Ev  »  Uygulamalar  »  Music & Audio  »  Music Player & MP3:Lark Player Mod APK
Music Player & MP3:Lark Player Mod APK icon

Music Player & MP3:Lark Player v5.62.5 Mod APK [Ücretsiz ödedi][Kilitli][profesyonel][Tam][AOSP uyumlu]

v5.62.5

2023-09-21

Music Player & MP3:Lark Player is a Music & Audio app published by Mobiuspace Tech Top Player

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Music Player & MP3:Lark Player Mod bilgisi

◉ Pro/Ücretli Özellikler Kilitli
◉ AOSP Uyumlu/Google Yok
◉ CPU'lar: ARM64-V8A, Armeabi-V7A
◉ Tam Çok Diller
◉ Tüm hata ayıklama bilgileri kaldırıldı
◉ Orijinal imza değişti

Hakkında Daha Fazla Bilgi Music Player & MP3:Lark Player Mod

İsim

Music Player & MP3:Lark Player

Paket Adı

com.dywx.larkplayer

Kategori

Music & Audio >

MOD Özellikleri

[Ücretsiz ödedi][Kilitli][profesyonel][Tam][AOSP uyumlu]

Sürüm

5.62.5

Boyut

20.77 MB

Android gerektirir

4.3 and up

Son Güncelleme

2023-09-21

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Lark oyuncusu esrarengiz bir müzik aletidir.

Lark Player, Android için bir müzik çalar uygulamasıdır. Lark Player'ın en dikkat çekici özelliklerinden biri, şarkının ses seviyesini, parlaklığını değiştirme, geriye veya ileri oynama, şarkıları atlama ve daha fazlasını sadece bir muslukla atlama yeteneğidir. Ayrıca Google Play'de 100 milyondan fazla yükleme var, bu da olağanüstü bir müzik deneyimi sunmada ne kadar etkili olduğunu gösteriyor.

Lark Player'ın müzik mağazasında çok çeşitli kayıtlar bulun.

Lark Player, kullanıcılar için tamamen ücretsiz olan büyük bir müzik mağazasına erişebilir. Normal müzik çalarlar gibi, günün en popüler şarkılarının tadını çıkarmak için Top 100 iTunes, Top 100 Billboard çalma listesine sahiptir. Ayrıca 80'lerden kalma eski müziklerle büyük bir müzik mağazası sunuyor. Sanatçı, tür ve müzisyen tarafından kategorize edilen belirli çalma listeleri sayesinde en sevdiğiniz şarkıları bulmak kolaydır. Trenle seyahat ediyorsunuz ve uzun sürüşünüzde duyacağınız çalma listelerini önizlemeniz gerekiyor. Lark Player, Discover kategorisinde stilinize, tercihlerinize ve hatta dinlediğiniz şarkılarla eşleşen şarkılar önermek için dinleme alışkanlıklarınızı analiz eder.

Etkileyici bir arayüz ek işlevsellik sağlar.

Lark oyuncularını ilk açtığımızda, herhangi bir çaba sarf etmeden kendisini bize sunan zarif, kullanımı kolay bir arayüz tarafından karşılanıyoruz. Bu nedenle, yazılım uygulamaları tasarlarken monoton bir renk şeması kullanmaktan kaçınmak önemlidir. Bunun yerine, Lark oyuncularının arayüzü sanatsal ve benzersiz bir müzik alanı yaratmak için birçok renkten yararlanır. Müzik çalar arayüzleri, müzik dinlerken nasıl hissettiğiniz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Müzik çalarınızın mavi rengi donuk ve değişmezse, dinleme deneyiminizden fazla bir şey elde edemezsiniz. Bunun yerine, muhtemelen müziğinize karşı ilgisiz hissedeceksiniz. Lark Player, kullanıcılara uygulamanın görünümünü ve hissini değiştirme olanağı verir. En uygun dinleme deneyimini elde etmek için sevdiğiniz müziği en iyi eşleştiren bir tema veya tasarım değişikliği seçin.

Çevrimdışı şarkılarınızı net olmadan dinlemek.

İnternet bağlantısı eksikliği nedeniyle müzik dinlemek kısa kesilmemelidir. Bu yüzden müzik yayıncısı internete bağlı olmayan herkese ücretsiz müzik indirmeleri sundu. Bu şekilde, herkes istedikleri zaman en iyi şarkıların tadını çıkarabilir - çevrimdışı olsa bile. Müziğin bu kadar farklı duygulara ve duygulara nasıl ilham verebileceği de şaşırtıcı. Lark Player, kullanıcıların bir müzik uygulamasında yerleştirdiği tüm kriterleri karşılıyor. Uygulamayı indirin ve bugün müzik dünyasındaki en keyifli ve dinlendirici anların tadını çıkarın.

Basit ve güzel bir oyuncu yapmak.

Uygulama, hoş bir estetiğe sahip parlak, renkli bir arayüze sahiptir. Ayrıca, uygulama nazikçe dokunduğunda oynayan basit bir sesli oynatıcı içerir. Bu uygulamayı müzik hayranları arasında popüler hale getiren özellik, internet bağlantısı olmadan çalınabilmesidir; Bu onu çok sayıda insan için çekici kılar. Müzik sonsuz ilham sağlar; Bu bir rahatlama ve eğlence kaynağı. Müzik, dünya çapında sevinç, üzüntü, öfke ve sevgi duygularını kolaylaştırır. Müzikten hoşlanan insanlar, başka bir dünyada yaşıyormuş gibi hissediyorlar.

Ekli kelimelerle müzik dinleyin.

Eşlik eden şarkı sözlerine sahip bir müzik uygulaması, şarkının şarkı sözlerini kolayca bulmanızı sağlar. Kendinizi müzik ve şarkı sözlerine daldırırken renkli bir müzik alanı girin. Uygulama, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çok çeşitli şarkılara erişmenizi sağlayacaktır. Klasik şarkılar, iyimser dans şarkıları ve daha birçok özel ezgi bulabilirsiniz. Ayrıca insanların sevdiği ve deneyiminizi daha da iyi hale getirdiği düzenli olarak yeni müzik ekler.

Oynatma listelerini etiketlerden oluşturarak kolayca yönetin.

Böyle bir uygulama müziğinizi düzenleyebilir ve ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre oynatabilir. Farklı çalma listelerinde düzenlenebilir; Her biri ayarlayabileceğiniz farklı ruh hallerine sahip. Bu uygulama müzik eklemenizi sağlar ve düzenlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, uygulama dinleyicilerin bu düzenlemede durarak sevdiği şarkıları önceliklendirir. Ayrıca hem dinleyiciler hem de izleyiciler için daha fazla çeşitlilik sağlamak için daha benzer müzik seçer ve önerir. Bunu yaparak, uygulama daha da fazla deneyim sunar.

Özel ses efektleri.

Programın yerleşik EQ ve önceden ayarlanmış modları ile özel efektlerle müzik oluşturmak basittir. Tek bir tıklamayla kaya, caz, halk veya başka bir kompozisyon stili arasında seçim yapın. Sonra kreasyonlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın, böylece mutlu anlarınızın tadını çıkarabilirler. - Programın kolay arayüzü onu yeni başlayanlar için ideal hale getirir. Gelişmiş eşitleme yardımı ile yankı değiştirerek, ses alanını ayarlayarak ve daha fazlasını nasıl değiştireceğinizi keşfedin. Ayrıca MP3, AAC, WMA ve daha fazlası gibi çok çeşitli müzik formatları arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu ürünün temel özellikleri şunlardır: düşük GI, laktoz ve glutensiz, magnezyum bakımından yüksek, sodyum ve kolesterol, potasyum ve demir bakımından yüksek.

Bu müzik dünyasında Billboard Hot 100, J-Pop ve iTunes Top 100 dahil olmak üzere birçok farklı müzik türü var. Artı, çok daha fazlası var! Müziği altta yatan bir öğe olarak kullanarak, en sevdiğiniz şarkılardan zil seslerini kolayca ayarlayabilir ve bunları internet bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı çevrimdışı kolayca yükleyebilirsiniz. Önceden ayarlanmış ses efektleri arasından seçim yapın veya güçlü ekolayzanlar kullanarak beğeninize göre ayarlayın. Uygulamanın özelleştirilebilir düğmelerini kullanarak tek dokunuşla ekstra efekt ekleyin. Birlikte eğlenmek ve eğlenmek için arkadaşlarınızın sosyal medyada en çok sevdiğiniz şarkıları bildirin. Visualerer, aynı anda birden fazla görev gerçekleştirmenize izin veren müzik ve hareketli görseller sağlar. Bu, günün belirli saatlerinde çalışırken daha üretken olmanıza yardımcı olur.

Rahat Oynamak İçin Lark Player Modifikasyonlarını İndirin.

Lark oyuncusu başlattığınızda, içinde birçok heyecan verici şey göreceksiniz. Birincisi, modernite ve moda sesiyle bir arayüzdür.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
352014 Toplam
5 291706
4 26603
3 14797
2 4074
1 14834

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)