Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  Music Video Editor - Vidshow Mod APK
Music Video Editor - Vidshow Mod APK icon

Music Video Editor - Vidshow v2.26.430 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v2.26.430

2023-03-18

Music Video Editor - Vidshow is a Araçlar app published by

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Music Video Editor - Vidshow Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi Music Video Editor - Vidshow Mod

İsim

Music Video Editor - Vidshow

Paket Adı

music.video.photo.slideshow.maker

Kategori

Araçlar >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

2.26.430

Boyut

110.11 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.6

Bu makaleyi inceleyin

Vidshow mod ile müzik zevkleriniz için editör.

Vidshows, kalitelerini artırmak ve daha sonra müzikle birleştirmek için dijital olarak fotoğrafları düzenlemeye odaklanır. Bu, izleyicilerin nihai ürünü kontrol ederek yaratıcılıklarını yapay olarak sınırlamalarını sağlar. Fotoğrafları ve videoları manuel olarak düzenlemenize olanak tanıyan akıllı telefon uygulamaları en basit görüntü geliştirmelerini sağlar. Uygulamanın filtrelerini öğrenmek için ne kadar çok zaman koyarsanız, sonuçlar o kadar büyük olur. Yeni ürünler kısa bir zaman diliminde kolayca yapılabilir. Yeni bir ürün oluşturmak için uygun görüntü kalitesini ve harika müziği birleştirin. Bir sonraki fikrinizi yarattığını hızlı bir şekilde hayal edebiliyor musunuz?

En yüksek ayrımı olan filtreler şunlardır:

Filtre kalitesi, bir düzenleme uygulamasının genel kalitesinin en önemli yönlerinden biridir. Uygulamalarımızda uygulamalarımızın yüksek bir üne sahip olmasını sağlamak için uygulamamızda en iyi olanlardan bazıları da dahil olmak üzere birçok farklı filtre stili vardır. Vidshow'un filtreleri drama, korku, animasyon, komedi ve aşk gibi çok çeşitli türlerde geliyor. Bu filtreler, herhangi bir şarkı stili için birçok seçenek sunar. Sesleri günlük yaşamınıza düzgün bir şekilde entegre etmek uzun zaman alır. Ancak müziği seven insanlar ayarlamakta zorlanmayacaklar.

Herhangi bir albümden en sevdiğiniz şarkıyı seçin.

VidShow'un arama işlevini kullanarak doğru şarkıları bulmak kolaydır. Daha sonra, dikkatimizi görsel olarak çeken müzik videoları seçmeye odaklanabiliriz. Doğru şarkıyı bulduğunuzda istediğiniz parçaları ortadan kaldırın; Daha geniş bir içerik seçimi olan şarkılar kabul edilebilir, ancak estetik açıdan hoş olmayacak. Müziği video bölümleriyle düzgün bir şekilde birleştirmek için iyi bir editör detaylara dikkat edilmesini gerektirir. Her segmentte yer alan anları birleştirmek basittir, ancak detaylara çok dikkat gerektirir.

Olumlu bir mesajla insanlara ilham verin.

İşinizi tamamladıktan sonra dünyayla hemen paylaşın. VidShow her İnternet platformunda paylaşım sağlar. Bu dünya çapında paylaşım modu, gezegendeki en popüler sosyal medya uygulamalarını destekler. İşinizi övecek arkadaşlarla paylaşmak heyecan verici. VidShow kullanıcıları en sevdikleri müziği popüler yeni kreasyonlarla birleştirir. Bu, birçok insana vidshow kullanması ve yeni müzik yapması için ilham veriyor. Gelecekte yeni eserler eklemeye devam edeceğiz. VidShow kullanıcıları, sitenin kombine müzik ve video formatları aracılığıyla müzikle video ve şarkılar oluşturabilir. Şu anda yaratıcı tutkunuz için inanılmaz araçlara ücretsiz erişim sağlayan bir VidShow modu oluşturun.

Çekici uygulamaya hoş geldiniz.

VidShow uygulaması, kullanıcıların fotoğrafları sanatsal efekt için bir videoya birleştirmesine ve birleştirmesine olanak tanıyan ücretsiz bir müzik videosu ve fotoğraf editörüdür. Ayrıca popüler ritimler veya şarkı sözleri ile kendi müzik slayt gösterilerini oluşturabilirler. Bu uygulama, Tiktok, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarında viral olan müzik videoları yapmak için daha fazla Instagram takipçisi ve beğeni toplayan videolar yapmak için yararlıdır. VidShow, kullanımı kolay bir müzik video üreticisi ve editörüdür; Video yapmak ve bunları düzenlemek sadece üç adım atar. Bu uygulamayı kullanarak, kendi tarzınızda videolar oluşturabilir ve ünlü olabilirsiniz. Bir stil efekt şablonu bulmanız, seçmeniz ve ardından galerinizden resimleri yüklemeniz gerekir. Bundan sonra, istendiğinde “Tamam” ı tıklamalısınız. Son olarak, videonuzu telefonunuza dışa aktarmanız ve herkesin görmesi için sosyal ağ sitelerinde yayınlamanız gerekir.

Bu uygulamanın birçok özelliği var.

VidShow, kullanıcıların birçok farklı şablon kullanarak benzer videolar oluşturmalarını sağlayan yüksek kaliteli bir video düzenleyicisidir. Bu şablonlar, diğer fotoğraflarla karıştırılabilen ve eşleştirilebilen şık geçişler, efektler ve video klipleri içerir. Kullanıcılar ayrıca VidShow'da düzenlenen herhangi bir video kombinasyonu ile slayt gösterileri oluşturabilir. Bu özel videolar daha sonra Vidshow'un yerleşik yayınlama aracı aracılığıyla paylaşılabilir.

Literatürde çeşitli geçişler belgelenmiştir.

VidShow Uygulama Kullanıcıları, Glitch, Cartoon, 3D ve daha fazlası gibi çeşitli güzel geçişleri kullanarak müziğe taşınan fotoğraflar ekleyebilir. Ayrıca, izleyicilerin yüksek enerjili videolar oluşturmasına yardımcı olan müziğin ritmiyle mükemmel bir şekilde eşleşen özel geçişler de vardır. VidShow'un oluşturulmasını gerektirmez; Kullanıcılar sadece uygulamayı indirmeli ve video oluşturmaya başlamalıdır.

Müzikli videolara müzik videoları denir.

VidShow, ritim müziği, birçok farklı fotoğraf ve kullanımı kolay arayüz nedeniyle en iyi video yaratıcısıdır. Kullanıcılar, videolarıyla birlikte gelen müziği bulabilir ve seçebilir, videolarında kullanmak için popüler beat örneklerini indirebilir veya trend sosyal medya müziği ile kısa videolar oluşturabilir. İnsanlar ayrıca galerilerinden kişisel fotoğraflar ve videolar indirebilir ve aynı materyali kullanarak videolar oluşturabilir. Bu programın popülaritesi, kullanım kolaylığı ve çok çeşitli içerikten kaynaklanmaktadır.

Paylaşım bağlantıları ihraç etmek de çalışır.

Videolar bir telefonda depolama için yüksek kalitede dışa aktarılabilir veya Facebook, Instagram, Twitter ve daha fazlası gibi sosyal medya siteleri aracılığıyla paylaşılabilir. Bu, insanların videoyu daha fazla netlik ve bulanıklık ile paylaşmalarını sağlar. Ayrıca, bazı dışa aktarma seçenekleri kullanıcıların popülaritesini artırmaya yardımcı olan videoya beğeni eklemelerine olanak tanır. Bu uygulamayı indirerek, sadece üç kolay adımla kolayca profesyonel videolar yapabilirsiniz. Bu uygulama, sanatsal ve benzersiz görünen videolar oluşturmak için tüm benzersiz özelliklerinizi ve efektlerinizi kullanır. Ayrıca, insanların işinizden etkileneceği bir video düzenleme ustası yapar.

Ne başarıyor?

VidShow'un kullanımı kolay arayüzü, yüksek kaliteli fotoğrafları müzikle hızlı bir şekilde yayınlamak isteyen amatör video editörleri için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Program, kullanıcı tarafından seçilen görüntüleri ve müziği diğer programların gerektirdiğinden daha az adımda sanatsal bir videoya dönüştürüyor. Kullanıcıların programın gelişmiş özelliklerini nasıl kullanacaklarını bilmelerine bile gerek yoktur; Vidshow onlar için tüm bunlarla ilgilenir. Uygulama, benzersiz görsel efektler ve izlenimler ekleyen alışılmadık şablonların büyük bir koleksiyonu içerir. Bu şablonları fotoğraflarınıza uygulayabilir veya başka bir seçenek seçebilirsiniz. Hepsi VidShow'u hareket halindeyken fotoğraf müziği videoları veya sosyal hikayeler yapmak için mükemmel bir uygulama haline getirmelidir.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)