Ev  »  Uygulamalar  »  Eğitim  »  Learn 33 Languages - Mondly Mod APK
Learn 33 Languages - Mondly Mod APK icon

Learn 33 Languages - Mondly v8.9.2 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v8.9.2

2023-03-18

Learn 33 Languages - Mondly is a Eğitim app published by Ati Studios

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Learn 33 Languages - Mondly Mod bilgisi

Premium Kilitsiz

Hakkında Daha Fazla Bilgi Learn 33 Languages - Mondly Mod

İsim

Learn 33 Languages - Mondly

Paket Adı

com.atistudios.mondly.languages

Kategori

Eğitim >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

8.9.2

Boyut

79.19 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Bu kılavuzla kolaylıkla bir dil öğrenmeye başlayın.

Doğru dil kursu için Mondly'nin yoludur. Birçok farklı kurs sunar ve adım adım bir şekilde birçok yararlı beceriyi öğrenmenize izin verir. Temel kullanımdan pratik uygulamaya kadar, Mondly'nin uygulaması, kullanıcıların heyecan verici öğrenme deneyimlerine sahip olmalarını sağlayan öğrenme destek özelliklerine sahiptir.

Paralaks ile yeni bilgilere eğlenceli bir şekilde erişin.

Mondly'de, not almak için bir kalem ve kağıt kullanmanızı gerektiren dersler alırsınız. Bunlar heyecan vericidir çünkü sadece yeni kelimeler öğrenmek değil, aynı zamanda görüntüler ve belirli koşullar da ile ilgilidir. Bu koşullardan not alarak, öğrenciler kavramları kısa bir süre hatırlamalarına yardımcı olacak yaklaşık bilgiler alabilirler. Bu, ihtiyaç duydukları takdirde beynindeki bilgileri gözden geçirmelerini sağlar.

Birçok insanla öğrenerek birçok farklı beceri geliştirin

Mondly ile yeni bir dil öğrenirken dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz öğrenirsiniz; Ayrıca, bu alanların nasıl uygulandığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, bu deneyim kişinin başka becerileri geliştirmesine yardımcı olur. Bir dil kursu uygularken birden fazla beceriye odaklanmanız gerekir. Umarım, dil ve akademik becerileri eşit olarak geliştirirsiniz. Örneğin, dikkatlice dinlemeniz, bilgileri okumanız ve egzersiz yaparken doğru bir cümle bulmanız gerekebilir.

Bu alıştırmalar dikkatinizi gerektirir - göz ardı edilemezler.

Yeni bir dil öğrenmek, sürekli olarak uygulanmasını gerektirir. Etkili çözümler, öğrencilerin yeni dil becerilerini kullanmalarını gerektirir. Özel alıştırmalar öğrencinin kelime bilgisi ve cümle düzenlemesi bilgisini belirler. Diğer alıştırmalar öğrencilerin bağlamda konuşma ve anlayış uygulamalarına yardımcı olur. Bunlar, öğrencilerin de tasvir etmesi gereken farklı dillerde ve karakterlerde uygun telaffuzlar talep eden diyalog egzersizlerini içerir.

Bu öğenin kullanılmasıyla çok çeşitli dillere erişim verilir.

Uygulama, her biri kendi farklı özelliklerine sahip 33 dil içerir. Bu dilleri, her birinin farklı yönlerine yavaş yavaş yaklaşarak öğrenebilirsiniz. Uygulama, dil öğrenenleri için değerli faydalar sunar. Yeni bir dil öğrenmelerine, terk ettikleri bir dili yeniden başlatmalarına veya zaten bildikleri dilleri değiştirmelerine olanak tanır.

Bu metnin kapsamlı doğası sayesinde konjugasyonları kolayca öğrenmek mümkündür.

Fiil Konjugasyon ve Yansıma uygulaması, kullanıcıların Fransız konjugasyonlarını ezberlemenin yollarını bulmasına yardımcı olur. Ayrıca fiil arama ve yansıma gibi pratik dil öğrenme bilgileri içerir. Bu özellik Fransızca gibi diğer diller için geçerlidir, böylece konjugasyonlarını hatırlamakta zorluk çekersiniz. Uygulamaya dahil olduğu için diğer kaynaklardaki Fransız konjugasyonlarını ezberlemenin yollarını aramanız gerekmez. Ayrıca, bu özelliği kullanmak dil öğreniminizdeki dil benimseme düzeyini azaltabilir.

Bir günlük veya başka bir yöntem kullanarak öğrenme ile ilerlemenizi işaretleyin.

Bir uygulama ile ders planlamak, belirli bir kursu incelemekten daha az çaba gerektirir. Sonuç olarak, insanlar derslerini planladıklarında kolayca öğrenmeyi seçerler. Bu onları motive eder ve çalışmaya teşvik eder. Yeni bilgiler öğretildiğinde, bir dersin diğerini takip edebilmesi ve unutmayı önleyebilmesi için tekrar öğrenilmesi gerekir. Ayrıca, bu öğrenmeyi ve ilerlemesini takip etmek için bir izleme sistemi gereklidir. Uygulama 30'dan fazla farklı dil öğrenmeyi destekler. Çeşitli kurslar kullanıcılara yeni bir dil öğrenmek veya geride bırakmak için farklı yollar sunar. İnsanlar, kavramlar kendilerine mantıklı olacak ve örnekler sunacak şekilde sunulduğunda en iyi öğrenirler. Bu, insanların öğrendiklerini korumalarına ve hayatlarında kullanmalarına yardımcı olur. Yeni bir dil öğrenmek yeni konuşma ve anlayış becerileri oluşturur. Farklı Langauges'i anlayarak diğer becerileri bile öğrenebilirsiniz. Onlarla dillerdeki konjugasyonları öğrenmek, dil öğrenenler arasındaki iletişimi büyük ölçüde kolaylaştırır. Uygulama, belirli bir özellik aracılığıyla öğrenme ilerlemenizi takip eder. Bu, çalışmalarınızın nasıl gittiğini görmeyi kolaylaştırır. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.6
121810 Toplam
5 98007
4 15966
3 3927
2 1157
1 2753

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)