Ev  »  Oyunlar  »  Yarış  »  Illegal Race Tuning - Real car Mod APK
Illegal Race Tuning - Real car Mod APK icon

Illegal Race Tuning - Real car v15 Mod APK [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

v15

2023-11-01

Illegal Race Tuning - Real car is a Yarış app published by Tuning Mania

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Illegal Race Tuning - Real car Mod bilgisi

Sınırsız para birimi, Google Market 1,99 dolar iyi bir oyun, ücretsiz ödeme oyunları!

Hakkında Daha Fazla Bilgi Illegal Race Tuning - Real car Mod

İsim

Illegal Race Tuning - Real car

Paket Adı

com.TuningMania.IllegalRaceTuning

Kategori

Yarış >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Sürüm

15

Boyut

194.41 MB

Android gerektirir

6.0 and up

Son Güncelleme

2023-11-01

Oran

3.4

Bu makaleyi inceleyin

Bir benzetme ile yasadışı ırk ayarını tanıtın.

En iyi hız! En dramatik hızı ve stili çağıran bir yarış arabası hem göz alıcı hem de duyarlı olmalıdır. Mobil cihazlardaki yarış oyunları, oyunculara dramatik oyunla anında süper hız sağlar. Ancak, yalnızca yasadışı yarış ayarlaması, kişinin özelliklerine göre özel bir süper otomobil oluşturabilir.

Kendi benzersiz arabanızı sıfırdan özelleştirin.

Yeraltı yarış sahnesinde oynamak size kuralları çiğneme ve yüksek sınıf arabalarla oynama fırsatı verir. Bu, daha iyi yarış ayarı olarak bilinen yasadışı yarıştır. İlk benzersiz yön, yarış otomobillerinin yüksek derecede özelleştirilebilir özelliklere sahip olmasıdır. Yarış oyunlarından hoşlanan insanlar şüphesiz otomobilleri özelleştirmekten zevk alacaklardır. Yasadışı yarış ayarı ile elde edilen otomobillerin artan kalitesi, oyundaki her aracı benzersiz kılar. Ayrıca, oyuncu epik bir ayardan sonra benzersiz, gerçeküstü ve rüya gibi niteliklere sahip olacak şekilde arabaları değiştirebilir. İçlerini tasarlayarak aracın görünümünü ve işlevselliğini değiştirin. Bu, araca muazzam bir güç katar ve görünüşünü önemli ölçüde değiştirir. Bu sınırsız yarış oyununun ilk ve en büyük farkı, kendi yarış otomobil şovunuzu yapma sürecidir. Bu süreç çok zaman ve çaba gerektirir, bu yüzden "kendi yarış arabanızı oluşturmak için harika bir gösteri" denir. Spesifikasyonlarınıza göre özelleştirilmiş bir araba oluşturmak, tercih ettiğiniz parçaları ve çerçeveyi seçmek kadar kolaydır. Toplandıktan sonra, yaratılışınız “değerli bir at” olarak adlandırılabilir. Her parçanın görünümünü ve istatistiklerini ayarlayarak sonsuz sayıda araba modeli oluşturabilirsiniz. Tekerlekler, lastikler, motor, egzoz, şanzıman, ön fren, arka fren, ön ışık, arka ışık, dikiz aynası ve çıkartmalar başka bir tuhaf süper otomobil oluşturmak için değiştirilebilir. Sadece bir parçayı değiştirmek başka bir garip araba ile sonuçlanır.

Sonsuzca yarış ve şık, bitmiş süper otomobilleri deneyimleyin.

Bir araca sahip olarak, yasadışı otomobil yarışlarına katılırsınız. Tüm trafik düzenlemelerini terk etmek; Sen yolun efendisisin. İşaretler veya engeller tarafından engellendiğinde bile yolun en yüksek hızda rampası, ivme ve geride kalma süresi kazanmak için yeterlidir. Süper otomobil yarış ekranları, etkili bir şekilde yarışmak için hız ve vizyonda yüksek bir yeterliliğe ihtiyaç duyar. Bunun nedeni, ekranların kontrol mekanizmalarının kullanımı kolay olması ve her iki tarafta yalnızca bir düğme gerektirmesidir. Ayrıca tek bir dokunuşla kontrol edilebilen motorlara da sahiptir. Ek bir fayda olarak, ekranlar navigasyonu kolaylaştıran yarış yazılımı kullanır. Yeni bir süper otomobil oluşturduktan sonra, yarış aşaması işimin bir değerlendirmesi olarak hizmet ediyor. Her arabayı yaratırken, bu benim yaratılışımın özel özelliklerini ve istatistiklerini keşfettiğimde. Yarış yaparken bunu yapmak bana otomobilin yeni yarış arabalarıyla dış görünümünü veriyor.

Hızlı yarış pisti ve hız yoluyla seviyelendirme aynı yöntemle gerçekleştirilir.

Yasadışı yarış ayarının ek modları araba yarış oyununun heyecanını artırıyor. Her modun, oyuncuların süper otomobil filosunun tüm gücünü, güzelliğini ve işlevselliğini sergilemek için tamamlayabilecekleri kendi hedefi ve misyonu vardır. Herhangi bir profesyonel yarış arabası sürücüsü bir süper otomobilin değerini takdir edebilir. Bunun nedeni, programlarına kolaylıkla daha uzun vadeli yarışlar ekleyebilmeleridir. Ayrıca, bu rekabetçi etkinlikler daha büyük bir ödeme ve daha geniş bir araba özelleştirme seçenekleri sunmaktadır. Yasadışı ırk ayarında yarışın pürüzsüz ve pratik olması, faaliyetlerinin teknik doğasını yanlış kılar. Aksine, bunun nedeni, arabalarının o kadar iyi yapılmış ve kaçırılamayacağı yüksek spesifikasyonlar gerçekleştirebilmesidir. Ayrıca, bu ortamda yarış, sürücülere sürüklenme ve artan nitro ile hızlanma gibi yeni güçlere erişim sağlar. Oyuncular oynamaya devam ederken oyunda yeni rakipler ortaya çıkıyor. Ne kadar çok oyuncu yarışırsa, pist o kadar rekabetçi ve kıvrımlı olur. Gelişmiş sürücüler, profesyonel olanlardan daha fazla koordinasyon tekniği gerektirir. Becerilerini göstermek için, rekabetçi sürücülerin yarı profesyonel olanlardan daha fazla araziye ihtiyaçları vardır.

Rekabetinizi geride bırakmak için yasadışı yarış becerilerinizi kullanın.

Yasadışı yarış ayarı, keyif aldığınız oyunlara dramatik yarış görevleri ekliyor. Oyundan bir süper otomobil seçtikten sonra, yeni parçaları fethetme süreci boyunca hangisini süreceğini seçebilirsiniz. Bu yarış oyunu yarış tabanlı görevler içermeyecek. Bunun yerine, kazanmak için diğer zorlayıcı yeni oyunlarla karşı karşıya kalacak. Buna ek olarak, bu başlık bir konteynerin içine eklenmez. Her zaman ırk yerine polisin üstesinden gelmeyi seçen oyuncuları kovalayacak ve yakalayacaksınız. Kaçınma kolluk kuvvetleri, çevrenizin uzman sürüşü ve taktiksel kullanımını gerektirir. Genel bir kural olarak, herhangi bir oyun yönergesine uymayın; Sadece istediğiniz yere sürün.

Süper otomobilinizi kişisel tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin.

Aracınız için yükseltmeler satın aldıktan sonra, aracınızı kıyafeti seçerek oyuna hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Bu, çok çeşitli ayarlama seçeneklerine erişmenizi sağlayacaktır. Her seçeneğe erişmek için birkaç farklı aşamayı tamamlamanız gerekecektir, bu nedenle başlamadan önce oyunun en azından bazılarını tamamlamanız gerekir. Ayrıca, bu, oyunun ayar sisteminin yardımıyla tüm yarışlarda daha güvende olmanıza yardımcı olacaktır. Sokak yarışları oynarken, oyuncular becerilerini kullanmalı ve rakiplerin tehlikeli arabalarından kaçınmak için odaklanmalıdır. Ayrıca otomobillerinin enerji verimliliğini artırmalı ve otomobillere özelleştirmeler yapmalıdırlar. Bunu yapmak onları rakiplerin yüksek hızlı araçlarının önünde tutacaktır. Ayrıca, oyuncular ayrı ayrı parçaları yükseltebilir veya yenilerini oluşturabilir. Bu, oyuncuların arabalarını öne çıkarmasına ve daha etkileyici görünmelerine yardımcı olacaktır.

Arkadaşlarınızla konuşmak için premium sistemi kullanın.

Hayranlar, oyunu çalarken yeni müziğe ve oyuna özgü özelliklere erişebilecekler. Ayrıca, oyuncular diğer oyuncularla bağlantı kurabilir ve deneyimlerini paylaşabilirler.

Değerlendirme ve Yorum

3.4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)