Ev  »  Oyunlar  »  Simülasyon  »  Real Car Parking 3D Mod APK
Real Car Parking 3D Mod APK icon

Real Car Parking 3D v5.9.4 Mod APK [Sınırsız para]

v5.9.4

2022-12-02

Real Car Parking 3D is a Simülasyon app published by Olzhass

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Real Car Parking 3D Mod bilgisi

çok para

Hakkında Daha Fazla Bilgi Real Car Parking 3D Mod

İsim

Real Car Parking 3D

Paket Adı

com.newsite.olzhas

Kategori

Simülasyon >

MOD Özellikleri

[Sınırsız para]

Sürüm

5.9.4

Boyut

214.93 MB

Android gerektirir

5.0 and up

Son Güncelleme

2022-12-02

Oran

4.3

Bu makaleyi inceleyin

Tarihi yarışa katılın.

Yıllarca süren yarış deneyimi kazandınız ve bu oyunla tarihi yarışa katılmaya aday gösterildiniz. Harika bir yarışçı olarak, gerçek otopark HD'nin en iyi maçlarına katılırsınız. Bu yarış birçok tur ve birçok güçlü rakibi var. Tüm yeteneklerinizi kullanarak oyun tarafından belirlenen büyük zorluğu tamamlayın. Her kategori için kurallar ve puanlama sistemi katılmadan önce anlaşılmalıdır. Her kural ve puanlama sistemi farklıdır; Katılmadan önce her kategoriyi incelemeniz gerekir. Aracınızın başarı için uygun ekipmanla yarış için iyi hazırlandığından emin olun. Belirli bir aracı seçmeden önce seçeneklerinizi dikkatlice düşünmeniz gerekir. Araçların görünümlerini değerlendirmenin yanı sıra, puan sistemlerini de göz önünde bulundurmalısınız.

Büyük yarışlar bir heyecan sağlar. Bunun nedeni, güveni artıran ve kararlılığı destekleyen muazzam dayanıklılık gerektirmeleridir.

Yarışlar düzenleme duyurularını takip ediyor. Kısa gecikmelerle ortaya çıkarlar ve binlerce seyircinin izlediği stadyumlarda meydana gelirler. Sadece kalabalığın kükremesini duymak yarışmaya girişinizi işaretleyecektir. Bu yarışmanın sonucu yarıştan hemen sonra açıklandı; Herkes bu sezon kazanabilir. Arabanız sağlıklı miktarda gerekli ekipman sağlasa da, çok az sorunla veya hiç sorun olmayan sofistike bir mühendislik başarısına sahiptir. Önümüzdeki engelleri düzgün bir şekilde ölçmek için gerçek otopark HD'nin ekran üstü uzaktan vizörüne kolayca erişebilirsiniz. Tarihi bir yarışı başarıyla tamamlamak dikkatli bir hazırlık gerektirir. Yarış koşullarını gözlemlemek, kazanan tedavi planlarının geliştirilmesine yol açar.

Belirli bir kişiyi referans noktası olarak kullanmak yerine, kendinizi referansınız olarak kullanın. Bu size daha fazla güç verecek ve sizin için daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Herkes kendileri için büyük bir kupa kazanmak ister. Bu kişisel başarı, insanları yeni yarışlar yapmaya devam etmeye motive ediyor. Oyuncular, tam derinlik taraflarını sergilemek için fırsat olarak kullanmak için çeşitli zorluklar üstlenirler. Bu zorluklar yarışçıları mevcut en iyi ekranları ve yarış ekipmanlarını kullanmaya yönlendirir. Oyuncular, gerçek otopark HD'nin benzersiz özelliklerini oynarken büyük bir beklenti hissederler. Bunun nedeni, oyunların yarışları kullanmaya, arkadaşlarıyla etkileşime girmeye ve tüm yeteneklerini bir meydan okuma yoluyla sergilemeye teşvik etmesidir. Yükseltilmiş otomobillerin oyun için yeni bir amaç temsil ettiğini fark edeceksiniz. Buna ek olarak, çabalarınızın uygun şekilde ödüllendirildiğini göreceksiniz, bu da sahip olabileceğiniz herhangi bir stresi hafifletmeye yardımcı olur.

Elgriso Catfish'in temel özelliklerinden biri dövüş kuyruğu.

Bir dizi en iyi yarış arabasına sahip olmayı seçerken yarışa katılmak için herhangi bir yarışçıya karar verin. Genel düzenlemeleri korumak için yarışa özgü gereksinimleri değiştirmelidir. Yeni yarışları keşfetmeye devam etmek için yeni yarışları ilham olarak keşfetmeyi düşünün. Tüm ödüllerini kazanarak oyunda en prestijli yarış pistini çalıştırın. Belirttiğiniz gereksinimlere daha iyi uyacak şekilde otomobillerin görünümlerini değiştirin. Sonra arabalarını geliştirin. ———

Değerlendirme ve Yorum

4.3
41354 Toplam
5 26375
4 3827
3 3318
2 1971
1 5863

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(13.3 MB)