Ev  »  Uygulamalar  »  Travel & Local  »  Google Maps Mod APK
Google Maps Mod APK icon

Google Maps v11.82.0301 Mod APK

v11.82.0301

2022-10-25

Google Maps is a Travel & Local app published by Google Llc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Hakkında Daha Fazla Bilgi Google Maps Mod

İsim

Google Maps

Paket Adı

com.google.android.apps.maps

Kategori

Travel & Local >

Sürüm

11.82.0301

Boyut

51.9 MB

Android gerektirir

Android Varies with device

Son Güncelleme

2022-10-25

Oran

4

Bu makaleyi inceleyin

Google Haritaları Hakkında Formatta Tanıtın.

Elinizde bir dünya bu, birçok din ve felsefe ile görülen yaygın bir şeydir.

Google Haritalar birçok kullanışlı özelliğe sahiptir.

Google Haritalar, var olan en güçlü gezinme ve eşleme uygulamasıdır. Gelişimine ne kadar zaman veya enerji yatırılırsa yapılırsa, Google Haritalar diğer harita uygulamalarından her zaman daha güçlü, doğru ve uygun olacaktır. Onun kolaylığı, ben ve her gün Google Haritalar kullanan herkesin, dünyanın herhangi bir yerindeki en güçlü aracımıza erişebileceğimiz gerçeğinde rahatlayabileceği gerçeğiyle kanıtlanmıştır. Google Haritalar, bir adresi bulmanın bir yolundan daha fazlasıdır; Aynı zamanda yararlı bir izleme aracıdır. Öğleden sonra veya akşam boyunca trafik sıkışıklığı aracılığıyla konumunu izlemek için Google Haritalar kullanılabilir. Ayrıca, bir sonraki toplu taşıma işleminin belirli bir yere ulaşacağı gibi transit yolları ve süreleri hakkında bilgi sağlar. Ayrıca, ülke içinde ve dışında yiyecek yerler bulabilirsiniz. Google Haritalar, otomatik olarak yeni hedefler sağlamak için kullanıcılarının önceki konum aramalarından yararlanır. Bu, şu anda ileri düzey insan zekasının teknoloji endüstrisine nasıl uygulandığına bir örnektir. Google Haritalar bir süre önce 3D harita ekledi. Bu büyük bir başarıydı çünkü Google'ı 3D haritaların tek sağlayıcısı yaptı. Herhangi bir yer belirsiz ana hatları ve rekabet sayesinde temsil edilebilir. Google'ın rakipleri, Google Haritaları tartışmasız bir tekel ile bırakarak diğer projelere odaklanmayı seçti. Bu uygulama, 3D haritaların ekonomik, tarihsel ve kişisel faydaları hakkında perspektif vererek insanlığı takdir etmenin yeni bir yolunu sunar. Uzun süre evinizden ve ailenizden uzakta olmadığınız sürece bunun ne kadar önemli olduğunu kavramak zordur.

Google Haritalar Kullanıcıları çeşitli özelliklerden yararlanabilir.

Google Haritalar, telefonunuzda arama veya seyahat etme ile ilgili hemen hemen her sorunun cevaplarını bulabilir. Google Haritalar'ın sahip olduğu birçok özellikten sadece birkaçını adlandırabilirim ve bu liste tamamlanmaktan uzaktır: herhangi bir konum veya konum yolu arama yolları kullanılarak bulunabilir. Trafik ve koşulları inceleyerek yoldaki mevcut trafik sıkışıklığını belirleyin. Otobüsler, trenler, metrolar veya taksiler gibi toplu taşıma araçlarıyla seyahat hakkında bilgi. İnternetteki herkes tam konum verilerinizi görebilir. Arama veya konumla yakındaki restoranlar için önerileri arayın ve alın. Bu özellik, bölgelerini ziyaret ettikleri yerleri sergilemek isteyen gezginler için mükemmeldir. Doğal manzaralar, tarihi yerler ve turistik yerler için öneriler içerir. Google Haritalar, konum ve diğer gereksinimlere göre en iyi rotayı otomatik olarak belirleyebilir. Bu, uygulamanın ayarlarındaki belirli konumları listeleyerek yapılabilir. İhtiyaç duyarken hastane, havaalanı veya okul gibi acil durum talimatlarına bakın. Ambulans, otobüs, itfaiye araçları ve kamyonlar gibi daha büyük araçlar için talimatlar acil bir kılavuza dahil edilmelidir. Google Haritalar, İnternet olmadan konumları hızlı bir şekilde bulmanıza olanak tanıyan çevrimdışı bir seçenek sunar.

O nasıl çalışır?

Bu uygulamayı kullanmak için Google Play'den belirli haritaları indirirsiniz. Her harita, yerli turizm, iş ve okul veya uluslararası seyahat gibi belirli bir alanı kapsar. Bu haritalar, eviniz, ofisiniz veya şehir sokaklarınız gibi farklı ölçeklerde ayrıntılı bilgiler içerir. Oyunun haritası zaten 100 ülke içeriyor; Bunlar Çin, Fransa, Italia, Japonya, Meksika, Rusya, İngiltere, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri. Ayrıca, geliştiriciler oyunculara daha iyi hizmet vermek için sürekli olarak eski ve yeni haritaları günceller. Mümkün olan en küçük alanda toplanan ve düzenlenen veriler, ilgili uzmanların dikkatle ilgisi sayesinde halk tarafından erişilebilir. IGO Navigasyon uygulamasının navigasyon özelliğinin sesli komutlarla kullanımı daha kolaydır. Bu, hızlı rota hesaplamaları ve yararlı kılavuzlar sayesinde sürüş sırasında rotaları kolayca planlamayı çok daha kolay hale getirir. Uygulamanın en son güncellemeleri, gelişmiş görselleştirmeleri içerir, bu da onu yüksek puan alan bir harita gezgin haline getirir.

Yol tarifi elde etmek için IGO navigasyon sistemini kullanmak orijinal bir rotayla sonuçlanır.

Uygulamanın trafik sıkışıklığı uyarısı özelliği, rotanın hangi bölümünün sıkıştığını belirlemede çok etkilidir. Ayrıca, IGO navigasyon uygulaması trafik sıkışıklığını önlemek için alternatif yollar sağlar. Şimdiye kadar, uygulamayı kullanan deneyimlerim olumlu oldu. Yolda seyahat ederken, 3D simgeler ve şehirler yolunuzu bulmayı kolaylaştırır. Ayrıca, 3D görünümle sürüş, gezinmeyi kolaylaştırır.

IGO’nun Navigasyon APK'sı OBB veri dosyalarıyla yüklenebilir.

OBB dosyası SDCARD/Android/OBB klasöründe olmalıdır. Ayrıca, Main.736653.com.nng.igo.primong.igoworld.obb OBB Dosyası ve Patch.736653.com.nng.igo.primong.igoworld.obb obb dosyası com.ng.igo.primong'da olmalıdır. APK'yı cihazınıza başarılı bir şekilde yüklemek için iGoworld klasörü. OBB dosyalarını yerine kopyaladıktan sonra, yükleme işlemini başarıyla tamamlamak için uygulamayı tekrar başlatabilirsiniz.

Android için IGO Navigation'ın en son sürümü 9.35.2.272870, 27 Ekim 2018'de yayınlandı.

IGO navigasyon uygulaması şu anda Google'ın en yüksek hasılat haritaları ve navigasyon listesinde en yüksek 10. sırada yer alıyor. Uygulamayı kolayca ücretsiz olarak indirebilir ve akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz. Bazı kişiler, uygulamayı kullanmak için kullanıcıların belirli bir haritayı nasıl satın almaları gerektiğini beğenmeyebilir. Bununla birlikte, bunun nedeni, küçük değişikliklerde bile sık güncellemelerle tam desteklenen bir paket almalarıdır. Ayrıca, uygulamayı internet yardımı olmadan kullanabilirler. Bu benim için makul geliyor. Uygulamayı şimdi indirin. ———

Değerlendirme ve Yorum

4
8910178 Toplam
5 5817699
4 1672916
3 645935
2 230085
1 543543

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.9 MB)