Ev > Action > Rope Hero: Vice Town Mod APK
3.8
Rope Hero: Vice Town Mod APK 6.1.7 [Sınırsız para]

% 100 çalışıyor, test edildi!

Rope Hero: Vice Town Mod APK 6.1.7 [Sınırsız para]

Geliştirici:Naxeex Llc

Kategori:Action

100,388 İndirilenler  |  42 oran

Happymod

3.8

Tüm İçeriği Görüntüle
Mod Bilgisi
Mod, sınırsız para
Açıklama
Süper kahraman oyun uygulamalarını seviyorsanız - mavi süper kahramanla en iyi aksiyon oyunumuzu oynamayı deneyin. Sınırsız süper güçleri olan bir ipi var. Bir binadan diğerine örümcek gibi atlayabilir, yeni seviye artışı elde edebilirsiniz. Yepyeni açık dünyamız hiç olmadığı kadar ilginç ve heyecan verici hale geldi. Grafiklerin kalitesini iyileştirdik ve devasa 3B açık dünyayı tamamen yeniden tasarladık.

Şimdi gerçek bir süper ip kahramanı olma zamanı! Kendinizi RPG öğelerine sahip muhteşem bir 3D üçüncü şahıs nişancı oyununda deneyin, yeni bir oyun deneyimi yaşayın ve çok eğlenin.

Polise yardım etmek ve şehri suçtan kurtarmak için gücünüzü kullanın. Ana kahraman, ilginç görevler oynayarak gangsterlerle savaşacak. Ya da karanlık tarafa geçebilir ve kötü bir adam olabilirsiniz: polisle savaşın, şehirde ateşli takip yarışları yapın, arabalara çarpın ve kaos kurun. Kahraman şehirde popülerlik kazanacak veya bir mafya gangsteri olacak. Çeşitli suç patronlarıyla heyecanlı kovalamacalar ve kavgalar bekliyorlar. Bu senin seçimin ve senin kaderin.

Süper kahramanınızın süper gücü var. Cephaneliğinde süper bir ipin yanı sıra mega atlamalar yapma, binaların ve inişlerin etrafında hareket etme yeteneği ile. İp atlamaların yardımıyla kahraman, şehrin sokaklarında neler olup bittiğinin her zaman farkındadır.

Süper kahraman görevinde çok fazla şeye ihtiyacın olacak: silahlar ve tabancalar, pompalı tüfekler, yakın dövüş silahları ve süper silahlar. Oyun mağazasını önemli ölçüde genişlettik.

Kendiniz için doğru silahı seçin, geniş bir mühimmat yelpazesi kullanın ve çok sayıda set kullanarak karakterinizi özelleştirin. İp kahramanını eşsiz kılalım!

Güncellenmiş araç setini deneyin: plaj arabası, bisiklet, pembe tank, helikopter, uçak, makine.

İşte süper kahraman için bazı harika şeyler:
Longboard - oyuncu için her zaman kullanılabilir, onunla şehirde dolaşmak ve harika numaralar yapmak için daha ilginç olabilirsiniz.
Paraşüt - güncellenmiş paraşütün yardımıyla kahraman her zamankinden daha fazla aşırı numara yapabilecek.
Planör - hızlı bir askeri uçak gibi jet tahrikiyle uçmasına izin veren süper kahraman kostümüne bir ek. Bu şey, mafyadan veya polisten uzaklaşmak için harita üzerinde çok hızlı hareket etmeye yardımcı olur.

Daha fazla demir gücüne ihtiyacınız varsa - robot takımlarından birini deneyebilirsiniz: robot tankı, robot uçak, robot araba ve hatta robot top.

Şimdi bu oyunu deneyin.
Yenilikler
  • Hata düzeltmeleri

Bunu Paylaş

Bunun gibi

Yorumlar ve Talep

Kullanıcı Yorumları

Şimdiki versiyonu

3.8

Puanım

Yorum yaz

yorumlar

Mod Oyunları Daha
Mod Uygulamaları Daha

"mod dosyaları için en iyi indirici!"

% 100 çalışma modları için uygulama pazarı.

Büyük mod dosyalarını indirmek için hızlandırıldı.

indir(7.2 MB)