Ev  »  Oyunlar  »  Role_playing  »  Mythic Heroes: Idle RPG Mod APK
Mythic Heroes: Idle RPG Mod APK icon

Mythic Heroes: Idle RPG v1.27.0 Mod APK [Mod speed]

v1.27.0

2024-02-12

Mythic Heroes: Idle RPG is a Role_playing app published by Igg Com

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Mythic Heroes: Idle RPG Mod bilgisi

Hız hilesi

Hakkında Daha Fazla Bilgi Mythic Heroes: Idle RPG Mod

İsim

Mythic Heroes: Idle RPG

Paket Adı

com.igg.android.mythicheroes

Kategori

Role_playing >

MOD Özellikleri

[Mod speed]

Sürüm

1.27.0

Boyut

946.09 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2024-02-12

Oran

4.7

Bu makaleyi inceleyin

Mythic Kahramanları ile Idle RPG hakkında daha fazla bilgi edinin: Idle RPG.

Şampiyonlar arasında heyecan verici bir savaş, gruplar arasında - karanlık ve kahramanlar - Tanrı ile merkezde. Bu savaşa hazır mısın?

Oynanış

Boş RPG Game Mythic Kahramanları oynamak için, çeşitli kültürlerden çeşitli tanrılar ve kahramanlar grubuna sahip olmanız gerekir. Bunlar Avrupa ve Asya'da bulunabilir; Örnekler arasında Avrupa için Zeus, Anubis ve Izanami ve Asya için Mulan ve Lu Bu yer alıyor. Savaşı planlarken, gölge liginin güçlerini, ordunuzun güçlü yönlerini ve taktiklerinizi düşünün. Ardından bir hareket tarzı seçin ve ekibinizi zafere doğru yönlendirin. Alternatif olarak, ordunuzun bağımsız olarak çalışmasına izin verin ve kahramanlar değerli ganimetleri temizleyebilir. Bundan sonra, kötülükle son yüzleşmek için en seçkin üyeleri bir araya getirin. Her efsanevi kıtada kendi farklı topografyası, hava durumu ve sosyal durumları vardır. Görevi bitirmeden önce 10 farklı kıtadan seyahat edeceksiniz. Her kahraman ve Tanrı'nın öğrenilmesi gereken bir hikayesi vardır. Her biriyle etkileşime girerek ve onları tanıyarak, dünyanın her bölgesinde birçok yeni deneyim keşfedeceksiniz. Sırıklara tırmanmak ve yeni yükseltmelerin kilidini açmak için, zaman ve çabalarınızı oyunun her yönüne, rol yapma'dan önemli eşyaları toplamaya kadar odaklamanız gerekir. Artan beceriler, silahlar ve genel güç bunu yapmanın en iyi yollarından biridir. Ayrıca, olabildiğince çabuk ekstra özel ürünler toplamalısınız-bunlar size savaşta yardımcı olacaktır. İlk sahnelerde otomatik başarı elde etmek gelecekteki başarının anahtarıdır. Bunu yapmamak, tüm kahraman grubu birbiriyle otomatik olarak savaşmaya karar verse bile zor olacaktır.

Nadiren rol oynama esnekliğine sahip olmak.

Yeni bir savaş yaratmak ve sonucu değiştirmek mümkündür. Her şampiyon kartı, efsanevi kahraman ve yükseltme yolu yeni bir savaş yaratmak için değiştirilebilir. Bu, her savaşın farklı olmasını sağlar ve savaşın ortaya çıkma şeklini değiştirir. Bir oyuna ne kadar katıldığınıza karar vermek bir seçenektir; Ellere katılmak ya da değil başka bir şey. Oyuncular ayrıca güçlü bir takım oluşturmaya ve kendi başına savaşmaya odaklanmayı seçebilirler. Ayrıca, oyuncular oyunun her yönüyle karışabilir ve her savaşın sonucunu seçebilirler. Asya ve Avrupa'dan farklı efsaneler ve hikayelerden karakterleri birleştirmek, Mythic Heroes: Idle RPG adlı benzersiz bir boş RPG oyunu oluşturmak için sınırsız olasılıklar yaratır. Herhangi bir karakter kombinasyonu oluşturulabilir - farklı efsanelerden gelen yetenekleri, özellikleri ve irfanları karıştırır. Birleştirildikten sonra, oyuncular bir karaktere odaklanmayı ve yeteneklerini otomatik olarak geliştirmeyi seçebilirler. Bu odak daha sonra ekibin geri kalanıyla paylaşılabilir. Güçlü ittifaklar oluşturmak için oyun sohbet işlevi aracılığıyla diğer oyuncularla da bağlantı kurabilirsiniz. Alternatif olarak, kendi sihirbazınızı oluşturabilir ve istendiği gibi birçok çekici Titan ile çalışabilirsiniz. Her karakterin iç niteliklerinin potansiyelini bire bir meydan okuyarak test edebilirsiniz. Bu aynı zamanda karakterleriniz için ek özelliklerin kilidini açma yeteneği de sağlar.

Oyunda gösterişli grafikler ve ses efektleri var.

Mythic Kahramanlar: Idle RPG, başarısını kolaylaştırmak için canlı görseller kullanır. Oyundaki her karakter, ister tanrı ister şeytan olsun, özen ve detay ile inşa edilmiştir. Her karakterin sembolik silahı yıllarca süren sanatsal bir şekilde açıklanır. Kombinasyonlar ve patlamalar, yüksek hareket temposu sayesinde savaşlar sırasında ortaya çıkar. Bu dramatik etkiler savaşları destansı ve dramatik hale getirir. Mythic Heroes: Idle RPG'nin müzikleri, ağır savaş ortamına sahip herhangi bir yoğun RPG oyunundan çok daha unutulmaz. Sesin hayatımdaki yoğun yeni anlara ilham vermek için yeterli olduğunu düşünüyorum.

Mit kahramanları hakkında bilgi aşağıdaki parapsikoloji dergilerinde bulunabilir.

Efsanevi kahramanlar dünyasında, karanlık istila planını gerçekleştirmek için gezegene sürekli saldırıyor. Sonuç olarak, gezegendeki herkes karanlığa gider. Bu kötülükle mücadele etmek ve dünyayı istiladan korumak için biri kahraman olmalı. Bütün dünyanın kaderi ellerinize dayanır. Sonuç olarak, doğuştan yetenekleriniz aracılığıyla size verilen seçkin güç, çok savaşmanızı ve kazanmanızı gerektirir.

Ekran durumu olarak sergilemek için favori kahramanınızı seçin.

Oyundaki karakterler efsanevi kahramanlar eski efsanelere dayanır. Oyuncular güçlü ve erkeksi bir görünüme sahip bir erkek veya kadın karakter yaratmayı seçebilirler. Alternatif olarak, oyuncular zarif, iddialı bir kadın karakter yapabilir. Her kahramanın, düşmanlarla savaşmalarına yardımcı olan çeşitli hareketlerle eşsiz bir silahı vardır. Tüm bu oyunlar bir ortaklığı paylaşıyor: Sihir veya geçici veya süreksiz güçler kullanıyorlar. Ayrıca, onlara karşı plan bu cehennem minyonları ile savaşırlar. Oyuncular karakterlerini altın madeni paralar ve ürünler gibi eriştikleri kaynaklarla yükseltebilirler. Daha yüksek seviyeler zafer şansını artırır. İki seçenek arasından seçim yapın: Bazı becerileri artırın veya hepsini artırmayı seçin.

Stratejik olarak sınırlama olmadan güç yaratın.

Efsanevi kahramanların her ekranına girmeden önce kullanmak istediğiniz beceri ve ekipmanı seçmelisiniz. Kişisel tercihlerinize bağlı olarak seçiminizi ayarlayın; Ancak, seçtiğiniz her şeyin karşılaştığınız canavara karşı etkili olduğundan emin olun. Tüm kahramanlarınızın gücünü kullanarak, oyun mit kahramanlarında birlikte çalışarak rakibinizi yenin. Her kahramanın tek başına savaşmak veya kooperatif kadrosu oluşturmak için kullanabileceğiniz farklı güçlü yönleri vardır. Mit kahramanlarının zor savaşlarının sürekli olarak üstesinden gelmek için kişisel bir strateji geliştirmeniz gerekir. Sürekli olarak daha gelişmiş ekipman ve yeteneklere geçerek güçlü bir dövüş gücü yaratın. Ayrıca, karakterlerinizin becerilerini yükseltin ve genel güçlerini artırın. Başarısız olmayacağını garanti ediyorum!

Yeni sorunlar önde.

Oyun Mythic Heroes için bir yayıncı olan IgG.com, oyuna ilgi katmak için büyük bir dünya haritası kullanıyor. Dünyanın her bir kısmı günün farklı bir saatine ve hava durumuna sahiptir, bu nedenle oyuncuların araziyi tekrar birleştirmek için farklı alanlarda savaşa girmeleri gerekir.

Değerlendirme ve Yorum

4.7
0 Toplam
5 0
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(16.1 MB)