Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  Net Blocker - Firewall per app Mod APK
Net Blocker - Firewall per app Mod APK icon

Net Blocker - Firewall per app v1.5.6 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v1.5.6

2023-06-02

Net Blocker - Firewall per app is a Araçlar app published by The Simple Apps

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Net Blocker - Firewall per app Mod bilgisi

Kilidi açılmış premium özellikler

Hakkında Daha Fazla Bilgi Net Blocker - Firewall per app Mod

İsim

Net Blocker - Firewall per app

Paket Adı

dev.tuantv.android.netblocker

Kategori

Araçlar >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

1.5.6

Boyut

2.55 MB

Android gerektirir

5.1 and up

Son Güncelleme

2023-06-02

Oran

3.8

Bu makaleyi inceleyin

Özel bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumak kişisel güvenlik meselesidir.

Basit uygulamalar, birçok profesyonel işlevi olan ücretsiz bir net engelleyici sağlar. Uygulamalar veya oyunlar kullanırken, internete bağlı kalmak tehlikeli olabilir. Çünkü reklamlar çevrimiçi olduğunda uygulamalarda görünecek ve kişisel veriler çevrimiçi bir uygulamaya girilirse bilgileri çalacaktır. Ayrıca, internetten fişten çekildiğinde, insanlar istenmeyen reklamlar görmezler. Bu uygulama, telefonunuzda uygulamaları ve oyunları tek bir konumda tutarak gizliliğinizi korur. Varsayılan olarak, tüm uygulamaların İnternet'e erişmesini önler. Bunu bloke etmek için başlatılabilir uygulamalar çubuğunu kullanarak bunu değiştirebilirsiniz, ardından hepsini engelleyin. Alternatif olarak, uygulamayı internete engelleme ve engelleme erişimini geçiş yapmak için kullanabilirsiniz.

Uygulamalardan ve oyunlardan tehlikelerle karşı karşıya.

İnternete bağlı olmasanız bile arka planda çalışan uygulamalar cihazlarınız için önemli riskler oluşturur. Bunun nedeni, uygulama açık olmasa bile, veri kullanımınızın girişiniz olmadan fırlatılmasıdır. Biraz para biriktirmek için bu veri kullanımını azaltabilirsiniz. Net bloker kullanarak uygulamaların İnternet'e erişmesini güvenle engelleyebilirsiniz. Sadece arama çubuğunda uygulamayı arayın, adını girin ve engellemeye başlayın. Bu kullanımı kolay aracı kullanarak riskleri kolayca tersine çevirebilirsiniz.

Düzgün kullanmak için onay gereklidir.

Bir uygulama kullanırken kendinizi, konumunuza, kişilerinize, mesajınıza veya diğer özel bilgilere erişmesine izin verecek izinler istemediğinden kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ayrıca, reklamları veya push bildirimleri yoktur; Bunun yerine, uygulamayı hızlı ve verimli bir şekilde kullanmanıza izin verir.

Küçük bir uygulama harika özelliklerle birlikte gelir.

Bu uygulamayı kullanırken Google Play hizmetlerinin engellendiğinden emin olmanız gerekir. Bunun nedeni, bu uygulamanın kök erişimi gerektirmeyen yerel bir VPN bağlantısı kullanmasıdır. Ayrıca, pil koruma en iyi net engelleyici ile elde edilir - ayrıca İnternet mevcut değilse uygulamaların İnternet'e bağlanmasını önler. Bu uygulama fazla yer kaplamaz ve uyku modundayken pil gücünü boşaltmaz. Cihazınızda gecikmelere neden olacak uygulamalar yükleme konusunda endişelenmek de gereksizdir. Net bloker yükleyerek kişisel bilgilerinizi güvence altına alabilir, pilinizi koruyabilir ve veri kullanımını azaltabilirsiniz. Bu kullanışlı uygulama, herhangi bir problemi çözebilir ve günlük yaşamınızı geliştirebilir. Zaten var mı? Eğer öyleyse, neden bugün kullanmıyorsunuz? ———

Değerlendirme ve Yorum

3.8
0 Toplam
5 0
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)