Ev  »  Uygulamalar  »  İletişim  »  NetShare - no-root-tethering Mod APK
NetShare - no-root-tethering Mod APK icon

NetShare - no-root-tethering v2.16 Mod APK [Kilitli][Ödül]

v2.16

2023-08-29

NetShare - no-root-tethering is a İletişim app published by Netshare Softwares

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

NetShare - no-root-tethering Mod bilgisi

Premium Kilidi Açılmış

Hakkında Daha Fazla Bilgi NetShare - no-root-tethering Mod

İsim

NetShare - no-root-tethering

Paket Adı

kha.prog.mikrotik

Kategori

İletişim >

MOD Özellikleri

[Kilitli][Ödül]

Sürüm

2.16

Boyut

7.56 MB

Android gerektirir

4.0 and up

Son Güncelleme

2023-08-29

Oran

4.2

Bu makaleyi inceleyin

Ne başarıyor?

Mobil kullanıcılar mobil internetlerini Netshare üzerinden Android cihazlarında taşınabilir Wi-Fi hotspot aracılığıyla paylaşabilirler. Bu, her zaman aktif bir internet bağlantısına sahip olmalarını sağlar. Alternatif olarak, cihazları daha hızlı Wi-Fi sıcak noktalarına bağlamak için NetShare'i kullanabilirler. Bu durumda, Aralık Genişletici özelliğini kullanabilirler. NetShare, kablosuz bağlantılarınızı yönetmenize ve geliştirmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır. Kullanımı kolaydır ve birden çok cihaza kurulabilir. Bu, her zaman kullanılabilecek kullanılabilir ve erişilebilir bir kablosuz ağa sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Gereksinimler

Google Play Store'a giderek harika mobil uygulamanın ücretsiz bir sürümünü kolayca alabilirsiniz. Bu uygulama hem Android kullanıcıları için çalışır ve tüm işlevleri reklamlar ve uygulama içi satın alımlar sayesinde tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte, bazı ek özelliklerin kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekir. Uygulamayı ilk başlattığınızda, belirli özellik ve işlevleri kullanma izni ister. Uygulamayı ilk başlattığınızda bu istekleri vermelisiniz; Aksi takdirde, önemli özellikler işe yaramaz. Ayrıca uygulamaya ihtiyaç duyduğu tüm erişim izinlerini vermeniz gerekir. NetShare, ürün yazılımının en son sürümüne sahip olduğu sürece hemen hemen her mobil cihazla çalışabilir. Ayrıca, sıcak nokta ve bağlama özelliklerini engelleyen Android 6 veya daha yeni cihazlarla çalışır.

Olağanüstü özellikler harika adını veriyor.

Uygulama birçok etkileyici özellik vardır.

Herkesin kolayca kullanabileceği fırfırsız bir aracı.

Kullanıcılar, Android dostu tasarımı sayesinde Netshare'in basit kullanıcı arayüzünü kolayca kullanabilir. Bu, kullanıcıların uygulamayı herhangi bir sorun ve minimum gereksinim olmadan kullanmaya başlamalarını sağlar. Netshare ile bir hesap oluşturmaya veya ek izin istemeye gerek yoktur. Bunun yerine, tek bir muslukla çalışabilir.

Geleneksel bir internet bağlantısı yerine hücresel veriler kullanarak kablosuz bir internet hotspot'a bağlanın.

Netshare'in Android sürümünde, kullanıcılar taşınabilir Wi-Fi sıcak noktaları oluşturabilir. Bu, bir Wi-Fi ağından uzak olsalar bile, interneti diğer akıllı cihazlarda kullanmalarını sağlar. Kullanıcılar, adları ve şifreleri gibi bu sıcak noktaların ayarlarını değiştirebilir. Ayrıca, bu sıcak noktaların kimlik doğrulaması ve internete bağlanma nasıl değiştirebilirler.

Wi-Fi ağınızın aralığını bağımsız bir cihaz olarak genişletir.

İnternete bağlandığında, NetShare kullanıcıları bir Wi-Fi aralık genişletici bağlamak için yerleşik işlevi kullanabilir. Bu, mevcut Wi-Fi ağlarına bağlanırken onlara daha fazla bağlantı ve daha hızlı hız sağlar. Ayrıca, izolasyon odalarında veya garajlarda olduğu gibi diğer insanlardan uzak oldukları yerlerde bağlantı kurmalarını da kolaylaştırır.

Farklı temalarla çalışmak, işinizin tadını çıkarmak için harika bir yoldur.

NetShare, kullanıcıların uygulamalarının görünümünü farklı temalarla değiştirmelerine olanak tanır. Bu, mevcut temayı sadece birkaç tıklamayla değiştirerek yapılır. Her bireyin tercihlerine daha iyi uyacak şekilde farklı temalar seçilebilir.

Web sitemizdeki ücretsiz ve tüm açık uygulamaya erişin

Uygulamanın tam sürümü için premium fiyatı ödemek istiyorsanız, artık web sitemizdeki modifiye sürümü alabilirsiniz. Bu sürümde reklamlar devre dışı bırakıldı, uygulama analizi kaldırıldı, istenmeyen dosyalar kaldırıldı ve ek izinler devre dışı bırakıldı. Ayrıca hafif ve hızlı yanıt için optimize edilmiş. Android için NetShare Mod uygulamasıyla, tüm kullanıcılar cihazlarında ayarlanan tüm özelliğin tadını çıkarabilir. Uygulamayı sağlanan bağlantısından indirin ve başlamak için verilen talimatları izleyin.

Nihai kararların verilmesi gerekiyor.

Android kullanıcıları, her zaman internete bağlı olan Netshare'deki taşınabilir sıcak noktası sayesinde ağlarına kolaylıkla bağlantıda kalabilirler. Ayrıca, NetShare'deki faydalı aralık genişletici özelliği, kablosuz bağlantılarının hızlı ve etkili kalmasına yardımcı olur. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.2
4057 Toplam
5 2504
4 393
3 306
2 134
1 720

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.4 MB)