Ev  »  Oyunlar  »  Arcade  »  Hungry Shark Evolution Mod APK
Hungry Shark Evolution Mod APK icon

Hungry Shark Evolution v9.9.0 Mod APK [Sınırsız para]

v9.9.0

2023-03-13

Hungry Shark Evolution is a Arcade app published by Ubisoft Entertainment

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Hungry Shark Evolution Mod bilgisi

Mod, madeni para/mücevherler

Hakkında Daha Fazla Bilgi Hungry Shark Evolution Mod

İsim

Hungry Shark Evolution

Paket Adı

com.fgol.HungrySharkEvolution

Kategori

Arcade >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

9.9.0

Boyut

128.34 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-03-13

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Hungry Shark Evolution APK dosyasından oynanabilir.

Her şeyi yemek hakkında bir oyun olmasına rağmen, aç köpekbalığı evrimini oynamak için en iyi ipucumuzun sadece her şeyi yükseltmek olduğuna inanıyoruz. Yine de, bu iddialı hedefe devam edecek kadar uzun süre hayatta kalmak istiyorsak, not etmemiz gereken birkaç şey var. Bu yüzden aşağıda en iyi ipuçlarımızdan bazılarını listeledik. Reklam bebek köpekbalıkları sizinle yüzerek ve evcil hayvan benzeri bir hizmet sunarak size yardımcı olur. Daha fazla şey yemek için kullanılabilirler, bu yüzden mümkün olduğunca kullanın. Baby Mako köpekbalıkları ve bebek megalodon köpekbalıkları, mücevher yerine oyun içi paralar için satın alınabilir. Ancak, bu köpekbalığı satın almak paraya mal olur. Diğer tüm köpekbalıklarının satın almak için mücevherlere ihtiyacı vardır. Bazı köpekbalıklarının 200 veya daha azına mal olmasına rağmen, bebek resif köpekbalıkları oyun içi madeni paralar için satın alınabilecek tek kişidir. Köpekbalığınızı yükseltmek için yediğinizden daha fazlasını kazanmalısınız. Buna ek olarak, seviyenizi artıracak kadar yemek yemeniz gerekir. Köpekbalıklarınızı yükseltmek için paralara ihtiyacınız var; Onlardan yeterince aldığınızdan emin olun. Köpekbalığı seviyeleri yükseldikçe, seviyelerini artırmak için daha fazla paraya ihtiyacınız olacak. Bu, daha büyük şeyler yiyebileceğiniz gerçeğiyle kısmen dengelenecektir. Ayrıca, tasarruf etmeye devam edebilmeniz için çok fazla para topladığınızdan emin olun. Reklam denizaltıları oyundaki en tehlikeli düşmandır. Birine yaklaşırsanız, sizi öldürebilirler. Ancak, deneyimli oyuncuların bile kullandıkları onları yenmenin bir yolu var. Denizaltılar batırıldığında hasara karşı geçirimsizdir; Sadece kafa kafaya çarpışma onları yok edebilir. Denizaltı hasarının hesaplanması zordur, çünkü bir denizaltına verilen herhangi bir hasar, zaten verilen hasara katkıda bulunur. Bu nedenle, batık bir denizaltıya ön saldırı intihardır. Bununla birlikte, bu riskli manevra denizaltıyı şaşırtabilir ve tepki vermeden önce yok edebilir. Megalodon oyundaki en iyi köpekbalığıdır; Bunu zaten tahmin ettiniz, ancak teyit etmek gerekirse, megalodon herhangi bir hasar almadan mayın, tekneler ve denizanası yiyebilir. Sadece destansı megalodon köpekbalığı doğal olarak tüm madenlere ve denizanalarına bağışıklık sağlar. Diğer köpekbalıklarını bu engellere karşı bağışıklaştıran öğeler satın alınabilir, ancak buna gerek yoktur. Megalodon'un kilidini açtıktan sonra, oyunun geri kalanına hazırsınız.

Çevrimdışı veya çevrimiçi oynayın

Açlık Köpekbalığı Mod Game, İnternet erişimi olmadan çalınabilen eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Çevrimdışı olsa bile oynatılmasını sağlayan en iyi özelliğe sahiptir. Çevrimiçi modda dolaşan denizde çok sayıda aç köpekbalığı var. Dünyayı keşfederken köpekbalığınızı onlardan korumalısınız. Oyunda hedefleri tamamlamak genel deneyime katkıda bulunur. Bunlardan bazıları, açlık seviyenizi korumak için farklı deniz canlıları yemeyi içerir. Ayrıca, tamamlanabilecek birçok görev vardır.

Birden fazla hedefle tamamlanacak, oyunun çok fazla kapsamı var.

Bu oyunda tamamlayabileceğiniz birçok görev var. Bu görevleri oyunda tamamlamak size eğlenir. Zor zorlukları tamamlayarak ekstra ödüller alın. Zor görevleri tamamlamak sizi ekstra eşyalarla ödüllendirir. Bazı görevleri tamamlamak zor, diğerleri kolaydır. Önceki görevlerden gelen kilidi öğeler sayesinde tamamlanması zor görevler bulmak kolaydır. Bu oyunda çok fazla dişli var; Köpekbalıkları için silah ve tuzaklar içerir. Artışınızı etkinleştirmek için savaşlar sırasında güçleri kullanabilirsiniz; Her görev için doğru gücü ve yeteneği seçmek de gerekir.

Köpekbalığınızı yükseltmelerle daha büyük bir köpekbalığı haline getirin.

Köpekbalığınızı yükseltmek için kaynaklara ihtiyacınız var. Oyunun bu sürümü size ücretsiz sınırsız kaynak sunar. Köpekbalığınızı yeni formlara geliştirebilir ve görevleri, savaşları ve farklı deniz canlılarını yiyerek yeteneklerini ve güçlerini geliştirebilirsiniz. Köpekbalıklarınızı geliştirmek için yükseltmenize gerek yoktur. Bunun yerine, ek güçlendirmeler satın almak, bunları gelecekteki savaşlarda kullanmanıza olanak tanır.

Dişli toplayarak aksesuarlar kazanın.

Oyunda dişliler toplayabilir ve donatabilirsiniz. Bu, diğer köpekbalıklarını yenmenize veya derin mavi okyanustaki deniz yaratıklarını kolayca öldürmenize olanak tanır. Oyundaki tüm dişliler bu sürümde açılmıştır. Köpekbalığınızdaki herhangi bir dişli donatırken özgürce keşfedebilirsiniz. Roketler ve lazer ışınları gibi dişli ürünleri düşmanlara saldırmanızı sağlar. Bu dişli öğelerini seçin ve düşmanları hedeflemek için kullanın. Silahlarınızı destansı seviyeye yükseltmek, silahlarınızla kaldırılabilecek uçaklara ve dronlara erişim sağlar. Bunu yapmak puan kazanır ve oyunu en üst seviyeye çıkarır.

Belirli görevleri tamamlayarak daha fazla köpekbalığı ve diğer yaratıkların kilidini açın.

Savaşta birçok farklı köpekbalığı türü kullanabilirsiniz. Bebek köpekbalıklarını bulabilir ve yükseltebilirsiniz. Büyüdükten sonra, onları tüm deniz savaşçılarının en güçlüsü olacak şekilde eğitebilirsiniz. Ardından, yeteneklerinin ve güçlerinin kilidini açabilirsiniz. Bu oyun modu, keşfetmek için gizli bir okyanus, diğer köpekbalıklarıyla savaşmak ve onları öldürmek için vitesler ve diğer köpekbalıklarına karşı savaşlar içerir. İndirmek tamamen ücretsizdir ve bunu almakta herhangi bir sorun sunmaz. Aç bir köpekbalığı olarak, kullanımı kolay arayüzde uzaylıları öldürün. Bu oyunu şimdi indirin ve köpekbalığı olarak oynayın!

Bu oyunlar hizmet tarafından önerildi.

Orijinal Angry Birds 2 Mod APK 2014 yılında piyasaya sürüldü. Payback 2'de oyuncular isteğe bağlı bir APK dosyasına erişebilir. Tempurun run mod apk. Tank Stars Mod APK, orijinal oyunda bulunmayan benzersiz tanklara ve oyun modlarına erişim sağlar.

Hungry Shark Evolution'da av avlamak için köpekbalıkları kullanın.

Oyunda aç köpekbalığı evrimi, daha büyük köpekbalıkları daha uzun süre hayatta kalır ve daha fazla güç kazanır. Oyun, daha büyük köpekbalıklarının yemesi için daha küçük tabaklara daha küçük düşmanlar yaparak uzun vadeli hayatta kalmayı ödüllendiriyor. Oyuncuların etrafındaki daha büyük balıkları takip etmeleri gerekir. Sadece keyfi olarak komutlar gerçekleştiremezler; Önce balığı gözlemlemeleri gerekir.

Daha da fantastik balık ve köpekbalıklarının kilidini açın.

Zorlukların üstesinden gelmek için ana karakter yükseltilmelidir. Her köpekbalecisinin bir tane seçerken dikkate alınması gereken kendine özgü özellikleri vardır. Avlanırken bazı özel şapkalar, jetpackler ve lazerler göz ardı edilmelidir. Bunu yapmak avlanma şeklinizi tamamen değiştirir ve Gold Rush da avcılık sürecinize ekstra güç getirir.

Mükemmel grafikler, sesler ve efektler harika bir deneyim sunmaya yardımcı olur.

Bu yemeğin yüksek kalitesi değerini kanıtlıyor.

Değerlendirme ve Yorum

4.5
6092345 Toplam
5 4588597
4 721223
3 322749
2 140454
1 319322

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)