Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  Left to Survive: zombie games Mod APK
Left to Survive: zombie games Mod APK icon

Left to Survive: zombie games v6.2.1 Mod APK [God Mode][High Damage][Mod speed]

v6.2.1

2023-12-02

Left to Survive: zombie games is a Eylem app published by My Com B V

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Left to Survive: zombie games Mod bilgisi

hasar çarpanı
tanrı modu
yeniden yükleme yok
oyun hızı

Hakkında Daha Fazla Bilgi Left to Survive: zombie games Mod

İsim

Left to Survive: zombie games

Paket Adı

com.glu.zbs

Kategori

Eylem >

MOD Özellikleri

[God Mode][High Damage][Mod speed]

Sürüm

6.2.1

Boyut

1088.6 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-12-02

Oran

4.5

Bu makaleyi inceleyin

Mod APK'dan kurtulmak için soldan indirin; Zombi hayatta kalma özelliğini içerir.

İnsanlar ve filmler zombiler gibi efsanevi yaratıklardan etkileniyor. Birçok oyun, film ve şovda yer alıyorlar. İnsanlar bugün birçok zombi çekim oyunu indirebilir. İnternet tarayıcınız üzerinden indirebileceğiniz zombi çekim oyunlarını bulabilirsiniz. Bu oyunlar sizi kıyamet sonrası bir dünyanın ortasına koydu, burada hayatta kalan bir lejyona karşı hayatta kalan bir orduya liderlik etmelisiniz. Böyle bir oyun hayatta kalmaya bırakılmıştır, bu da bugün ücretsizdir. Zombi kıyameti sırasında, oyuncular hayatta kalmak ve gelişmek için birçok görevi tamamlamalıdır. Oyuncular hikayeyi takip ettikçe bu görevler zombi ordularına karşı tamamlanabilir. Bu oyunda tabanca, av tüfeği, tüfek ve yakın dövüş gibi birçok silah bulabilirsiniz. Bugün benzersiz hikayeyi takip ederken çok sayıda zombi çekebilirsiniz. Oyuncular, dünyanın en iyi atıcılarını içeren P2P maçlarında diğer oyuncularla karşı karşıya kalabilirler. Bu rekabetçi ortamda sürebilir misin?

Oyuncuların zombilere karşı hayatta kalması gereken bir oyunun adı.

Zombi hayatta kalma oyunları zor oyunları seven oyuncular için zorlayıcıdır. Bu oyunlarda, oyuncuların gün içinde hayatta kalmak için birçok zombiyi ortadan kaldırması gerekiyor. Benzersiz bir anlatı sunan indirmek için birçok zombi hayatta kalma oyunu var. Bu oyunların bazıları indirmek ve oynamak ücretsizdir; diğerleri paraya mal olur. Benzersiz bir anlatı ile bir oyun oynamak istiyorsanız, bugün hayatta kalmak için sol indirmeyi düşünün. My.com B.V. oyunu olarak, bu hızlı tempolu aksiyon hayatta kalma oyunu için hazırlanmış benzersiz bir hikayeyi takip ediyor. Hayatta kalmak ve hikayeyi takip etmek için oyuncuların oyunda savaşmaları gerekir. Hayatta kalmaya çalışırken aksiyon dolu bir ortamda benzersiz bir hikayenin tadını çıkarabilirler. Bir zombi kıyametinin tahrip ettiği bu dünyada reklam, grubunuza eklemek için birçok benzersiz insanla karşılaşacaksınız. Zombilere karşı savaşmak için birçok farklı silah kullanabilirsiniz; Kısa menzilli, orta menzilli ve uzun menzilli seçenekler arasında seçim yapın. Artık dünya çapında gerçek dünya oyuncularına karşı becerilerinizi test edebilirsiniz! Bu, şimdi deneyebileceğiniz eğlenceli bir zombi çekim oyunu.

Hayatta kalmak için sol, oyunun tüm hikayesini ve başarılarını içerir.

Zombi temalı oyunlar oynamaktan hoşlanan herkes için hayatta kalmak için kalan mükemmel bir seçimdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok zombi oyunu var; Her biri oyuncuların keyif aldığı farklı bir deneyim sunar. Şimdi indirilebilecek birçok zombi çekim oyunu var. Mevcut en ilgi çekici ve sürükleyici oyunlardan biri hayatta kalmak için kaldı. Oynaması çok gerçekçi ve heyecan verici bir 3D zombi çekim oyunu. Ayrıca, bulabileceğiniz en iyi zombi çekim oyunlarından biri. Bu oyunda birden fazla bölgede farklı bölgelerde görevler üstleniyorsunuz. Her görev, size ulaşmaya çalışan birçok ölümsüz ile mücadele içerir. Tüfekler, tabancalar, av tüfeği, keskin nişancı tüfekler ve daha fazlası gibi bol miktarda silah mevcuttur. Hayatta kalanlar, birden fazla silah kullanırken birçok zombi ile savaşmak için birbirleriyle çalışabilirler. Bıçaklar ve pala gibi yakın dövüş silahlarının yanı sıra diğer silahları da kullanabilirsiniz. Bu oyun, zombi saldırılarından kurtulurken düşmanlara kafa atmanızı isteyerek çekim ve hayatta kalma becerilerinize meydan okuyor. Ödül kazanırken mümkün olduğunca çok zombi öldürmeye çalışın. Reklam Bu oyun, kullanabileceğiniz birçok silah içerir. Bu oyunda keskin nişancı, makineli tüfek, tabanca, otomatik silah ve hatta yakın dövüş silahları bulabilirsiniz. Bu oyunda olabildiğince çok silah donatıp yükseltebilirsiniz. Bu, silahlar arasında özgürce geçiş yapmanızı ve eğlenceli bir zombi avı deneyimine sahip olmanızı sağlar. Bu konum, ölümsüz düşmanlarla savaşmanıza yardımcı olabilecek çok sayıda dişli içerir. Bugün envanterinizi arayacak ve eklemek için birçok öğe var. Bu oyunun benzersiz hikayesi, zombilerin tüm dünyayı ele geçirdiği gerçeği etrafında dönüyor. Dünyanın dört bir yanındaki zombi yaratıklarla savaşmanız ve hayatta kalanları kurtarmanız gerekiyor. Bu oyunda, birçok bölge ve görevi keşfetmeyi seçebilirsiniz. Bunlar, birçok karakterle benzersiz bir hikaye çizgisini takip eden kampanya modu içerir. Bu oyunda çok sayıda zombi ile savaşırken hayatta kalan birçok kişiye de yardımcı olabilirsiniz. Sıkılırsanız hikaye modunda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. PVP maçlarında, iki müttefik veya bir rakip olan düellolarda diğer oyuncularla karşılaşabilirsiniz. Bu oyunun gerçekçi grafikleri onu bugün en iyi FPS oyunlarından biri haline getiriyor. Şimdiye kadar öğrendiklerinizi kullanarak savaşabilir ve becerilerinizi gösterebilirsiniz.

Oynanış

Kurtarma ekibi 2024'te gelmeden önce, oyuncu sokaklardaki zombileri temizlemelidir. Bu, oyundaki tabanca, el bombası veya tüfek gibi herhangi bir silahla yapılabilir. Oyuncu etraflarındaki her şeyi yok ettiğinde, kurtarmaya hazırlanmalıdır. Zombileri her yerde ve her yerde öldürmek - size saldırdıkları zamanlar da dahil olmak üzere - oyunun amacıdır. Her seviyedeki tüm zombileri öldürdükten sonra, kolayca daha fazla zombi öldüren yeni modern karakterler veya silahlar satın almanıza izin veren büyük ödüller alırsınız.

Kişisel bir kale yaratın.

Para, kullanıcıların tabanlarını özelleştirmelerine ve oyuna başka işlevler eklemelerine olanak tanır. Ayrıca kamplarının dışındaki muhalefet ve zombilere karşı savunmalar da yapabilirler. Kullanıcılar parayı oyunda ek silah ve karakter satın almak için de kullanabilirler. Dead Hedef ve hayatta kalmak için sola benzer bir oyun tarzı var. Oyunda, neredeyse her mülkiyet oyun içi para kullanılarak elde edilebilir. Tek istisna, gerçek parayla satın alınan birkaç istisna. Bir düşman üssünü helikopterle yok etmek, kaynaklarını sakatlayan bir mermi fırtınasına erişim sağlar. Tersine, tabanlarına helikopterle erişmek pilotu iplikçiktir ve düşman üssünden yıkıcı bir dolu selam verir.

Çekici PVP hedefleri ile bu oyunun PVP modu popülerdir.

Oyunu oynarken sıkılmaktan kaçınmak istiyorsanız, diğer oyuncularla PVP moduna da katılabilirsiniz. Hayatta kalma becerilerinizi diğer oyunculara kendiniz veya bir ekiple zorlayarak test edebilirsiniz. Siz ve arkadaşlarınız silah meraklılarıysanız, ikinizin de becerilerinizi göstermek ve rakip takımı yok etmek için bir ekip oluşturmak için solo bir oyuna katılması daha iyi bir fikirdir. Bu aynı zamanda eğlendirmenin harika bir yoludur.

Değerlendirme ve Yorum

4.5
232 Toplam
5 160
4 45
3 15
2 2
1 10

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)