Ev  »  Uygulamalar  »  Eğitim  »  Miga Town: My TV Shows Mod APK
Miga Town: My TV Shows Mod APK icon

Miga Town: My TV Shows v1.6 Mod APK [Kilitli]

v1.6

2023-03-16

Miga Town: My TV Shows is a Eğitim app published by Xihe Digital Guangzhou Technology Co Ltd

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Miga Town: My TV Shows Mod bilgisi

İçeriğin kilidini aç
Tüm içerik deneyseldir.

Hakkında Daha Fazla Bilgi Miga Town: My TV Shows Mod

İsim

Miga Town: My TV Shows

Paket Adı

com.miga.mytvshows

Kategori

Eğitim >

MOD Özellikleri

[Kilitli]

Sürüm

1.6

Boyut

57.39 MB

Android gerektirir

4.1 and up

Son Güncelleme

2023-03-16

Oran

3.8

Bu makaleyi inceleyin

TV ünlü olmak ilk adımları atarak başlar.

TV'm, oyuncuları yollarını bulmak için farklı hedefler ve işleri keşfetme görevlerini gösteriyor. Oyunun genel hedefi, röportajlar, oyun şovları veya diğer ilgili etkinlikler yoluyla medya ünlüleri oluşturmaktır. Oyuncular başarıları ve işleri tamamladıkça, kariyerleri için yeni olanaklar açan belirli bir sınıra ulaşacaklar.

Ev temasında oynamayı sevdiğiniz bir rol seçin.

Program, izleyicilerin çevreyi canlı sohbetler ve etkileşimlerle dolu bir eve dönüştürmesini sağlar. Bunun nedeni, evin bir aileyle sohbet etmek için insanların herkes olmasına izin vermesidir. Ayrıca, izleyiciler izleyiciyi artırabilecek benzersiz ve yaratıcı fikirlere sahip programlar oluşturabilir - bu da daha ödüllendirici ödüllere yol açar.

Live Talk Show'u katılımcılarla birlikte ev sahipliği yapıyor.

TalkShows'daki sunum yapan kişiler, farklı konularda ünlülerden hikayeler toplarlar. Bu şovlar, konukların ve sunum yapanların inanılmaz hikayeler dinledikleri halka açık yerlerde gerçekleşir. Oyunun hikaye anlatıcısı, daha popüler bir gösteri oluşturmak için her bölümün her ayrıntısını değiştirebilir. Zaman içinde ek temalar eklenebilir; Bu, hikaye anlatıcısının geniş çekiciliğe sahip daha benzersiz şovlar oluşturmasını sağlar.

Yeni stüdyolar, müreffeh bir girişimde kalkınma için sürekli bir fırsat sunuyor.

Oyunda yer alan popüler programlara ek olarak, oyuncular birçok farklı stüdyo oluşturabilir. Film setlerini, yemek şovlarını ve hatta sihir numaralarını yönetebilirler. Her yaratım paraya mal olur ve oyuncu tarafından kazanılır. Bu, oyuncuları her stüdyoyu tam potansiyeline göre oluşturmaya veya güncellemeye motive eder.

Canlı içeriğe sahip heyecan verici mini oyunlar dahildir.

Miga Town Casino'daki tüm oyunların mini oyunları içermesi zorunludur. Bu isteğe bağlı, tamamlayıcı oyunlar, her oyunu taze ve heyecan verici tutmaya yardımcı olan birçok farklı konu ve tema sunar. Ayrıca, oyuncuların boş zamanlarında keyif alabilecekleri ödülleri ve sonsuz içerikleri aracılığıyla bir gelir kaynağı sağlarlar.

Sokaktan yeni fikirler bulun.

Her gün, yerel halk her televizyon yayınını gözlemler. Resepsiyonlarından bağımsız olarak, hepsi bir oyuncunun geliştirebileceği herhangi bir eğitim programlama fikirlerine benzersiz bir bakış açısı sunar. Bu bölgenin günlük sitcom'ları hem olumlu hem de olumsuz çok çeşitli incelemeler almaktadır. Ayrıca, oyuncular bu bölgenin ünlü kişiliklerini keşfedebilir ve her zamankinden daha fazla izleyici toplayabilir.

TV şovlarım başlığında Migatown'u içeriyor.

Bu televizyonu seven herkes için harika bir bilgisayar oyunu. Oynamak tamamen ücretsizdir ve çocuklar, gençler ve hatta yetişkinler için uygundur. Film çekmeye ihtiyaç duymadan önce fotoğraf çekiminizin veya TV şovunuzun her yönünü önceden planlamanız ve kavramsallaştırmanız gerekir. Ayrıca bir ünlüle röportaj düzenlemeli ve bir film veya TV şovu için sanat eserleri oluşturmalısınız. Ayrıca, çekim veya TV şovunda yer alan tüm aktörlerle bir toplantı düzenlemeniz gerekir. Moda şovları ve ünlü röportajlar gibi büyük programlar üzerinde çalışan bir ev sahibi veya muhabir olarak yeteneklerinizi ve becerilerinizi gösterebilirsiniz. Yemek becerilerinizi ana karakter olduğunuz farklı TV şovları aracılığıyla da gösterebilirsiniz. Bu, harika deneyimler yaratmanıza izin verecektir.

Game Miga Town'un programı TV şovlarımı içeriyor.

Oyun beş farklı yerde gerçekleşir: kayıt stüdyoları, sokak, ev, canlı talk showlar ve diğer çeşitli stüdyolar. Evden çalışırken, herkesin işiniz boyunca göreceği resmi bir görünüme sahip otantik, güzel odalara geçiyorsunuz. Popüler müzisyenler ve sanatçılarla canlı sohbetler aracılığıyla etkileşime girebilirsiniz. Bu müzik yıldızları yemek yarışmalarına katıldı ve etkinlik hakkında yorum yapan hakimler var. İnsanlar ayrıca bu sohbetlere eklenen yargıçlardan farklı görüşlerle katılabilirler. İşinizin bir parçası olarak, mahallede sık sık yürüyüşler yapmalısınız. Bunlar size insanlar hakkında bilgi ve belirli konular hakkında bilgi sağlar. Bu yürüyüşleri, yeni bilgiler ve fikirler toplamak için herkesle röportaj yapmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, kayıt stüdyosu, en iyi futbol maçları veya uluslararası yarışmalar gibi küresel yayıncılar tarafından yayınlanan tüm sesleri kaydetmek için harika bir yerdir. Bu stüdyodaki insanlar da bu yayınlar hakkında yorum yapacak.

Oyun içi grafikler video oyunlarında görüntülenen grafikleri ifade eder.

Bu oyun, dost bir çizgi film tarzı ile tamamlanan göz alıcı grafiklere sahiptir. Her karakter, daha çekici bir stil yaratmak için alınan özenle benzersiz, komik bir şekle sahiptir. Oyun sırasında, kahraman yeni bir gardırop seçerek görünüşünü değiştirir. Uygun iş kıyafetlerini seçmek, evinizin daha parlak görünmesini sağlar. Basın konferanslarına katılırken, daha zarif kıyafetlerde çarpıcı görünebilirsiniz. Oyunun müziği rahatlatıcı ama aynı zamanda heyecan verici. Oyuncuların beş farklı yerde keşfettiği yeni fikirler ve ilginç tartışmalar yaratarak kendi kendini karıştırmayı mükemmel bir şekilde tamamlar. Bütün bunlar oyunu daha harika hale getiriyor. Lavaboya giren suyun sesi, bir sonraki odada duyulan kuş sohbetine bir arka plan sağlar. Dikkatlice hazırlanmış ve ayrıntılı ayak sesleri, banyoda akan su sesi ile hafifletilse bile duyulabilir kalır.

O kadar yoğun ki oyunu yeniden canlandırıyor.

Bu oyunda, reklamlar tarafından kesintiye uğramadan diğer oyuncularla bağlantı kurabilirsiniz. Kendi röportaj sorularınızı ve fikirlerinizi oluşturarak özel bir oyun içi sohbet programı başlatabilirsiniz. Buna ek olarak, bu oyun, oyuncuların deneyimin tamamen rahatsızlık vermemesini sağlayan herhangi bir reklam içeriği içermez. Yoldan geçenlerle etkileşimi içeren bir proje üzerinde çalışırken stüdyoda hem ünlü aktörler, şarkıcılar, profesyonel sporcular hem de modellerle etkileşime girebilirsiniz. Bu proje, istediğiniz kadar çalışabileceğiniz sınırsız bir zaman oyunudur. Ve puanları sıralayacak bir liste olmayacak. Miga Town: TV şovları gerçekten tüm oyuncular, özellikle çocuklar için çok faydalı bir oyun.

Değerlendirme ve Yorum

3.8
0 Toplam
5 0
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)