Ev  »  Uygulamalar  »  Araçlar  »  Phone by Google Mod APK
Phone by Google Mod APK icon

Phone by Google v120.0.585477676 Mod APK

v120.0.585477676

2023-03-20

Phone by Google is a Araçlar app published by Google Llc

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Phone by Google Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Phone by Google Mod

İsim

Phone by Google

Paket Adı

com.google.android.dialer

Kategori

Araçlar >

Sürüm

120.0.585477676

Boyut

61.02 MB

Son Güncelleme

2023-03-20

Oran

4.4

Bu makaleyi inceleyin

Google'ın telefonu, Google şirketi tarafından yapılan bir mobil cihazdır.

Google'ın telefon uygulaması kullanışlıdır, çünkü Android cihazınızdaki gelen aramaları, giden aramaları ve kısa mesajları kontrol etmenize yardımcı olur. Android akıllı telefonların popüler hale geldiği zaman Google tarafından çok erken geliştirildi. Aşağıdaki makaleden Google tarafından telefon hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Google'ın telefon özelliklerinin en iyi akıllı telefonlarda ve Android 9.0+ cihazlarında nasıl çalıştığını açıklıyor.

İzinsiz girişi önlemek için spam çağrılarını ve mesajları bloke edin.

Google kullanıcıları tarafından telefon bu özelliği sever çünkü uygulamanın ana ve en güçlü bölümlerinden biridir. Ayrıca kullanımı son derece kolaydır, bu da insanların onu çok sevmesinin ana nedenlerinden biridir. Bilinmeyen sayıları ve uluslararası reklamları engellemek istenmeyen çağrılar ve mesajlardan kaçınmanıza yardımcı olur. Bir sayı tek bir günde çok fazla çağrı yaparsa, engellenir. Bu, sizinle iletişim kuramayacakları anlamına gelir. Diğer tarafı görüntüleyerek, istenmeyen mesajlarla boşa harcanan zamanı ortadan kaldırırsınız ve kimlik avı çağrılarından kaçınırsınız. Bu sorunun artan raporları nedeniyle birçok kişi suçlular tarafından dolandırılıyor. Onlara olanlardan dolayı, bu korkunç bir kayıp. Ancak Google'ın telefonunun endişelerini hafifletmesi büyük bir zafer. Google App tarafından telefonu kullanarak spam çağrılarını engelleyebilirsiniz. Ayrıca, SMS sistemi üzerinden metin alırken uyarılar sağlar. Bazı iletişim numaralarının yanındaki kutuyu kontrol ederek, hemen kara listeye alabilirsiniz.

Sizi kimin aradığını unutmayın, böylece buna göre cevap verebilirsiniz.

Google'ın telefon hizmeti iş numaralarının çoğuna sahiptir. Bu sayılar bir kimlik ve karşılık gelen bir tanımlayıcı ile birlikte gelir. Bu, kullanıcıların birisi yanlış numarayı çevirdiğinde ekranda görünen garip telefon numaralarını tanımlamasına olanak tanır. Varsayılan olarak, cihazın çeviricisi bu özelliği desteklemez. Telefonun ekranında görünen garip bir sayı, birinin önemli veya kullanışlı olduğunu düşünebileceği kaçırılmış bir çağrıya neden olabilir. Google Phone, cihaz üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Ve kullanıcıları çağrıları kolayca görmezden gelebilir veya istenmeyen kişilerin tekrar iletişim kurmasını engelleyebilir.

Daha hafif bir parlaklık ayarına geçin.

Varsayılan olarak, Android cihazlarındaki çeviricilerin bir ışık modu vardır. Bu, bir fark yaratmadığına inandığı için geliştiriciyi gerçekten etkilemedi. Bazı durumlarda, zayıf görme veya uzun görüşlülük izleyiciler için rahatsızlığa neden olur. Bunun nedeni, bazı izleyicilerin bir bilgisayarın ekranındaki ışığa karşı hassas olmasıdır. Gözlerindeki stresi azaltmak için kişisel tercihlerinde aydınlatmayı ayarlamalıdırlar. Google tarafından yapılan telefon, özelleştirilebilir bir ışık ve karanlık tema sağlar. Bu, belirli bir zaman dilimine uyacak şekilde manuel olarak ayarlanabilir veya otomatik olarak ayarlanabilir. Sonuç olarak, düşük ışık koşullarında okumaya çalışırken gözlerinizi zorlamazsınız.

Bilinmeyen kaynaklardan gelen çağrılar kaydedilir ve analiz edilir.

Birçok işletme ve hayır kurumunun birden fazla telefon numarası vardır. Bu telefon numaraları üçüncü bir taraf aracılığıyla paylaşılır ve genellikle engellendikten sonra aramaya devam eder. Numarayı biliyorsanız, kara listeye alabilirsiniz. Alıcının bilip bilmediğini bilmeden çağrı ekranından bir mesaj bırakabilirsiniz. Google Phone uygulaması, otomatik yanıtlar için hazır SMS formları oluşturmanıza olanak tanır. Kim olduğunuzu ve neye ihtiyacınız olduğunu onaylamak için onlara mesaj gönderin. Ayrıca daha sonra tekrar aramak veya kendinizi konuşmadan mazur görecek bir not ekleyin.

Google Haritalar, kırmızı oktaki rotayı gösterir.

Google By Google, Google haritasına ihtiyaç duymadan bir mobil cihazda belirli bir konumu bulacak bir uygulamadır. Google Map, dünyanın en popüler konum arama uygulamasıdır. Bu küçük ve etkili uygulama, orijinal uygulamayla senkronize edildiğinde minyatür bir Google haritası gibi işlev görür. Buna rağmen, bazı navigasyon özellikleri uygulamadan kaldırıldı. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.4
37082 Toplam
5 18527
4 4960
3 3510
2 2714
1 7371

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)