Ev  »  Uygulamalar  »  Music & Audio  »  Loopify - Live Looper Mod APK
Loopify - Live Looper Mod APK icon

Loopify - Live Looper v230 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v230

2023-11-19

Loopify - Live Looper is a Music & Audio app published by Zuidsoft

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Loopify - Live Looper Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi Loopify - Live Looper Mod

İsim

Loopify - Live Looper

Paket Adı

com.zuidsoft.looper

Kategori

Music & Audio >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

230

Boyut

18.39 MB

Son Güncelleme

2023-11-19

Oran

8

Bu makaleyi inceleyin

Birkaç kelimeyle loopify için kısa bir giriş yapın.

Birçok ilginç döngü efektine sahip GIF'ler üretin. Yüksek kaliteli fotoğraflar ve yaratıcı içerik internette bir iz bırakmanın anahtarı olsa da, yeterli değil. Animasyonlu çıkartmalar, müzik dolu GIF'ler veya videolar oluşturarak yayınlarınıza ışıltı eklemeniz gerekir. Kendi benzersiz yayınlarınızı oluşturabileceğinizi hiç düşündünüz mü?

Loopify kullanmak faydaları nedeniyle iyi bir fikirdir.

Bazı Instagram hikayeleri popüler hesaplar içeriyor; Diğerlerinin sevimli grafikleri olan komik memeleri var. İnsanlar genellikle bu stillerin her ikisini de birbirinin yerine kullanırlar. Loopify gibi popüler döngü oluşturma uygulamaları, bunun gibi ilginç animasyonlu GIF görüntüleri oluşturmaya yardımcı olabilir. Hala insanlar tarafından nasıl yaratıldıklarını merak ediyorum; Eğer merak ediyorsanız, açıklayabilirim.

Loopify nedir? Şarkıları sürekli bir döngüde çalan bir müzik akışı hizmetidir.

Bir Döngü Maker uygulaması, kullanıcıların uygulamadaki filtreler kullanarak animasyonlu GIF'ler oluşturmasına olanak tanıyan Loopify olarak adlandırılır. Ortaya çıkan döngüleri Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr ve WhatsApp gibi popüler sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca, bunları e -posta veya iMessage / SMS ile paylaşabilirsiniz. Loopify'ın en son sürümü 30'dan fazla ücretsiz filtre içerir. Bu filtreleri kısa klibi yenilemek için hemen kullanabilirsiniz; Alternatif olarak, bunları sıfırdan yeni GIF'ler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Rastgele efektler, daha yavaş bir hızda çalışma süresi veya döngüsel efektler uygulayarak, hiçbir zaman yapılmamış gibi görünen benzersiz animasyonlu GIF dosyaları oluşturabilirsiniz. Telefonunuzdan fotoğraf çekerek kolayca yeni ve kişisel bir şeyler yapabilirsiniz. Ardından, fotoğraflarınızdan GIF'ler oluşturmak, fotoğraf galerinize yerleştirmek ve sosyal medyada paylaşmak için Loopify kullanın. Görüntü kalitesi aynı kalır, ancak son dosyanın boyutu yönetilebilir. Bunun nedeni, Loopify'ın görüntü kalitesine zarar vermeden dosyaları sıkıştırmasıdır.

Loopify'ı bu kadar özel yapan nedir?

Loopify'da, fotoğraflarınız için 30'dan fazla yerleşik döngü efektiniz var. Instagram-popüler metronom, geri sayım, aşırı dublaj, kayıt modunu kullanmanın birçok yolu vardır: Sarma ve yankı efektlerinde yönetmen. Diğer efektlerin bazı popüler Instagram kullanımları Flanger, Bitcrusher, kompresör, sınırlayıcı kapısı ve filtredir. Bu efektler ilk döngüyü düzeltmek, döngüyü değiştirmek veya gitar bozulmasına dönüştürmek için kullanılabilir. Toplam dört, altı hatta dokuz kanal oluşturmak için birden fazla kanalı birleştirebilirsiniz. Bu, kanalları birleştirmeye ve alternatif görüntüleri daha canlı ve zengin hale getirmesi için döngüsel animasyonların sağlar. Sadece tek bir kanaldan döngü yaparak, bir solma animasyonu elde edilebilecek tek şeydir. Bittikten sonra animasyonunuza ekstra efektler ekleyebilirsiniz. Bunlar arasında rengi değiştirme, arka plan müziği ekleme, çıkartmalar yapıştırma, metin kaydırma ekleme ve daha fazlasını içerir. İsterseniz animasyonunuza müzik bile ekleyebilirsiniz. İşiniz bittikten sonra, animasyonunuzu tüm sosyal medya kanallarınızla paylaşmak için Paylaş düğmesine basın.

Uygulamanın kullanımı kolaydır ve dostça bir arayüz sporudur.

Kısa klipler veya Instagram animasyonları oluşturmak, Loopify kullanılarak kolayca gerçekleştirilebilir. Bu uygulama metin, simgeler ve siyah renk şemasına sahip mavi arka plan kullanır. Her kontrol döngüsü ayrı bir kanal olarak çalışır. Daha sonra, kanala girdiğinizde özelleştirerek her bir efektin uzunluğunu, hızını ve görünümünü özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, aynı anda birden fazla döngü çalıştırırken geçişler oluşturmayı seçebilirsiniz. Loopify'ın tasarımının ve düzenlemesinin çok basit ve anlaşılması kolay olduğuna inanıyorum. Herkes yazılımı bunun gibi kısa döngü videoları oluşturan bir uygulama ile kullanabilir. Ayrıca, kullanımı kolay bir arayüze sahip olduğu için hızın bu yazılımla önemsiz olduğunu düşünüyorum.

Pek çok farklı kanalla keşfedilecek çok şey var.

Loopify'da bulunan birçok farklı kanal, hangi kanalı izlemek istediğinizi seçmenizi sağlar. Bu, her izlediğinizde size farklı bir deneyim kazandırabilir. Bu videonun dokuz parça var; Tercih ettiğiniz kişiyi seçebilir ve birçok olağanüstü hikayenin tadını çıkarmak için serbestçe bir ekran biçimi seçebilirsiniz. Görüntülemeyi kolaylaştırmak için birkaç parçayı da birleştirmelisiniz.

Katı olan geleneksel enstrümanların aksine, esnek malzemelerden yapılmış enstrümanlar kolayca manipüle edilebilir ve yeniden şekillendirilebilir.

Loopify döngü şablonlarının kullanımı ile istediğiniz sonuçları tıklama ve getirme seçeneğiniz vardır. Ayrıca, kullanıcıların ritmi daha verimli bir şekilde yönetmesine ve gözlemlemelerine yardımcı olmak için bir metronom kullanabilirsiniz. Yukarıdaki modern kolaylıklar sayesinde yeni ve daha gelişmiş bir geri sayım zamanlayıcısı elde edersiniz. Artık yeni özelliklerin popülaritesi nedeniyle bisiklete binme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Şarkıyı rekor kartı olarak arkadaşlarınızla paylaşın.

Görünür bir bitmiş ürün sağlayabilmeniz için şarkılarınızı M4A'da kaydetme veya mükemmel bir şekilde gürültüsüz WAW hakkına sahipsiniz. Bitirdikten sonra, şarkınızı arkadaşlarınızla ve aile üyeleriyle paylaşmalısınız, böylece sesinizi duyabilir ve tadını çıkarabilirler.

Oyuna ek özellikler eklendi.

Geniş bir kitle, bu uygulamayı kullandıktan sonra olumlu geri bildirim sağladı. Birçok kişi uygulamayı kullandıktan sonra öneri ve geri bildirim sundu. Bu uygulamanın sahip olabileceği sorunları iyileştirmeye ve düzeltmeye çalışırken tüm bunları dikkate aldık. Güncellemeler, abonelik modeli ve normal sayfa güncellemeleri gibi yeni özelliklerle sık sık gelir. Bir abonelik modelini yükseltme ve ekleme gibi yeni eklemelerle keşfedilecek birçok şey de var. Bir döngü oluştururken, her bölümün aynı kalıpta kaldığından emin olmanız gerekir.

İşin önemli özelliklerini vurgulayın.

Sisteme dokuz kata kadar ek kanallar eklenebilir. Kanalları tek kanallara birleştirin. Metronom, düzenli zaman aralıkları yaratan bir enstrümandır. Geri sayımdaki bir sonraki numarada, farklı bir şarkı çalıyor. Döngü ölçümleri iki kat artar. Overdubbing, aynı performansta birden fazla çekim kaydetme sürecidir. Kayıt yöntemi, bir sarma etkisi içeren doğrudan veya geniş açıyla ayarlanabilir. Kanallar, giriş ve çıktı ile ilgili ses efektleri ayarlanabilir. Yankı, ses ve derinlik hissi verir. Echo, bir vocoder ve yerleşik hoparlörlere sahip bir robottur. Flanşı, sesi çözen metalik bir şeritle sızdırmaz hale getirmektir. Bu etki genellikle gitar pedalı efektleri ile elde edilir. Bitcrusher, dosyaları daha küçük birimlere ayıran bir yazılım uygulamasıdır. Bir kompresör seslerin hacmini azaltır. Bir şeyin miktarını kısıtlamak. Birinin gördüğü veri miktarını sınırlamak için bir filtre erişimi sınırlar. Kapı, bir yere girişin yakınında veya girişinde bir yapıdır. İnsanlar genellikle bir kapının veya açılışın yakınındaki herhangi bir yapıya atıfta bulunmak için "kapı" kelimesini kullanırlar. Gitar tonu efektleri bozulma yoluyla üretilir. İlk döngüyü çıkarmadan önce, kırpın. Vardiya döngü benzetmeleri birçok literatür eserinde görünür. Projeler arkadaşlarla paylaşılabilir. Kayıt Şarkıları (.

Değerlendirme ve Yorum

8
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)