Ev  »  Oyunlar  »  Macera  »  Orphans Mod APK
Orphans Mod APK icon

Orphans v1.7.10 Mod APK [Sınırsız para][Ödül]

v1.7.10

2023-04-04

Orphans is a Macera app published by

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Orphans Mod bilgisi

1. Premium
2. Çok fazla para
3. Çok kalp

Hakkında Daha Fazla Bilgi Orphans Mod

İsim

Orphans

Paket Adı

air.de.sponsorads.orphans

Kategori

Macera >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para][Ödül]

Sürüm

1.7.10

Boyut

91.54 MB

Son Güncelleme

2023-04-04

Oran

4.4

Orphans detay

"Yetimler" - Etkileşimli Bir Korku - Gizem Oyunu

Bir grup genç "kayıp yerler" kanalı için yeni bir yer arıyor. Bunu yaparken, birçok karanlık efsanenin zaten geldiği eski, terk edilmiş bir yetimhaneye rastlarlar. Birisi numaranızı orada şans eseri bulur ve bu grubun bir parçası olacaksınız. Böylece başlangıçtan itibaren başkalarına ne olacağını deneyimleyeceksiniz.

Çünkü zararsız bir gezi olarak başlayan şey, görünüşte umutsuz bir korku yolculuğunda sona eriyor. Sadece sisin gittikçe daha yoğun hale gelmediği ve kameralar rahatsız edici resimler göstermeye başlıyor. Hayır, aniden dış dünyayla temas tekrar tekrar patlıyor. Grubun bu eski duvarların arkasında hangi karanlık sırların gizlendiğini öğrenmesine yardımcı olun. Belki bu terk edilmiş binada bir lanet bile? O zamanlar bu yetimhanede gerçekte ne oldu?


Kararlarınız sadece kursta değil, aynı zamanda bu etkileşimli gizemli oyunların sonunda da etkiler. Şimdi bu sürükleyici korku hikayesinin bir parçası olun.

Farklı karakterlerle bir haberci aracılığıyla iletişim kurun. Yetimhanenin etrafındaki karanlık sırları havalandırın ve birçok rahatsız edici etkinliğin arkasında ne olduğunu öğrenin

Yeni Özellikler:

Oyun deneyiminizi temenizi mümkün olduğunca heyecan verici ve bireysel olarak yapmak için, aynı zamanda özgürce seçmek için profil resmin. Notlarda şu ana kadar olanları da okuyabilirsiniz. Ayrıca, artık arka plan müziğini etkinleştirme fırsatınız var. Böylece oyunu daha da yoğun bir şekilde deneyimleyebilirsiniz!

Değerlendirme ve Yorum

4.4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.9 MB)