Ev  »  Oyunlar  »  Strateji  »  Rise of Mafia :Boss Returns Mod APK
Rise of Mafia :Boss Returns Mod APK icon

Rise of Mafia :Boss Returns v2.200.2129.3557 Mod APK

v2.200.2129.3557

2023-03-19

Rise of Mafia :Boss Returns is a Strateji app published by Ifun Com

Hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın

Rise of Mafia :Boss Returns Mod bilgisi

HAYIR

Hakkında Daha Fazla Bilgi Rise of Mafia :Boss Returns Mod

İsim

Rise of Mafia :Boss Returns

Paket Adı

com.ifun.yosemite.mafia

Kategori

Strateji >

Sürüm

2.200.2129.3557

Boyut

883.18 MB

Son Güncelleme

2023-03-19

Oran

4.6

Rise of Mafia :Boss Returns detay

Rise of Mafia (RoM), çeşitli simülasyon oynanışlarıyla tamamlanan yepyeni bir 2022 Mafya temalı gerçek zamanlı strateji oyunudur: İş arkadaşlarınızı toplayın, Bölgenizi yönetin, Rakiplerinizi İstila edin, Bölgenizi koruyun. Bunun da ötesinde, samimi ilişkiler geliştirin - gündelik ya da romantik olsun, bu sizin seçiminiz.

"İntikam soğuk yenen bir yemektir."
Son vaftiz babası soğukkanlılıkla öldürüldü ve Mafya'nın başına sadece sen geçebilirsin. Suç örgütünün tüm ticari işleyişi dağılıyor ve isyancılar bölgenizi ve işletmelerinizi çalmaya çalışıyor. Bu kaosun ortasında, düzeni sağlamak ve onlara şehrin gerçek patronunun kim olduğunu göstermek size kalmış!

Ne bekleyebilirsiniz: kesintisiz sonsuz yakınlaştırma, sıra tabanlı savaş baskınları, oyun içi küresel sohbet sistemleri, heyecan verici aşk hikayeleriyle etkileşimli tarih simülasyonu, çete toplama, gece kulübü yönetimi, PvP bölge savaşları ve çok daha fazlası!

Sunucular arası PVP çete savaşlarında hegemonya için yarışın, ittifak savaşlarına katılın veya mafyanın kralların kralı olması için ödül görevlerini tamamlayın.
Zenginlik tek amaç değildir; bundan çok daha fazlası - her şey Güç ve Şöhret ile ilgili.

Oyun özellikleri:
☆☆[SEÇİMİNİZİ YAPIN]☆☆
Suç ailesinin başı olarak, şimdiye kadarki en güçlü mafya ailesi olma yolculuğunuzda olağanüstü zorluklarla ve tehlikeli durumlarla yüzleşirken eylemleriniz oyundaki kaderinizi belirleyecek. Oyunun nasıl ilerleyeceği tamamen size ve yaptığınız seçimlere bağlı.

☆☆[BEBEK/GÜZELLİK/MELEK/HOTTIE'NİZLE TANIŞIN]☆☆
Zeka, Brawns ve Beauty, bu hatunlarda her şey var.
Bu oyunda hayallerinin kızıyla tanışmak için sayısız fırsat var. Hayalinizdeki kızı randevulara çıkarın, ona eşyalarını hediye edin ve aralarındaki yakınlığı artırmak için mini oyunları tamamlayın.

☆☆[İMPARATORLUĞUNUZU KURUN]☆☆
Tesisleriniz, suç örgütlerinin nihai kralı olarak saltanatınızı talep etmek için hedeflerinize ulaşmak için hayati öneme sahiptir. Tesislerinizi inşa etme ve yükseltme söz konusu olduğunda stratejik olun. Mümkün olduğunda teknoloji ağacını yükselterek şehrinizin potansiyelinden yararlanın.

☆☆[EKİBİNİZİ SEÇİN]☆☆
Alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak.
Çete üyelerini yönetmenize yardımcı olması için Capos'u işe almak üzere Gece Kulübüne gidin. Toplam 6 Farklı Rol vardır: Hitman, Gunman, Bodyguard, Biker ve All Rounder. Her Capo benzersiz bir beceri seti ile donatılmıştır ve farklı işler için en iyi Capo'yu atamak çok önemlidir.

☆☆[DÜŞMANLARINIZI EZİN]☆☆
Komşu mahalleleri fethedin ve kontrol edin.
Rakip çetelerin bölgelerinizi ele geçirmesini önleyin. Çetenizi yönetin ve savunmanızı planlayın. Şehri kontrol etmek ve çete bölgesinde erişiminizi genişletmek için gelişmek için kaynaklarınızı optimize edin ve strateji oluşturun.

☆☆[SADAKATİNİZİ BELİRTİN]☆☆
Dünyanın her yerinden diğer gayretli gangsterlerle ortak hedeflere sahip bir ittifaka katılın. Diğer ittifak üyelerine görevlerinde yardımcı olarak bağlarınızı derinleştirin. İster koruma ister yedekleme olsun ittifaktan kaynak çekin. İttifakınızı zirveye taşımak için taktiklerinizi ve stratejilerinizi planlayın.

Karşılaştığınız herhangi bir sorun ne olursa olsun, aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilirsiniz, size en kısa sürede yardımcı olacağız!

Anlaşmazlık: https://discord.gg/KbgXm23FJk
Facebook: https://www.facebook.com/Rise-of-Mafia-104311665444225

İpuçları
*Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Uygulama içi satın alımlar yoluyla kullanılabilen bazı ücretli içerikler var.
*Lütfen oyun sürenize dikkat edin ve bağımlılıktan kaçının.
*Bu oyunun içeriğinde şiddet (saldırılar ve diğer kanlı sahneler), argo dil, cinsel karakterli giysiler giyen oyun karakterleri bulunmaktadır.

Değerlendirme ve Yorum

4.6
0 Toplam
5
4
3
2
1

1.Oran

2.Yorum

3.İsim

4.E-posta

logo
HappyMod
9.6
%100 çalışan modlar
İndirmek
(12.6MB)