Ev  »  Uygulamalar  »  Music & Audio  »  Moises: The Musician's App Mod APK
Moises: The Musician's App Mod APK icon

Moises: The Musician's App v2.7.7 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v2.7.7

2023-03-01

Moises: The Musician's App is a Music & Audio app published by Moises Systems

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Moises: The Musician's App Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi Moises: The Musician's App Mod

İsim

Moises: The Musician's App

Paket Adı

ai.moises

Kategori

Music & Audio >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

2.7.7

Boyut

197.45 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-01

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Moises Premium, premium hizmetini kullanarak düzenlemelere parça ekler.

İnsanlar Spotify gibi uygulamalar sayesinde bugün dünyanın dört bir yanından şarkıları dinleyebilirler. Ayrıca telefonlarında veya arabalarında sınırlama olmadan müzik dinleyebilirler. İnsanlar ayrıca konuşmacılar, bilgisayarlar, tabletler ve diğer cihazlar aracılığıyla müzik dinleyebilirler. Herhangi bir şarkı Moises Premium'un birçok müzik düzenleme uygulaması sayesinde düzenlenebilir. Bunlar arasında Apple Music, YouTube Music, Spotify, Tidal HiFi ve daha fazlası bulunmaktadır. Herhangi bir müzik aşığı bu programı bugün indirmelidir! Bu uygulama birkaç yararlı işlev sağlar. Bir örnek, vokal parçalarını, enstrümanları ve diğer bileşenleri atlayan bir şarkının bir sürümünü kolayca oluşturma yeteneğidir. Herkes bu uygulamayı kullanabilir ve profesyonel düzenleme becerilerine ihtiyaç duymadan müziği kolayca değiştirebilir. Şarkıların karaoke sürümlerini söyleyebilmenin ötesinde reklam, ses dosyasından enstrümanları izole ederek herhangi bir müziği farklı bir sürüme dönüştürebilirsiniz. Bu aynı zamanda herhangi bir şarkıyı düzenlemenizi sağlar. Uygulama, akıllı metronom, adım değiştirici, AI akor algılama, hız değiştirici ve daha fazlası gibi birçok ek özellik içerir.

Moises'in premium özellikleri arasında genişletilmiş koruma, ekstra güvenlik, gelişmiş şifreleme ve ek veri depolama yer alıyor.

Moises Premium, kullanıcılara ses ve müzik düzenleme gibi gelişmiş araçlara erişim sağlar. Bugün bu araçları kullanmamak için hiçbir neden yok! İnsanlar dinlememiz için her gün yeni müzik yaratıyor. Dünyada her zaman yeni enstrümanlar ve şarkılar ortaya çıkıyor. Uzman ses ve müzik editörleri, çalışmalarını basitleştirmek için tescilli bir uygulama kullanabilir. Moises Premium, herhangi bir ses dosyasını veya müzik parçasını sadece birkaç muslukla değiştirmeyi mümkün kılar. İnsanlar ses dosyalarının vokal bileşenlerini kaldırabilir ve yalnızca sesleri çıkarmayı mümkün kılabilir. Bu, herhangi bir video için karaoke parçaları yapmayı veya arka plan müziği oluşturmayı mümkün kılar. Kullanıcılar, gitar, piyano, davul, perküsyon ve daha fazlası gibi bir ses klipinden tüm enstrümanları kaldırabilir. Ayrıca Speed ​​Changer, Smart Metronom ve Count In dahil olmak üzere bir dizi yenilikçi araç kullanabilirler. Herkes herhangi bir şarkıyı yeniden karıştırabilir ve bugün siteye yükleyebilir! Reklam Birkaç muslukla, vokalleri kullanmak istediğiniz herhangi bir şarkıdan kolayca kaldırabilirsiniz. Bunu yapmak, vokal olmadan şarkı sözleriyle müzik kullanmanızı sağlar. Çoğu şarkının şarkıcıların kendilerini ifade etmek için kullandığı şarkı sözleri vardır. Video düzenleme uygulamaları, sürecin teknik doğası nedeniyle genellikle uzman yardımı gerektirir. Bunun nedeni, uygulamamızın herhangi bir ses dosyasındaki vokalleri otomatik olarak algılayarak manuel müdahale ihtiyacını atlamasıdır. Ardından, sesi olduğu gibi kullanabilir veya video projenize uygulayabilirsiniz. Moises Premium, saha değiştirici aracı ile ses perdesini değiştirmenizi sağlar. Müziğin her bölümünün işlevselliği sayesinde bugün müzik oluşturmak mümkündür. Bu, farklı parçaların oynadığı hızı veya hızını değiştirerek yapılabilir. Ayrıca, bir hız değiştirici işlevi ses çalma hızını değiştirebilir. Moises Premium, otomatik olarak senkronize edilmiş ritimler oluşturan akıllı bir metronom özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca AI akorları tespiti vardır. Ek olarak, AI akorları algılama aracı, senkronize kabloları yapay zeka ile oynatmanızı sağlar. Bu uygulama ile herhangi bir enstrümanı veya şarkıyı serbestçe düzenleyebilirsiniz. Piyano, basslines, gitar, davul ve daha fazlasını remix etmek için kullanabilirsiniz. İnanılmaz müzik yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Musa uygulamasının ayrıntıları bu listeye dahil edilmiştir.

Bu uygulama, yeni ya da eski, müzik tutkunu ya da mevcut şarkılar oluşturmanıza ve mevcut şarkıları yeniden karıştırmanıza izin verdiği için herkes için harika. DJ'ler, şarkıcılar ve hatta karaoke meraklıları için müzik yaratmak isteyen öğrenciler için de harika. Bu uygulama, karaoke şarkı söyleme yeteneği de dahil olmak üzere başka hiçbir yerde bulunamayan birçok farklı özellik sunar. Vietnamca konuşan Vietnam'daki müzik severler, dilde desteklenmesi sayesinde bu uygulamaya kolayca erişebilirler. Sınırlama olmadan müzik oluşturmalarına yardımcı olacak araçları kullanmalarını kolaylaştırır. Bu uygulama Vietnam dahil 175'ten fazla ülkede mevcuttur.

Uygulamanın öne çıkan özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Mixer Moises, müzik parçalarını yapay zeka ile birleştirmenize ve yeniden birleştirmenize olanak tanır. Mikserin ayarlarını ayarlayarak dakikada, tempoyu, hacmi ve hatta perdeyi ayarlayın. Ayrıca otomatik ve manuel karıştırma seçenekleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu uygulama şaşırtıcıdır çünkü şarkıları vokallerle karıştırabilir, farklı enstrümantallerle parçaları karıştırabilir ve videoları farklı enstrümanlarla karıştırabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar parçaları ve enstrümanları birbirinden ayırabilir. Ayrıca, bu uygulama ilginçtir çünkü kullanıcıların piyano, gitar, davul ve daha fazlası gibi enstrümanları karıştırmasına izin verir. Bu uygulamanın cazip kalitesi, video (M4V, M4R ve FLV), ses (AAC, FLAC, WMA ve AIFF) ve metin (TXT) gibi birçok dosya formatını desteklemesidir. Ayrıca vokal karışımlar oluşturma, vokal aralığını kırpma ve karaoke şarkı söyleme desteğine sahiptir. Karaoke şarkı söyleme tutkusu olan insanlar, bu uygulamayı şarkı söyleme stilleriyle mükemmel bir şekilde eşleştiren bir vokal karışımı oluşturmak için yararlı bulabilir. Müzik sevgisi olan herkes, istedikleri herhangi bir şarkı için destek parçaları oluşturmak için bu uygulamayı kullanabilir. Özellikle müzik prodüksiyonu ve şarkıları karıştırmak isteyenler için kullanışlıdır.

Uygulamayı kullanmanın avantajları daha doğru okumalar, daha fazla kişisel kontrol ve daha kararlı veriler içerir.

Mobil uygulamaların yardımıyla, herkes istediğiniz zaman, her yerde müzik oluşturabilir. Bu, birçok müzik endüstrisi profesyonelinin kanıtladığı bir gerçektir. Bu uygulamalarla müzik oluşturmak son derece kolaydır ve pahalı ekipman gerekmez. Uygulamadaki tüm ses profesyonel olarak profesyonel sonuçlarla karıştırılır. Bu program, kullanıcıların ses parçasını, arka plan müziğini, ses yüklenen sesleri otomatik olarak ayırmalarını ve tempo, ses aralıklarını, müzik notlarını ve şarkı parçasını ayarlayarak şarkı oluşturmalarını sağlar. Ortaya çıkan ses, profesyonel bir yapımcı tarafından üretilen vokaller kadar profesyoneldir.

G'nin uygulaması kullanır

Öncelikle bir parapaameter.r kendi hesabı seçerek başvuru katılımınızı oluşturmanız gerekir.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
0 Toplam
5 0
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)