Ev  »  Oyunlar  »  Strateji  »  The Ants: Underground Kingdom Mod APK
The Ants: Underground Kingdom Mod APK icon

The Ants: Underground Kingdom v3.9.0 Mod APK

v3.9.0

2023-03-18

The Ants: Underground Kingdom is a Strateji app published by Seven City

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

The Ants: Underground Kingdom Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi The Ants: Underground Kingdom Mod

İsim

The Ants: Underground Kingdom

Paket Adı

com.star.union.planetant

Kategori

Strateji >

Sürüm

3.9.0

Boyut

113.97 MB

Android gerektirir

4.4 and up

Son Güncelleme

2023-03-18

Oran

4.4

The Ants: Underground Kingdom detay

The Ants: Underground Kingdom'da nihai Karınca Hükümdarısınız karınca yuvası inşa edin, kraliçeye liderlik edin, koloniyi büyütün ve düşmanlara karşı kolonizi savunun. Karınca imparatorluğunuzun görkemi ve refahı için, kendi stratejilerinizi ve becerilerinizi sergilemeniz gerekir.

--Oyun Özellikleri--

【Karınca Yuvası İnşa Et】
Bir karınca kolonisinin karınca yuvası, yavruların büyümesi için güvenli bir yer sağlayan bir imparatorluğun kalesiyle aynıdır. Karınca yuvası düzeni stratejik olarak çok önemlidir, bu nedenle kovanınızı akıllıca planlamalı, tüneller inşa etmeli ve böylece ideal karınca imparatorluğunuzu kurmalısınız!

【Karıncalar Üret】
Karınca sayısı, bir karınca imparatorluğunun yükselişini ve düşüşünü temsil eder. Karınca imparatorluğunuzun gelişimi için mümkün olduğunca çok sayıda karıncayı yumurtadan çıkarmalısınız. Onları savaşmaya, kaynakları yağmalamaya ve bölgenizi genişletmek için kullanın!

【Karıncaları Mutasyona Uğrat】
Kaynakları yağmalamak ve bölgeyi genişletmek için güçlü bir Karınca Birliği inşa etmelisiniz. Çok sayıda gelişmiş Asker Karıncaya ek olarak, Karınca Birlikleriniz için de liderlere ihtiyacınız var: Özel Karıncalar. Mutant yumurtaları kuluçkalayarak güçlü Özel Karıncalar elde edebilirsiniz. Karınca Birliğiniz, Asker Karıncalar ve Özel Karıncaların uygun bir kombinasyonu ile zafere ulaşabilirsiniz!

【İttifak Oluştur】 
Tek başına savaşmak asla kolay olmayacak. Başarı sadece benzer düşünen ittifakların olacaktır. Bir İttifak oluşturarak veya bir İttifak'a katılarak, birlikte büyüyerek ve birlikte savaşarak, birbirinize yardım edebilirsiniz. Müttefiklerin de yardımıyla emrindeki karınca imparatorluğu, bu Karınca Krallığı'ndaki yerini mutlaka alacak!

The Ants: Underground Kingdom, size kesinlikle daha iyi bir oyun deneyimi sunacak olan anında çevrimiçi müşteri hizmeti sağlar. Ne tür sorularınız olursa olsun, elimizden geldiğince yardımcı olmak için buradayız. Bizimle aşağıdaki kanallardan iletişime geçebilirsiniz:

Resmi Line: @planetant ("@" ifadesini unutmayın) 
Resmi Discord: https://discord.gg/PazRBH8kCC
Resmi E-posta: [email protected]
Resmi Facebook: https://www.facebook.com/TheAntsGame

Dikkat!
The Ants: Underground Kingdom'ı indirmek ücretsizdir. Ancak oyundaki bazı öğeler ücretli olabilir. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikasında tanımlandığı gibi, oyuncuların indirebilmesi için en az 3 yaşında olması gerekir. Ayrıca, bu çevrimiçi bir oyun olduğu için cihazların ağa erişimi olmalıdır.

Değerlendirme ve Yorum

4.4
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)