Ev  »  Oyunlar  »  Eylem  »  N.O.V.A. Legacy Mod APK
N.O.V.A. Legacy Mod APK icon

N.O.V.A. Legacy v5.8.4 Mod APK [Sınırsız para][Kilitli]

v5.8.4

2022-09-04

N.O.V.A. Legacy is a Eylem app published by Gameloft

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

N.O.V.A. Legacy Mod bilgisi


Sınırsız para ve trilityum

Tüm silahlar açıldı

sınırsız her şey

Hakkında Daha Fazla Bilgi N.O.V.A. Legacy Mod

İsim

N.O.V.A. Legacy

Paket Adı

com.gameloft.android.ANMP.GloftNOHM

Kategori

Eylem >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Kilitli]

Sürüm

5.8.4

Boyut

59.74 MB

Android gerektirir

4.0.3 and up

Son Güncelleme

2022-09-04

Oran

4

Bu makaleyi inceleyin

Nova Legacy bir kitap dizisiydi.

Askeri bir üye olduğunuzu ve uzayda çalıştığınızı hayal edin. En son alan kıyafetlerini giyiyorsunuz ve gadget'ları yeniliyorsunuz. Ayrıca, görevini ele almakla mücadele etmeyen bir uzaylı dövüş oyuncunuz var. Bunu yapabilir misin? Bu oyunun öncüsü N.O.V.A Legacy ile tamamen aynı. Oyunun kahramanı Wardin, emekli bir N.O.V.A Deniz Komutanı. Uzaylılar beklenmedik bir şekilde saldırdı ve insanlık için her şeyi değiştirdiler. Uzaylılar insanları ortadan kaldırmak için katılımınızı gerektirir. Ancak, savaşa dönmeden önce yoldaşlarınız size yeni araçlar ve silahlar veriyor. İnsanlığı ortadan kaldırmadan önce tüm uzaylı işgalcileri bitirebilir misiniz? Bu birinci şahıs nişancı oyununda, uzaylı istilacılarla ve daha fazlası ile savaşmalısınız! Bu destansı oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Reklamcılık

Nova Legacy, spin-off başlıklarından özellikler içerir.

N.O.V.A Mirası birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Sadece herhangi bir jenerik atıcı olmayan bir FPS oyunu. Bu oyun, diğer oyunlardan daha iyi performans gösteren galaktikler arası çekim mekaniğine sahiptir. Aşağıda bazı özellikleri verilmiştir: N.O.V.A Legacy, birden fazla modlu birçok çok oyunculu arenaya sahiptir. Oyuncular, yıpranana kadar ölüm maçı modunda diğer 8 oyuncuya karşı savaşabilirler. Alternatif olarak, oyuncular Ölüm Kadrosu modunda diğer 4 oyuncuya karşı karşılaşabilirler. İsterseniz kampanya modunu oynayabilirsiniz; Farklı zorluk seviyelerine sahip 19 görev içeriyor. Uzay uzaylıları insanlığı silmeden önce, bu mod ana odak noktasıdır. Başarabilir misin? N.O.V.A Legacy oyunu ortalama seçiminiz değil. Galaktik savaşlar için tasarlanmış birçok araç ve silah içerir. Oyuncular topladıkları kartları kullanarak silahlarını hazırlayabilir ve yükseltebilirler. Keskin nişancı tüfekleri ve plazma silahları gibi birçok silah türü vardır. Ayrıca, oyun oyunculara aynı anda stil ve oynayabilmeleri için donatılabilen tonlarca zırh sunuyor. Bu, uzaylıları hem güç hem de stille fethetmelerine olanak tanır. Reklam N.O.V.A mirasının kampanya modu, oyuncunun tercihine bağlı olarak çevrimdışı veya çevrimiçi olarak oynanabilir. Bu seçenekle, oyuncular internetleri çalışmasa bile her yerde ve istedikleri zaman oynayabilirler. Bununla birlikte, oyuncular çok oyunculu maçlar aracılığıyla hala diğer oyuncularla bağlantı kurabilirler. Bu oyun, N.O.V.A Legacy, önceki sürümlerden daha iyi grafiklere sahiptir. İnsanların direnemediği galaksiler arası savaşların 3D modellerine sahiptir. Buna ek olarak, oyunda dronlar ve uzaydan diğer yabancılar var. Oyuncular hayatta kalmak için onlarla savaşmalıdır. Miras, bir FPS damarında tanıdık hareket kontrollerine sahiptir. Oyuncular gezinmek için ekranın sanal hareket pedinin sol tarafını kullanabilirler. Cihazın sağ tarafında, ateş etmek için ateş düğmesini kullanabilirsiniz. Parmağınızı dokunmatik ekrana kaydırarak hedefinizi ayarlayabilirsiniz.

NOVA. Miras, orijinal N.O.V.A.'ya dayanan bir diziden geliyor. oyun.

Gameloft'un Modern Combat FPS oyunları son birkaç yılda başarılı oldu. Oyunun küresel bir versiyonu bu yıl Nisan ayında yayınlandı. Bu yayıncı, oyuncuları için sürekli olarak yüksek kaliteli oyunlar üretiyor. Asfalt 9, serbest bırakıldıktan sonra beklentileri karşılamalıdır.

Grafikler hakkında yeni olanlar?

N.O.V.A Legacy'nin grafikleri önceki sürümden daha üstündür. Bunun nedeni, oyunun geliştiricilerinin Legacy'nin piyasaya sürülmesinden sonra grafikleri güncellemesidir. En son grafikler ve donanım ile yeni savaş alanı, etkileyici görünümü ve sesleriyle diğer tüm savaşları aşıyor. Mevcut en iyi teknoloji sayesinde silahlar, karakterler ve ayarlar hala etkiliyor.

Uzaylı istilacılara karşı savunmak.

NOVA. Legacy, komutan Kal Wardin'in denizcisi olarak yönettiği uzaydaki savaşı detaylandırıyor. Uzaylılar, N.O.V.A.'yı silebilecek organize bir baskın hazırlarken güçlendi. Dünya'nın yüzünden. Kal'in zekası tarafından yaratılan bir cihaz olan Yelena, modern silah ve zırh sağlayarak savaşlara hazırlanmasına yardımcı oluyor. Colonal Komutanlığı, bu durumla karşılaştığında kalenin savaşa dönmesi gerekiyordu. Değilse, insanlık var olmayı bırakabilir. Savaşın sona ermesiyle, uzaylı istilacıların saldırısı hakkındaki gerçek belirgin hale gelecektir.

FPS oyunu birçok farklı başlık için ortaktır

Oyunun FPS oyunu modern savaşa karşı benzer. Yeni grafiklerle ve yeni bir oyun sistemi ile uzaylılara karşı savaşlar sunuyor. Uzaylılar ölümcül yırtıcılardır; Tüm düşmanları yok etmek için silah kullanın. Göreviniz basittir: Tüm uzaylıları yok etmek için silahları kullanın. Ölümcül aldatmacalarına kurban olmamaya özen göstermek çok önemlidir. NOVA. Legacy'nin silah sistemi çok çeşitli araçlara sahiptir. Av tüfeği ve tüfek gibi geleneksel ateşli silahlardan plazma enerjisini önemli güçle kullanan daha modern silahlara kadar. Arsenallerini arttırmak için oyuncular onlara yeni yetenekler sağlayan ekipman toplamalıdır. Ayrıca karakterin görünüşünü ve gardırobunu da değiştirebilirler. Patlayıcılarla dolu bir Warzone'da bile, bir savaşçı moda anlayışını korumalıdır. N.O.V.A Mirası, herkesin kolayca alışabileceği kolay bir kontrol sistemine sahiptir. Parmağınızı ekranın soluna veya sağına sürükleyerek, çekimlerinizi hareket ettirebilir ve hedefleyebilirsiniz. NOVA. Legacy, oyunculara sanal anahtarlarına sağ taraf ekleyerek ek kontroller sağlar. Bu aynı zamanda oyuncuların telefonlarındaki birinci şahıs nişancı oyunlarında yön değiştirmesini ve değiştirmesini kolaylaştırır. Eski güncellemeler bunu mümkün kıldı.

Arzu edilen bir sunum tarzı

N.O.V.A mirasının çevrimdışı modunda, oyuncular sıkılmadan bütün gün uzaylıları çekebilirler. Bunun nedeni, bu oyun modunun oyuncuların diğer oyunculara karşı oynamasına izin vermemesidir. Oyunun toplam 19 görevi var; Uzaylıları çekmek veya dünyayı korumak için her zaman, her yerde oynanabilir. Kazanmak için diğer oyuncularla ölüm modunda hayatta kalmalısınız. Birçok beceriye sahiptirler ve çok rekabetçidirler; Yani kazanmak için tüm kaynaklarınızı kullanmalısınız. Ölüm maçı oynarken, diğer üç takım arkadaşı ile takım oluşturabilirsiniz. N.O.V.A. Miras.

Değerlendirme ve Yorum

4
971181 Toplam
5 717480
4 123281
3 52841
2 16784
1 60795

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)