Ev > Adventure > PK XD: Eğlence, dost & oyunlar Mod APK
4.0

PK XD: Eğlence, dost & oyunlar Mod APK 1.8.1

Geliştirici:Playkids Inc

Kategori:Adventure

26,918 İndirilenler  |  30 oran

Happymod

4.0

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
MENU MOD Unlocked all houses (only you can see) Ads removed NOTE: Turn on the mod after completing the character creation!
Açıklama
AVATARINI DİLEDİĞİN GİBİ YARAT
Nasıl bir karakter olmak istersin? İnsan, zombi, tekboynuz, cadı, ejderha... Seçenekler sınırsız. Kıyafet ve aksesuarları karıştır, kendine yakıştır: rengârenk saçlar, çok şık kıyafetler, fantastik kanatlar, zırhlar, kılıçlar ve daha fazlası.

MİNİ OYUNLAR OYNA VE ARKADAŞLARINLA YARIŞ
Altın kazanmak için çılgın bir yarışa katılmaya, pizza teslim etmeye, engelleri atlatmaya ve daha fazlasına ne dersin? Kar topları, kuşlar, engeller ve Sadık Dostlarla eğlen! PK XD'de daima yeni bir oyun bulacaksın!

SADIK DOSTLARINI BİRLEŞTİR VE GELİŞTİR
2 sadık dostunu birleştirip sadece sana özel sanal bir sadık dost sahibi olmak hiç aklına gelmiş miydi? PK XD'de eğlence seni ve sadık dostlarını bekliyor! Dahası da var: Sadık dostuna ne kadar ilgi ve sevgi gösterirsen, fantastik bir yaratığa dönüşme ihtimali o kadar artıyor!

BİR SÜRÜ MESLEK VE ARAÇ
Kim olmak istersen onu ol ve dilediğin mesleği seç: internet fenomeni, astronot, bilimci, şef, pilot...! Hangisini istersin? Kaykaylar, scooterlar, arabalar, patenler ve motosikletler. Hepsine sahip olabilirsin! En havalı araçlara PK XD'de sahip ol!

MÜKEMMEL EVİ YARAT
Hayalindeki evi yaratmak mı istiyorsun? Garaj, yüzme havuzu, oyun odası, oyun alanı, duvar kağıtları, özel yatak odası, harika kanepeler ve armut koltuklar, eğlenceli tablolar, dans matları... karar senin! Mükemmel evini nasıl yaratacaksın?

ÖZEL ETKİNLİKLER VE GÜNCELLEMELER
Özel günler PK XD'de daha da güzel! Cadılar Bayramı, Yılbaşı, Bahar, Çocuk Bayramı, doğum günü partileri ve başka pek çok özel etkinlik bu oyunda! Temalı eşyalar olduğunu söylemiş miydik? Bir sürü yenilikle dolu harika güncellemeler seni bekliyor!

GELMİŞ GEÇMİŞ EN HAVALI OYUNCU TOPLULUĞUNA KATIL
Oyunu bizimle birlikte yarat! Size en iyi deneyimi yaşatmak için hepinizin önerilerini duymak isteriz.
Bizi takip et ve haberleri kaçırma: @pkxd.universe
Yenilikler
 • XD Ulus Sezonu
  XD Ulus Sezon Bileti burada! Özel öğeler, yeni bir Armadillo Sadık Dostu ve Evren'deki en iyi spor temalı tüketilebilir eşyalar.

  Takıma hoş geldin!
  Nimda ve Maxine, bu Sezon harika görünmen için MUHTEŞEM üniformalar ve öğeler sunuyor.

  GOL BE GOL!!!
  En yeni mini oyunumuzda kimin topla oynama becerisinin daha iyi olduğu ortaya çıkıyor! Eğlenmene bak ve bol bol gol at!!!

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

4.0

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)