden biri, evini düşünen bir ahır olan Layla'dır. Layla asla bir ata binmedi, ama yakında bir tane binmeyi öğrendikten sonra olacak.

Tam burada arkadaşlarınızla sürün, rekabet edin ve oynayın!

Dünyayı çiftlik evinizin güvenliğinden almak, yakında unutmayacağınız bir deneyimdir. Çok oyunculu at yarışı oyun modu oynayarak, siz ve diğer kovboylarınız çiftlikte en yüksek hızda yarışacaksınız. Sadece en iyi arkadaşlarınız ve diğer kovboy kızlarınızla ata binerek geliştirilir.

Sonsuz özelleştirme İngilizce ve batı kıyafetleri aracılığıyla mevcuttur; Buna hem PARLANSE hem de dış görünüşler dahildir.

Siz ve atınızın Meadowcroft şovu atlama yarışmalarında yarışırken olağanüstü bakmanız gerekiyor. Maskeler, jodhpurs ve at bacak sargıları gibi birkaç aksesuar kullanarak şimdiye kadar yapılmış en şık Batı kıyafetlerini seçin. Ayrıca kendiniz için kask ve eyer çantaları seçebilirsiniz.

Tame Güzel Atlar

Appaloosa, dapple gri mustang veya boya atı gibi vahşi bir at cinsine dikkat edin ve evcilleştirin. Bunu başardıktan sonra, erkek montajınız yola çıkmaya hazır olacaktır. Aslında, yolculuğunuza çıkmadan birkaç gün önce aynı şeyi yapabilecek. Efsanevi Pegasus ve tek boynuzlu at atları bir zamanlar herhangi bir yük olmadan yukarıdaki gökleri dolaştı. Fantezi gökyüzü binicilerinin bilmecesini cevaplamak, bu muhteşem hayvanlar hakkındaki gerçeği bulmaya yol açacaktır.

Show Jumping & Dressage Academy'ye kaydolun.

Meadowcroft Binicilik Akademisi dünyanın her yerinden öğrencileri kabul ediyor. Birçok insan okulun yüksek standartları sayesinde çayırlarından geçti. Sky Riders'ın Gizemi hakkında daha fazla bilgi edindiğinizde, diğer öğrencilerle birlikte binicilik etkinliklerine katılırsınız.

Köpekler ve kediler edinin.

Emrinizdeki en şirin vahşi hayvan arkadaşlarını gösterin. Kurt yavruları ve tilkiler arasından seçim yapın; Mistik kaplanlar bile alabilirsiniz. Bunları koleksiyonunuza ekleyin ve diğer tüm kovalarlara gururla sergileyin. Çiftlik hedeflerini dünyanın dört bir yanında taşırken, size at sırtında olduğu kadar yaya olarak da eşlik edin.

Katılmak için bir kulüp bulun.

Her hafta, kulübünüz inanılmaz ödüller için bir yarışmada diğer kulüplerle kafa kafaya yarışır. En yakın arkadaşlarınızı toplayın ve haftalık zorluklarda inanılmaz ödüller kazanmak için diğer kulüplerin üyeleriyle kafa kafaya rekabet edin. Tüm kulüp üyeleri için bir şov koyarak bir şampiyon gibi uzaklaşın! Dünyayı keşfedin ve eyerler, dizginler, battaniyeler ve daha fazlası dahil olmak üzere atınızda batı binicilik hesaplamaları için malzeme yapmak için malzeme toplayın!

Ata iyi bak.

Ahırda ev işleri yapmak, atınız için deneyim ve malzemeler. Buna at nalı, saman ve diğer gerekli malzemeleri yapmayı içerir. Atınız adına bir binicilik yarışması kazanmak daha mutlu ve daha rahat olduğunda daha kolaydır. Atınıza daha fazla içerik ve rahatlama eklemek, başarı şansını artırır. Foxie Ventures sizi Binicilik Tales ailesine davet ediyor. Uygulama üyesi olarak yeni pozisyonunuz, Unicorns ve Pegasus gibi ek efsanevi atlar gibi ek içerikler içerecektir. Oyuncuların at yetiştirmesine izin veren daha fazla oyun içi görev ve Shetland midilli gibi ek malzemeler olacak. Bu oyun bir simülatörden daha fazlasıdır; Mobil cihazlarda binicilik oyunlarının yeni bir dönemi. Şu anda, bunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz! Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak etkileşimli yolculuğunuza başlayın. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.4
308 Toplam
5 227
4 41
3 22
2 3
1 15

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)