Ev  »  Oyunlar  »  Aile  »  NBA JAM by EA SPORTS™ Mod APK
NBA JAM  by EA SPORTS™ Mod APK icon

NBA JAM by EA SPORTS™ v04.00.80 Mod APK [Kilitli]

v04.00.80

2023-02-04

NBA JAM by EA SPORTS™ is a Aile app published by Electronic Arts

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

NBA JAM by EA SPORTS™ Mod bilgisi

Küresel ekibin kilidini aç
Küresel postanın kilidini aç

Hakkında Daha Fazla Bilgi NBA JAM by EA SPORTS™ Mod

İsim

NBA JAM by EA SPORTS™

Paket Adı

com.eamobile.nbajam_na_wf

Kategori

Aile >

MOD Özellikleri

[Kilitli]

Sürüm

04.00.80

Boyut

34.8 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2023-02-04

Oran

4.2

Bu makaleyi inceleyin

NBA 1947'de kuruldu.

NBA, dünya çapında en eski basketbol profesyonel ligidir. Daha önce kurulmuş olan Dünya Basketbol Şampiyonasına karşı kuruldu. NBA 30 basketbol kulübünden oluşur; Bunlardan biri Kanadalı, 29'u Amerikan kulüpleri. Her takım her maçta yaklaşık üç saat oynar. Ulusal Basketbol Derneği, ilk NBA basketbol turnuvasının 6 Haziran'da New York'ta yapıldıktan sonra 1946'da kuruldu. Turnuva Amerika Basketbol Birliği veya BAA tarafından organize edildi ve yönetildi. NBA'nin Dünya Şampiyonası Turnuvası 70 yılı aşkın bir gelişmeye sahiptir. Birçok basketbol taraftarının dikkatini ve takipçilerini sürekli olarak çeker. NBA basketbol turnuvası, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde Filipinler, Çin ve Guyana gibi büyük basketbol taraftarları olan her zaman çok fazla TV zamanı alıyor. NBA Basketbol Turnuvası, dünyanın en çekici spor etkinliğidir. Bu nedenle ligin geliri dünyadaki diğer spor turnuvalarına başlıyor. Dünyadaki en iyi futbol antrenörleri, gelirin payları için rekabet etmek için NBA'ye geliyor. Bu yüzden C. Ronaldo ve L. Messi'nin futbol becerileri NBA oyuncularınınkine kıyasla daha düşük.

Yıllık NBA Basketbol Turnuvası belirli bir biçime sahiptir.

NBA nedir? Dünyanın en güzel basketbol turnuvasına bir göz atın. Resmi NBA basketbol turnuvası kurallarında, takımlar iki gruba ayrılır. Her grup, her biri beş takıma ayrılmış üç site içerir. Bu takımlar üç ayrı aşama oynuyor: normal sezon, playofflar ve sezon öncesi. Oyunlar Amerika Birleşik Devletleri'nde Doğu ve Batı adı verilen iki ayrı yarıda gerçekleşir. Sezon maçları zaten sıralandığından, takımlar sezon öncesi boyunca rakiplerini diğer ülkelerden seçebilir. Bu zaman periyodu bir futbol futbol takımının erken sezon pratiği gibidir; Kazanan veya kaybeden olmayan rastgele maçlarla kararlaştırıldı. Herhangi bir NBA sezonunun önemli bir kısmı normal sezondur. Bu süre zarfında takımlar 82 maç oynar; Aynı coğrafi konumdaki takımlara ve belirli bir bölgedeki takımlara karşı üç veya dördü. İki eşleşme birbirini takip eder; Bir eşleşme doğudan ve Batı'dan takımları içeren takımları içerir. Normal sezonun sonunda, her kategorideki en iyi sıralama takımları playofflara girecek. Bu süre zarfında, basketbol takımına her alandaki sıralamaları aşmak için bir bonus ödül verilir. Her NBA sezonunun sonunda bir playoff turu düzenlenir. Bu, sezonun son turudur, bu sırada sekiz yüksek sıradaki takımın birbirine karşı yarıştığı. Ayrıca, playoff turunda 16 basketbol takımına; her alandan sekiz. Birincil sezon, belirli bir alanda ilk biten takımların sıralamasını belirler. Aynı takımlar başka bir bölgeden sekizinci sıradaki takımlarla karşı karşıya. Bir kazanan ilan etmek için, bir çift oyun kazanan dört kişiden iki takım seçilir. Bu takımlar daha sonra başka bir çift oyunda birbirlerine karşı yarışırlar.

Web sitesi tarafından sağlanan bilgiler aşağıda listelenmiştir.

NBA Jam'in 2012 yılında Android platformu için piyasaya sürülmesi, Hardcore Basketball taraftarları tarafından çok bekleniyordu. Sonraki güncellemelerle eklenen ek özellikler de dahil olmak üzere NBA serisinin birçok yönünü korudu. Oyun için ağır bir 300MB indirme gereklidir. Bu paketi indirirken oyuncuların Wi-Fi'ye bağlanmasını öneriyoruz. Çocukken, basketbolun 2v2 versiyonunu oynardım. Bu oyun benzerdir, ancak onu daha gelişmiş hale getiren birçok güncelleme içerir. Spikerin sesinden Dunk'un eylemlerine kadar, bu oyun konsol muadili ile tutarlıdır. NBA Jam'de, oyuncular belirli bir yer veya zamanla sınırlı değildir. Tek kural, oyuncuların 24 saniyede bir gol atması gerektiğidir. Oyun, takımınızı ve rakip takımı seçtiğinizde başlar. İlk bölüm, parmağınızla dokunmatik ekranda manevra yapabileceğiniz iki takım arasındaki savaştır. Parmağınızı düğmelere sürüklerseniz farklı sonuçlar oluşur. Oyun ilk çıktığında, oyunculara üç seçenek sunulur: Dunk, Hızlanma ve Geçiş. Bir oyuncu Dunk'u gerçekleştirir ve daha sonra hızlanmaya basılırsa, çekim, engelleme ve hava rölesi olarak işaretlenmiş yeni bir bölüm görünür. Ayrıca, oyun bir vuruşla başlatılırsa, topu geçme veya çalma seçeneği görünecektir. Bu oyunun tadını çıkarıyoruz çünkü hızlandırıcının tıklamasıyla rakibimizin savunmasını kırabilir ve bir dirsek sayesinde çekim yapmak için alan yaratabiliriz. Farklı jestlerle çeşitli diğer eylemleri de kullanabiliriz. NBA Jam'in Nintendo 64 versiyonu, oyuncuların bir takım seçmesine ve NBA Ligi'nde 36 rakibe karşı oynamasına izin verir. Oyun ayrıca birden fazla şirketin aynı anda oynanmasına izin verir - her biri otomatik olarak SD karta kaydedilebilir. Daha yüksek zorluk seviyeleri daha zorlu bilgisayar a.i. ve obstrüktif çalma ve bloklar. Tecrübeli yorucu oyunları bile zor A.I. gibi bitirmek zor olabilir. Her şeyi zorlaştırır. PS3 ve Xbox 360 oyunlarındaki başarılar kazanmanın yanı sıra, bir meydan okuma oyunu oynamak sistemle eğlenmenin ek bir yoludur. NBA Jam'in bir başka vurguları, Microsoft'un Xbox 360 ve Sony's PS3 gibi oyun içi konsolları görünen başarı sistemidir. Basit ama popüler bir oyunun Android platformuna taşınabileceğinden memnunuz. NBA Jam'i yükledikten sonra Xbox konsolumuzu nadiren kullandığımızı keşfettik. Bunun yerine, NBA Jam liglerine ve zorluklarına katılıyoruz. Ayrıca bu oyunu arkadaşlara tavsiye ettik ve diğerleri onu indirdi ve ona karşı oynadı. Arka plan müziği ve oyun grafikleri her ikisi de birinci sınıftır, ancak NBA Jam'e 9 puan verebiliriz. Bu oyunda herhangi bir modern oyun için bir dezavantaj olan çevrimiçi çok oyunculu yok. Neyse ki, oyun Wi-Fi LAN kullanarak hafifletilen bağlantı sorunları var. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.2
55689 Toplam
5 38626
4 8113
3 2454
2 1354
1 5142

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)