Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  Photo Translator: Camera, Text Mod APK
Photo Translator: Camera, Text Mod APK icon

Photo Translator: Camera, Text v2.3.7 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v2.3.7

2023-11-30

Photo Translator: Camera, Text is a Araçlar app published by Aviapp

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Photo Translator: Camera, Text Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi Photo Translator: Camera, Text Mod

İsim

Photo Translator: Camera, Text

Paket Adı

com.aviapp.utranslate

Kategori

Araçlar >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

2.3.7

Boyut

65.82 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-11-30

Oran

4

Bu makaleyi inceleyin

Kamera çevirmeninin MOD APK indirilebilir.

Kamera Çeviri Mod APK, çalışması için yüksek kaliteli bir kameralı bir akıllı telefona ihtiyaç duyar. Uygulama, kameranın net görüntüler üretebildiğini belirledikten sonra, kameranın aldığı yeni kelimeleri anında çevirebilir. Kamera Çeviri Mod APK, doğrudan görüntü tarama işlevselliğini devre dışı bırakmanın ötesinde birçok ek kullanıma sahiptir. Bunlar, yerel bir aksan sayesinde dinleme ve İngilizce telaffuz becerilerini içerir. Uygulama ayrıca birçok eğlenceli ve eğitici özellik ekler.

Her görüntüyü bitmiş ürüne dahil edin.

Yerleşik çeviri uygulamasını kullanmak, yabancı metne anında erişilebilirlik sağlar. Kamera açınızı doğru açıyla ayarlayın ve birkaç saniye sonra analiz etmek için yakalama düğmesine basın. Anlamadığınız herhangi bir metin, iş gerektirmeyen tek aşamalı bir işlemle hemen tercüme edilir. Kelime dağarcığınızı genişletmek istiyorsanız, herhangi bir nesneyi istediğiniz dile kolayca tarayabilir ve dönüştürebilirsiniz. Örneğin, bir kitabın resmini çekebilir ve metin çevirisi uygulamasının bunu tanımasını ve istenen dile dönüştürmesini sağlayabilirsiniz.

Onunla konuşarak kelime listesini bulun.

Bu kullanışlı ses çevirmen uygulaması, ses girişi aracılığıyla metinleri veya kelimeleri aramanıza olanak tanır. Mikrofona konuşurken, kelimelerinizi anında istenen dile çevirir. Bu uygulama ayrıca günlük kullanımla vokal anlayışınızı geliştirir.

Konuşma yoluyla konuşmayı geliştirin.

Bu uygulama aracılığıyla öğrenmek istediğiniz her dilin bir telaffuz kılavuzu vardır. Dili dinleyerek ve uygulamanın yaratıcısı ile konuşarak, telaffuz ve dinleme becerilerinizi 100'den fazla dilde geliştirebilirsiniz. Uygulamanın seçenekler bölümünde bir konuşma seçerek pratik yapmaya başlayabilirsiniz. Bir sohbete başladığınızda, hangi dili uygulamak istediğinizi seçebilirsiniz.

Parable, dilenci olarak ölen ve geri dönen zengin bir adamın etrafında döner. Enkarnasyon ve kefaret gibi kilit Hıristiyan öğretilerinin temel özelliklerini vurgular.

Maliyet eklenmeden, uygulama 100'den fazla dilde çevirileri kolayca tarayabilir ve kaydedebilir. Çeşitli dillerde konuşmalarla uygulama yoluyla dil becerilerinizi genişletin. Görüntü tabanlı çevirileri kaydetmek için hızlı ve kolay bir yöntem. Birçok dil arasındaki çevirilere kolaylıkla erişin. ———

Değerlendirme ve Yorum

4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)