Ev  »  Oyunlar  »  Arcade  »  Hungry Shark World Mod APK
Hungry Shark World Mod APK icon

Hungry Shark World v5.0.2 Mod APK [Sınırsız para]

v5.0.2

2023-03-13

Hungry Shark World is a Arcade app published by Ubisoft Entertainment

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Hungry Shark World Mod bilgisi

MOD, Sınırsız Para

Hakkında Daha Fazla Bilgi Hungry Shark World Mod

İsim

Hungry Shark World

Paket Adı

com.ubisoft.hungrysharkworld

Kategori

Arcade >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

5.0.2

Boyut

144.03 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-13

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Oyun aç köpekbalığı dünya özellikleri.

Android için selefi Hungry Shark World'den birçok gelişme geliyor. Bu eklemeler oyunun aksiyon odaklı unsurlarını ve avantajlarını artırır. Bu ayrıntıları açıklamayı okuyarak anlayabilirsiniz. Oyunda olduğu gibi oynamak için 8 farklı köpekbalığı boyutu arasından seçim yapabilirsiniz. Denizlerin bu ikonik yırtıcıları, insanların bu oyunu oynamasının en popüler nedenleri arasındadır. 33'den fazla köpekbalığı türü vardır, bu yüzden aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla çeşit var. Büyük bir açık dünya oyunu yaşamak için açık denizde seyahat edin. Okyanusun herhangi bir bölümünü rastgele avlayın ve keşfedin; Bunu yapmanız için birçok popüler okyanus alanı mevcuttur. Reklam PS4'e ek olarak, Hungry Shark World, iyi bir 3D grafik sürümünde mevcuttur. Oyunun bu sürümü konsoldaki diğer sürümlerle karşılaştırılabilir grafiklere sahiptir. Bu sürümle, oyuncular köpekbalığını tatmin olana kadar besleyebilir ve tüm memnuniyeti yaşayabilir. Gıda zincirinin üstünde kalmak için sürekli olarak zayıfları avlamalısınız. Bu bir yemek ya da yenmek dünya, bu yüzden doğal olarak yırtıcı olmayı seçmelisiniz. Bu düşman ortamda hayatta kalabileceğinizi düşünüyor musunuz? Oyunun yanında deniz iblisiniz için bir tesviye sistemi var. Ayrıca, avcılık becerilerini geliştirmek için köpekbalığınızı çeşitli kötü ve komik aksesuarlarla donatabilirsiniz. Ayrıca, onlar için de yüksek teknoloji ürünü bir özelleştirme seçeneği var. Bir köpekbalığı sahibi olarak, birçok farklı kozmetik derisi arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar, köpekbalığınızın görünüşünü değiştirmenin yanı sıra istatistiklerini geliştirir. Reklam Bir yemeği düzgün bir şekilde bitirmek için birden fazla görev ve zorlu patronlarla mücadele etmeniz gerekecek. Evcil hayvanların farklı yetenekleri vardır. Bazıları uçabilir ve diğerleri bebek köpekbalıklarını büyütmenize yardımcı olabilir.

Ekstra kaynaklara ek olarak, Hungry Shark World Mod oyuna sınırsız elmas, madeni para ve mücevher ekler.

Hungry Shark web sitesi bir abonelik hizmeti sunar. Bu paket, başka hiçbir yerde bulunmayan ek materyallere erişmenizi sağlar. Ancak, Android işletim sisteminin en son sürümü için Hungry Shark World Mod APK'yı indirerek ödeme duvarını atlayabilirsiniz. Hungry Shark World VIP ayrıcalıklarına erişmek ücretsiz. Hungry Shark World Mod, uygulamasına ekstra APK paraları ekler. Başından beri, tüm kilidi köpekbalıklarını oynamaya erişim sağlayan Hungry Shark World Mod APK'ya erişiminiz var.

Hungry Shark World, oyunun en yeni cazibesinin adıdır.

İnsanlar genellikle yaz sezonunun tadını çıkardıkları yılın bu zamanında seyahat ederler. Bir yıl süren sıkı çalıştıktan sonra, insanlar dinlenmenin ve rahatlamanın tadını çıkarma eğilimindedir. Bu yaz ne yapacağınız hakkında bir fikrin var mı? Apkmody, aç köpekbalığı dünyasındaki renkli balık ve mercan resiflerini ziyaret etmelidir; Alternatif olarak, herhangi bir ilerleme olmadan mavi plajları keşfedebilir. Ancak, bu keşif ekstra özel olduğunu unutmayın-Apkmody oyunda aç bir köpekbalığı olacak!

Tüm yiyecekleri tüketin.

Hungry Shark oyun serisi genellikle oyuncuyu dünyasına zorladı. Köpekbalığı benzeri bir yaratık olarak, oyuncunun tek amacı yaşamaya devam etmektir. Köpekbalığının her zaman beslenmesi gerekir. Bu, beslenmesini ve memnun kalmasını gerektirir, bu yüzden elinden gelen her şeyi yediğinizde kontrol etmeniz gerekir. Oyun aç Balina Dünyası'ndaki aç köpekbalığı, büyük, açık bir ağız ve keskin dişleri damatlayan agresif bir yaratıktır. Aç köpekbalığı, karşılaştığı her şeyi çiğneyebilir ve yutabilir. Bloodier Blood, köpekbalığına daha fazla tüketmeye ilham veriyor. Sonuç olarak, daha da fazla beslenene kadar daha fazla çevresi ile şişer. Bu oyunda 100'den fazla farklı hayvan yiyeceksiniz. Bunlar tekneler, küçük balıklar veya daha büyük balıkların yanı sıra yakınlarda olacak kadar şanssız olan turistler olabilir. Bu oyun, köpekbalıklarının hareketlerini kontrol etmek için ekranda bir parmağa dokunarak oynanır. Bu video oyunu tehlikelidir, çünkü sahildeki köpekbalıkları suya sıçrayabilir ve bronzlaşan veya güneşlenme insanlarına saldırabilir. Bu oyunu aşırı kullanmamaya dikkat edin; Su altına gitmezseniz, köpekbalığınız oksijen yoksunluğundan ölecektir. Köpekbalıkları okyanus derinliklerinde üstün olsa da, diğer deniz hayatı konumlarını gasp ediyor. Daha küçük köpekbalıkları veya lazer köpekbalıkları onları zehirlerken, denizanası sizi sokmaya çalışır. Bir köpekbalığı sizi kuyruğuyla şaplak atarsa, çabucak azalır ve öleceksiniz.

Yedi yırtıcı köpekbalığı türü şiddetli ve tehlikelidir.

Hungry Shark Evolution oyunu 80'lerden beri var. Ancak, 2013 yılında Hungry Shark World adlı yeni bir versiyon yayınlandı. Her iki oyun da insanların büyümesine ve daha tehdit edici olmasına izin verir. Daha da büyüdükçe daha büyük av tüketebilirsiniz. Ve seviye atladıkça, herkesin korktuğu bir yaratığa, hatta tarih öncesi bir deve dönüşebilirsiniz. Hungry Shark World oyununda 7 ek köpekbalığı türü bulabilirsiniz. En nadir olan, her oyuncunun oyunda kilidini açmayı umduğu Büyük Beyaz. Diğer türler oyun boyunca oynayarak kilidi açılır. Oyunun köpekbalıklarına bağlı akıllı görünümlü roketler bu şiddetli yaratıkları daha da sevimli hale getiriyor. Hipnotize edebilir, hızlı koşabilir ve patlayabilirler.

Dünyanın çok güzel plajları var.

Hungry Shark World iOS uygulamasında, dünyanın dört bir yanındaki güzel plajları keşfedebilirsiniz. Bunlar arasında Pasifik Okyanusu, Arap Denizi, Arktik Okyanusu ve şimdi Güney Çin Denizi bulunmaktadır. Bu plajların her biri gerçek şeye benziyor ve gerçek bir deneyim sağlıyor. Uygulamada, Arap Denizi'ndeki balıkçı tekneleriyle bile etkileşime girebilir ve Arktik Okyanusu'ndaki buzdağlarıyla etkileşime girebilirsiniz. Diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, bu oyundaki grafikler şaşırtıcı. Oyunu bu dünyadan hissettiren ekstra bir daldırma seviyesi sağlarlar.

Hungry Shark World Mod APK nedir?

Uygulama mağazaları ve web sitesi aracılığıyla oyunun orijinal sürümünü ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunun azaltılmış fonksiyonellik versiyonu da ücretsiz olarak indirilebilir. Bu Hungry Shark World Apk olarak bilinir. Ayrıca, oyunun ücretsiz öğelerine ek olarak, ücretsiz kullanamayacağınız ücretli profesyonel ürünler mevcuttur. Bu öğeleri kullanmak için kullanıcıların ödeme yapması gerekir.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
1258629 Toplam
5 973698
4 135477
3 56678
2 21693
1 71083

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)